programy
kategorie

Pochodzenie koronawirusa. Wirusolożka o mnożących się teoriach spiskowych

Naukowcy są zgodni: koronawirus pochodzi od zwierząt. Mimo to wciąż mnożą się teorie spiskowe, według których wirus SARS-CoV-2 mógł powstać sztucznie w laboratorium w Wuhan. Zbadanie tego i ostateczne ustalenie zlecił swoim agencjom wywiadowczym prezydent USA Joe Biden. Pytani o to eksperci Światowej Organizacji Zdrowia odpowiadają, że nie mają narzędzi, by zmusić Chiny do ujawnienia szczegółów o pochodzeniu koronawirusa. – Jeżeli ten koronawirus faktycznie byłby wytworzony w laboratorium, to prawdopodobnie bylibyśmy w stanie zauważyć jakieś zmiany, które wskazywałyby na to, że został on wytworzony sztucznie – podkreślała w programie WP "Newsroom" Emilia Cecylia Skirmunt, wirusolożka ewolucyjna z Uniwersytetu Oxfordzkiego. – Zawsze istnieje możliwość, że wirus wydostał się z laboratorium, ale nie tam został wytworzony. Nie jesteśmy jednak w stanie tego potwierdzić – dodała.

611 reakcji
28
336
247
Podziel się
Komentarze (247)
08-06-2021
T.JTaaaaaaa, szkoda komentowac wypowiedz pani wirusolog.
zobacz więcej komentarzy (247)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(247)
T.J
3 lata temu
Taaaaaaa, szkoda komentowac wypowiedz pani wirusolog.
Taka uczona
3 lata temu
Daily Mail kilka dni temu opublikował badania profesor Angus Dalgleish i dr Birger Sørensen. Są już niezbite dowody na potwierdzenie tego, że koronawirus SARS-CoV-2 został sztucznie zmodyfikowany w laboratorium. Rząd czterech dodatnich aminokwasów, które znaleźli na kolcu SARS-Cov-2, nie występuje w przyrodzie. Od roku zagraniczna prasa pisze coraz więcej o Wuhan i panu Peteru Daszaku, bo taki typek z polskimi korzeniami jest w to zaangażowany. Przykro to pisać, ale pani wirusolog mogłaby trochę poczytać, zanim sama zacznie pisać. Oczywiście u nas cisza i dalej powiela się w mediach mądrości tych samych naukowców wyciągniętych zza biurek którzy mają swoje 5 minut i mogą pokazać jak są ważni. Ani słowa o tym, że Horban, Simon i inni są zainteresowani trwaniem pandemii i szczepieniem jak największej liczby ludzi, bo mają za to wysokie gratyfikacje od koncernów farmaceutycznych. Już ponad rok temu 20 kwietnia pisałem na łamach mojej gazety o tym co się będzie działo i nie trzeba być jasnowidzem z Człuchowa, ale wystarczy wyłączyć telewizję i zacząć samemu myśleć. Jestem dziennikarzem od 41 lat wszystkie techniki manipulacji znam na wylot, ale tak prymitywnej propagandy nie było nawet za komuny.
misiek
3 lata temu
Pani Emilio Cecylio myslenie ma przyszłośc wiadomo ze wirus wział sie od nietoperzy i martwych krewetek które sprzedawła kobitka na rynku a której maż pracował w laboratorium w Wuhan
Precz
3 lata temu
Badania pokazały, że 4 kolce białek korona wirusa są naładowane dodatnio a taka sekwencja w naturze nie występuje. Lepiej niech ta pani zajmie się dojeniem krów. Z korzyścią dla wszystkich. Takim pseudonaukowcom powinno się odbierać dyplomy. Na ch..jej dyplom skoro nie potrafi wyciągać prostych wniosków.
Zdrowy rydz
3 lata temu
