bEDGilvo
bEDGilvs
bEDGilvw
programy
kategorie
bEDGilvp

Piramidy zbudowali kosmici. Wypowiedź Elona Muska rozpaliła wyobraźnię internautów.

31 lipca Elon Musk, właściciel SpaceX oraz Tesli, napisał na swoim koncie w mediach społecznościowych, że egipskie piramidy zostały zbudowane przez kosmitów. Spotkało się to ze zdecydowaną reakcją archeologów. Egiptolog Zahai Hawass, w filmie opublikowanym w sieci, nazywa słowa Muska "złem i halucynacjami". Na ten temat wypowiedziało się nawet egipskie ministerstwo spraw zagranicznych, twierdząc, że istnieje mnóstwo dowodów i przekazów potwierdzających, że piramidy zbudowali ludzie. Elon Musk nie odniósł się bezpośrednio do słów Egipcjan, nie skasował również kontrowersyjnej opinii.

320 reakcji
150
45
125
Podziel się
Komentarze (125)
03-08-2020
58Jedno jest pewne.Piramid nie zbudowali Egipcjanie.Piramidy sa o wiele,wiele starsze !!!!
zobacz więcej komentarzy (125)

Programy Wirtualnej Polski

bEDGilvB
KOMENTARZE
(125)
58
rok temu
Jedno jest pewne.Piramid nie zbudowali Egipcjanie.Piramidy sa o wiele,wiele starsze !!!!
Erwin
rok temu
Chciałbym, żeby ci co twierdzą, że zbudowali piramidy Egipcjanie w starożytności, spróbowali zbudować takie piramidy w obecnych czasach.Mogą używać współczesnych narzędzi, ale kamienie transportować z takich odległości jak Egipcjanie. Oni mieli do pracy miedziane pięściaki i ograniczone możliwości techniczne. No, do dzieła, niech udowodnią swoje racje.
Alien
rok temu
No cóż, prawdą z kolei jest, iż Sinks jest znacznie starszy, niż piramidy (o co najmniej kilka tysięcy lat), na co jest mnóstwo dowodów, ale konserwatywni egiptolodzy oczywiście wiedzą lepiej (bo tak jest wygodniej)...
bEDGilvT
Solon
rok temu
Anunaki to ci którzy przybyli z gwiazd i zapłodnili naszą cywilizację, jakieś 350mln lat temu, po wielu nieudanych eksperymentach, powstał Adamus pierwszy udany egzemplarz, który nie umierał na niewydolności narządowe, jak również był zdolny do rozrodu, tak powstał człowiek, niewolnik do wydobywania minerałów, głównie złota, które było im potrzebne w postaci koloidalnej do "załatania" dziur w atmosferze, swojej planety, posiadali taką technologię, ale na planecie było za mało złota, stąd poszukiwanie innej z której można było je pozyskać, pierwszym kosmitą który wylądował na naszej planecie był Anunaki imieniem ALLAHU, wszystko z detalami jest opisane w księdze Henocha {dziadek Mojżesza}, więc budowle megalityczne to ich dzieła w tym także Piramidy, za wykroczenie i skrzyżowanie się z córkami ziemian zostali straceni na ziemię bez prawa powrotu na swoją planetę!!!
lesio
rok temu
No powiedzial prawde a oni to ukrywaja a sami nie potrafia okreslic wieku budowy tych ruin.....
Najnowsze komentarze (125)
Barbara
8 miesięcy temu
CYWILIZACJA BYLA W CZSACH PREHISTORYCZNYCH WYSOKO ROZWINIETA.
Barbara
8 miesięcy temu
CYWILIZACJA MUSIALA BYC NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE.
mati
11 miesięcy temu
Ciekawe po co jacyś kosmici mieliby budowac piramidy jako grobowce dla faraonów,bzdury dla gminu.
Olecko
rok temu
