bErBuQiI
bErBuQiM
bErBuQiQ
programy
kategorie
bErBuQiJ

Pitbull zaatakował w windzie. Rzucił się na małego chłopca

Kamera monitoringu nagrała moment, w którym pitbull zaatakował 1,5 - rocznego chłopca w windzie. Do przerażającego zdarzenia doszło w mieście Belém w Brazylii. Chłopiec, wraz ze swoją nianią jechali na plac zabaw, kiedy na jednym z pięter do windy wpadł pies. Zwierzę rzuciło się na chłopca, a właściciel pitbulla nieskutecznie próbował go powstrzymać.

24-02-2020
172 reakcje
27
107
38
Podziel się
Komentarze (38)
24-02-2020
wawataki pies do uśpienia..!!!
zobacz więcej komentarzy (38)

Programy Wirtualnej Polski

bErBuQiV
KOMENTARZE
(38)
wawa
rok temu
taki pies do uśpienia..!!!
Psy won
rok temu
Sierscuch do utylizacji.
MM
rok temu
Te psy powinny być likwidowane!!!
bErBuQjn
paszeko
rok temu
szkoda ale psa trzeba uspic!
lolo
rok temu
Pies i właściciel do utylizacji.
Najnowsze komentarze (38)
Zet,
rok temu
Psy takich groźnych ras powinny być szkolone obowiązkowo, a właściciele za to płacić
Iwonka
rok temu
wyglada to tak jakby niania czekala na tego psa,
tk k-ce
rok temu
a czemu mają być zabijane, co zrobił. Tylko ustalił hierarchie. Pies jest mądrzejszy niż matka syna. Praw natury nie da się zmienić
box
rok temu
Prawie wszyscy właściciele pitbuli i amstafów to zastrachane łajzy, które chcą sobie dodać powagi i groźnego wyglądu wlokąc taką bestię na smyczy i koniecznie bez kagańca.
lolo
rok temu
Pies i właściciel do utylizacji.
zen
rok temu
To psy do walk co sie dziwić.
PSA USPIC
rok temu
... a wlasciciela wrzucic ze zwiazanymi rekami do klatki z piecioma wscieklymi pitbulami i nagrac. Nagranie pokazywac wszystkim ktorzy chca sobie taka bestie kupic!
paszeko
rok temu
szkoda ale psa trzeba uspic!
bErBuQjf
matka
rok temu
Nie cierpię tych psów. To zdradliwe bestie, które dzieci wręcz nienawidzą. Pamiętam jak kiedyś szłam z córką na zakupy. Miała kilka latek. Piękne słoneczko, miły spacerek. Aż nagle ni stąd ni zowąd 50 m dalej wybiega wprost na nas zza zakrętu pitbull, ze śliną w pysku i wściekłością jakby chciał od początku zaatakować. Gdy sobie uświadomiłam, że chce rzucić się na dziecko jedyna myśl - ucieczka na drzewo albo przy dobrych wiatrach za siatkę obok nas. Miałam szczęście, ze obok szedł młody chłopak około 20 lat, który gdy zobaczył co ten pies chce zrobić, ściągnął swoje klapki, plecak i zaczął go nim bić, żeby odciągnąć uwagę psa od mojej córki, po czym sam zaczął uciekać przed nim na bosaka. Pies gonił go jeszcze ze 150 m, zanim dotarł do najbliższych zabudowań. A jedyną obroną był plecak, którym regularnie go bił jak na niego się chciał rzucić. Oczywiście około 250 m dalej był jego właściciel, który nie wiedział czemu on mu się zerwał i leciał w naszą stronę, twierdząc że pierwszy raz takie coś mu wykręcił i nie był w stanie go dogonić. Po cholerę takie psy sprzedawać? Przecież jego geny i tak zrobią swoje, gdy mu nagle odbije.
PLN07
rok temu
SRAM NA TE PSY
Odkrywcajuz N...
rok temu
Niania tez "dupa" , miała tyle czasu by go wziąć na ręce ! Zamknac ich wszystkich trzech a psa na zmiane powinni trzymać na rekach przez tydzień po 8 h .
Teo
rok temu
Czytając wsze komentarze nie dziwię się że w Polsce rządzi pis zero rozumu same emocje i nienawiść. Pies to tylko zwierzą kierujące się instynktem samozachowawczym to człowiek niby istota rozumna stworzył ze zwykłej próżności rasy psów agresywnych i odpowiada za ułożenie zwierzęcia. Mówiąc krótko debil właściciel debil pies. Jak ktoś jest do utylizacji to na pewno nie pies. Człowiek to największy szkodnik i niszczyciel na ziemi więc sami sobie odpowiedzcie kto.
pit
rok temu
ta rasa powinna być uśpiona
kac
rok temu
Zastrzelić bydlaka!!!!
bErBuQjH
bErBuQiO
bErBuQjO
bErBuQjP