Zrobiony sztucznie i specjalnie wypuszczony na ludzi. Spowolnienie rozwoju gospodarczego odciążenie systemu zdrowotnego i ubezpieczeniowego wybicie starych i słabych narzucenie kursów walut cen energii i paliw oraz kruszców szlachetnych wykupywanie firm za grosze i nabijanie kasy morderców typu Geates..... To cały covid19 🤣🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (247)
2 RZECZPOSPOL...
3 lata temu
taka wirusolog jak nasi specjaliści od wirusów. jeden pediatra drugi choroby wewnętrzne trzeci i czwarty jeszcze od czegoś innego.dobrze że ginekologa nie ma albo stomatologa......jaki rząd tacy specjaliści.a wszystko pilnuje zbrojne ugrupowanie przestępcze od pałowania i gazowania dzieci i kobiet.MĄDRZY W KUPIE I Z BRONIĄ , A PRYWATNIE ?????????W PAMPERSACH CHODZĄ PO MIEŚCIE.........BUCHA HA HA
jama
3 lata temu
Ile za to wzięła od Cińczyków?
wacek
3 lata temu
czy pani virusolożka zna prawa merfjego? Jak nie zna, to niech doczyta i ponownie podejdzie do zalicenia. Ja paniom mogie zaliczyć nawet w ciemno i po ciemku
ccc
3 lata temu
mam nadzieje że ze swojom wiedzom, wiency jak najniższa krajowa nie płacom tej wirusolożce z koziej rzopy trompka
spisek lobbys...
3 lata temu
Ta lobbystka mafii farmaceutycznych i Chin nic nie wie o pochodzeniu covid wirusa, tylko mnoży fałszywe teorie spiskowe o pochodzeniu odzwierzęcym, kiedy wszyscy wybitni naukowcy wirusolodzy jednym głosem twierdzą, że pochodzi z chińskiego laboratorium wojskowego i został rzucony na świat jako broń biologiczna.
tak
3 lata temu
Z całym szacunkiem, ale niech Pani się douczy, bo to co Pani mówi to się kupy nie trzyma raz mówi Pani to raz tamto. Niestety właśnie naukowcy twierdzą że jest z laboratorium. Tak czy siak pokazało to że bezkarnie można wypuścić świństwo na świat.
tak to prawda...
3 lata temu
przypomnienie-pamiętacie jak USA wniosło embargo na produkty z chin-jak długo czekaliśmy na pojawienie się korona wirusa ?CZY PAMIĘTACIE!
szary
3 lata temu
p. Skimunt - wyraźnie "dmucha" w chińską trąbkę!!! - dla mnie to żaden ekspert!!!
pawel
3 lata temu
Emilia ,zajmij się uprawą truskawek, zarobisz więcej niż pierdzeniem w stołek w laboratorium ...
Malina
3 lata temu
Była i widziała laboratorium Wuhan? Pewna jest zabezpieczeń tego miejsca? A dlaczego teorie spiskowe? Wypadki się zdarzały w laboratoriach kiedy laboranci przez nieuwagę czy brak umiejętności zakazili się patogenem. Zastanowiła się Paniusia czemu przy 1 500 000 000 ludzi niby tak mało wykazują Chińczycy zakażeń? Dlaczego nie udostępniają próbek i danych do analizy.
dario
3 lata temu
nijaki "prof" Simon twierdził że takiego wirusa nie da się stworzyć w laboratorium - takich to mamy profesorów. Niech ktoś powie ile nas kosztuje utrzymywanie PAN-u tych pseudo naukowców szeregi biurw , placówek tego badziewia, znam tajich profesorków - głupota na dwóch nogach - byle podpisać listę obecności w "pracy" rozumu zero , ale za to jest mściwi ,kablujący , karierowicze i wazeliniarze , są to robert traba i igor konkolewski.
bodek
3 lata temu
Polska kierowczarka / kierowczyni/ od męskiego: kierowca/ wśród najlepszych w świecie.
taran
3 lata temu
co to jest wirusolożka?
baca
3 lata temu
Czyli: "Będzie ciepło, chyba, że przyjdzie ochłodzenie, no i popada, chyba, żeby nie padało"....
...
Następna strona