bCYKimXU
bCYKimXY
bCYKimYc
programy
kategorie
bCYKimXV

Piramidy zbudowali kosmici. Wypowiedź Elona Muska rozpaliła wyobraźnię internautów.

31 lipca Elon Musk, właściciel SpaceX oraz Tesli, napisał na swoim koncie w mediach społecznościowych, że egipskie piramidy zostały zbudowane przez kosmitów. Spotkało się to ze zdecydowaną reakcją archeologów. Egiptolog Zahai Hawass, w filmie opublikowanym w sieci, nazywa słowa Muska "złem i halucynacjami". Na ten temat wypowiedziało się nawet egipskie ministerstwo spraw zagranicznych, twierdząc, że istnieje mnóstwo dowodów i przekazów potwierdzających, że piramidy zbudowali ludzie. Elon Musk nie odniósł się bezpośrednio do słów Egipcjan, nie skasował również kontrowersyjnej opinii.

313 reakcji
146
45
122
Podziel się
Komentarze (122)
03-08-2020
58Jedno jest pewne.Piramid nie zbudowali Egipcjanie.Piramidy sa o wiele,wiele starsze !!!!
zobacz więcej komentarzy (122)
bCYKimYh
KOMENTARZE
(122)
58
2 miesiące temu
Jedno jest pewne.Piramid nie zbudowali Egipcjanie.Piramidy sa o wiele,wiele starsze !!!!
Erwin
2 miesiące temu
Chciałbym, żeby ci co twierdzą, że zbudowali piramidy Egipcjanie w starożytności, spróbowali zbudować takie piramidy w obecnych czasach.Mogą używać współczesnych narzędzi, ale kamienie transportować z takich odległości jak Egipcjanie. Oni mieli do pracy miedziane pięściaki i ograniczone możliwości techniczne. No, do dzieła, niech udowodnią swoje racje.
Alien
2 miesiące temu
No cóż, prawdą z kolei jest, iż Sinks jest znacznie starszy, niż piramidy (o co najmniej kilka tysięcy lat), na co jest mnóstwo dowodów, ale konserwatywni egiptolodzy oczywiście wiedzą lepiej (bo tak jest wygodniej)...
bCYKimYz
Najnowsze komentarze (122)
Olecko
4 tyg. temu
Czy ktoś kiedyś widział tych owych kosmitow.nie zobaczę nie uwierzę.jedno co pewne to to że robaki nas zjedzą nic więcej.a piramida w Gizie to pikuś .Visoko w Bośnia i Hercegowina to jest coś ludzie
Wew77
4 tyg. temu
Piramidy zbudowali Atlanci, a służyły im jako elektrownie.
Prawda taka
miesiąc temu
Wiadoma sprawa skoro 10 czy 15 tys lat stoją piramidy to w tamtych czasach cywilizacja ludzka nie była w stanie wybudować takich budowli. Jak 3 tyś lat temu człowiek dopiero wynalazł metale era żelaza i brązu to skąd by znał się na asrronomi i matematyce. My jesteśmy tylko koloniami zasiedlonymi przez kosmitów. Dlatego mieliśmy różne rasy ludzi na kontynentach. Teraz już się wymieszały ale kiedyś to każdy kontynent miał swoją rasę.
pAnBUk
miesiąc temu
Hawas jest największym szkodnikiem Egiptoogii, już nie raz złapany na ukrywaniu artefaktów. Kolo doskonale wie, że gada bzdury.
buhaha
2 miesiące temu
Identycznie jest z zdjęciami Ziemi wydawane przez NASA. To piękne grafiki komputerowe.
sader
2 miesiące temu
Tak się składa ,że podobne zdjęcia krążyły 60 lat temu i wtedy nie było raczej cyfrowych malarzy.Jeżeli o czymś piszecie to weryfikujcie swoje rewelacje zamiast ulegać dezinformacji pewnych niereformowalnych kręgów.Już nieraz w historii archeologii i geologii mieliśmy do czynienia z ludźmi twardo trzymającymi się swoich dogmatów,które i tak zostały obalone.Ludzie giganci to żaden mit tylko fakt ,bardzo niewygodny dla darwinistów.Ci czciciele fałszywej koncepcji ewolucji nie dopuszczają nikogo o odmiennych poglądach .Jednak nie da się wszystkiego zatuszować . Potężne budowle na Malcie są FAKTEM .Ich struktura ewidentnie pasuje do ludzi -olbrzymów .Oczywiście cały "legalny" świat nauki udaje,że tego nie dostrzega.Poruszając się po świecie archeologii coraz częściej odnajdywane są rzeczy bardzo niewygodne i bardzo nie po myśli obecnie funkcjonującej religii Darwina.Wierzę jednak,że w końcu prawda ujrzy światło dzienne i skończy się łatanie naiwnej koncepcji ewolucji.
Ali-Gator
2 miesiące temu
Ta anakonda pewnie ważyła max 50 kG i nie była zbyt aktywna. Może faktycznie ustawka.
Kot
2 miesiące temu
Taaaa .....Musk wyslal ludzi. w kosmos...chyba listem poleconym tak samo jak NASA
bCYKimYr
NEFILIM
2 miesiące temu
Piramidy i inne budowle rozsiane po całym świeci myśmy zbudowali.
jaroo.
2 miesiące temu
i ma racje , kosmos to ul
Widmo7
2 miesiące temu
Wiele jest niejasnosci , zwlaszcza ze w tym naszym swiecie jest gonitwa za sensacja .........polecam bardzo fajny film dokumentalny na YT pt. cala prawda o piramidach ...wypowiadaja sie tam sami fachowcy budownictwa , architekci szefowie wielkich budow ,,,, reasumujac wypowiadaja sie ze gdyby my musieli takie cos zbudowac dzisiaj , z nasza technika 21 wieku , mielibysmy spore problemy a to sa budowle z przed ponad 4000 tys lat ..........ponaddto rzuca sie w oczy jedna drobnostka ale niewiarygodna co do precyzja , otoz piramidy zostaly zbudowane naroznikami pln-pld i zrobiono to z dokladnoscia 0.06 st , takie cos my potrafimy to robic dopiero w latach 70-ch 20 wieku gdy Philips wynalazl czerwony laser , jak wiec oni to potrafili ? :) :) .............polecam ten film dok. ktory mam sam na plytce CD
fakty
2 miesiące temu
To niech egipcjanie zbudują teraz nowe piramidy, z całą dostępną technologią? A nie, nie da się.. mamy nowoczesne, rozwinięte społeczeństwo i jest to poza naszym zasięgiem, więc na pewno kilka wieków mniej rozwinięte społeczeństwo mogło to zrobić. Takie bajki to nie mądrym ludziom egipcjanie wciskajcie.
Greg
2 miesiące temu
Piramidy zbudowali kosmici jak wrócili na ziemię po potopie około 13000 tys lat temu, służyły do nawigacji podczas lądowania i startu statków kosmicznych.
Marek
2 miesiące temu
Starożytni Egipcjanie bardzo lubili pisać o tym co robią dlatego dokładnie wiemy jak żyli, jednak o budowie piramid tabliczki gliniane milczą. Przekazy to mamy jak użytkowano piramidy (do czego wykorzystywano) ale nie ma nic na temat ich budowy, dlatego też jestem zdania, że to nie Egipcjanie je zbudowali.
...
Następna strona
bCYKimYT
bCYKimYa
bCYKimZa
bCYKimZb