Czy ktoś kiedyś widział tych owych kosmitow.nie zobaczę nie uwierzę.jedno co pewne to to że robaki nas zjedzą nic więcej.a piramida w Gizie to pikuś .Visoko w Bośnia i Hercegowina to jest coś ludzie
Wew77
rok temu
Piramidy zbudowali Atlanci, a służyły im jako elektrownie.
Prawda taka
rok temu
Wiadoma sprawa skoro 10 czy 15 tys lat stoją piramidy to w tamtych czasach cywilizacja ludzka nie była w stanie wybudować takich budowli. Jak 3 tyś lat temu człowiek dopiero wynalazł metale era żelaza i brązu to skąd by znał się na asrronomi i matematyce. My jesteśmy tylko koloniami zasiedlonymi przez kosmitów. Dlatego mieliśmy różne rasy ludzi na kontynentach. Teraz już się wymieszały ale kiedyś to każdy kontynent miał swoją rasę.
pAnBUk
rok temu
Hawas jest największym szkodnikiem Egiptoogii, już nie raz złapany na ukrywaniu artefaktów. Kolo doskonale wie, że gada bzdury.
buhaha
rok temu
Identycznie jest z zdjęciami Ziemi wydawane przez NASA. To piękne grafiki komputerowe.
bEDGilvL
sader
rok temu
Tak się składa ,że podobne zdjęcia krążyły 60 lat temu i wtedy nie było raczej cyfrowych malarzy.Jeżeli o czymś piszecie to weryfikujcie swoje rewelacje zamiast ulegać dezinformacji pewnych niereformowalnych kręgów.Już nieraz w historii archeologii i geologii mieliśmy do czynienia z ludźmi twardo trzymającymi się swoich dogmatów,które i tak zostały obalone.Ludzie giganci to żaden mit tylko fakt ,bardzo niewygodny dla darwinistów.Ci czciciele fałszywej koncepcji ewolucji nie dopuszczają nikogo o odmiennych poglądach .Jednak nie da się wszystkiego zatuszować . Potężne budowle na Malcie są FAKTEM .Ich struktura ewidentnie pasuje do ludzi -olbrzymów .Oczywiście cały "legalny" świat nauki udaje,że tego nie dostrzega.Poruszając się po świecie archeologii coraz częściej odnajdywane są rzeczy bardzo niewygodne i bardzo nie po myśli obecnie funkcjonującej religii Darwina.Wierzę jednak,że w końcu prawda ujrzy światło dzienne i skończy się łatanie naiwnej koncepcji ewolucji.
Ali-Gator
rok temu
Ta anakonda pewnie ważyła max 50 kG i nie była zbyt aktywna. Może faktycznie ustawka.
Kot
rok temu
Taaaa .....Musk wyslal ludzi. w kosmos...chyba listem poleconym tak samo jak NASA
NEFILIM
rok temu
Piramidy i inne budowle rozsiane po całym świeci myśmy zbudowali.
jaroo.
rok temu
i ma racje , kosmos to ul
Widmo7
rok temu
Wiele jest niejasnosci , zwlaszcza ze w tym naszym swiecie jest gonitwa za sensacja .........polecam bardzo fajny film dokumentalny na YT pt. cala prawda o piramidach ...wypowiadaja sie tam sami fachowcy budownictwa , architekci szefowie wielkich budow ,,,, reasumujac wypowiadaja sie ze gdyby my musieli takie cos zbudowac dzisiaj , z nasza technika 21 wieku , mielibysmy spore problemy a to sa budowle z przed ponad 4000 tys lat ..........ponaddto rzuca sie w oczy jedna drobnostka ale niewiarygodna co do precyzja , otoz piramidy zostaly zbudowane naroznikami pln-pld i zrobiono to z dokladnoscia 0.06 st , takie cos my potrafimy to robic dopiero w latach 70-ch 20 wieku gdy Philips wynalazl czerwony laser , jak wiec oni to potrafili ? :) :) .............polecam ten film dok. ktory mam sam na plytce CD
...
Następna strona
bEDGilwn
bEDGilvu
bEDGilwu
bEDGilwv