bFQJxwjU
bFQJxwjY
bFQJxwkc
programy
kategorie
bFQJxwjV

Pogryzienia przez psy. Tymi gestami bezwiednie je prowokujesz

Jak wygląda moment przed atakiem psa? Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że pewnymi gestami prowokują zwierzę. - Gdy podchodzimy pies zaczyna się oblizywać, odwracać głowę, przewracać oczami albo mrugać, czyli pokazywać nam, że "nie jest to dla mnie komfortowe". To są właśnie objawy. Pies początkowo komunikuje "nie czuje się z tym dobrze". Następnymi znakami może być już powarkiwanie. Może też nie być tych znaków, wtedy niektóre psy są już od razu zmuszone do ataku - mówi Sandra Śliwa, behawiorystka (​Behavedog).

09-07-2021
316 reakcji
52
152
112
Podziel się
Komentarze (112)
09-07-2021
kot
"Może też nie być tych znaków, wtedy niektóre psy są już od razu zmuszone do ataku - przez kogo zmuszany do ataku?" Co to za brednie. Po prostu agresywny pies atakuje....Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (112)

Programy Wirtualnej Polski

bFQJxwkh
KOMENTARZE
(112)
kot
12 miesięcy temu
"Może też nie być tych znaków, wtedy niektóre psy są już od razu zmuszone do ataku - przez kogo zmuszany do ataku?" Co to za brednie. Po prostu agresywny pies atakuje. Ale nie to człowiek zmusza biednego pieska do ataku bo jest i sobie spokojnie idzie.
Rex
12 miesięcy temu
Ale wypociny, tragedia
właściciel so...
12 miesięcy temu
Trzeba patrzyć na ryj, ale nie psa tylko właściciela. Jesli właścicielem jest dres, albo dresiara to bardzo prawdopodobne, że psa nikt właściwie nie pilnuje.
bFQJxwkz
???
12 miesięcy temu
No i ?
Ostatnio
12 miesięcy temu
jechałem motocyklem przez wieś w górach, szedł poboczem szedł dziad i baba oraz dwa wielkie psy bez smyczy. Psy jak mnie zobaczyły od razu się rzuciły do ataku, Jak dostały 160cio decybelowym klaksonem zaczęły odwrót prawie łamiąc sobie nogi tak, że właściciele wpadli w panikę - natychmiast chwycili za kamienie i zaczęli rzucać we mnie. I teraz sam już nie wiem kto jest groźniejszy pies czy właściciel.
Najnowsze komentarze (112)
Naród
2 miesiące temu
behaviorystka-idiotka. To "takowanie" jest irytujące, a cały przekaz po prostu beznadziejnie głupi!
Marrs
2 miesiące temu
W Bananowej psy boją się watykańskich okupantów. Biskup może komendanta wylać na bruk.
Ludzik
12 miesięcy temu
co za brednie. Po pysku głaskać może tylko właściciel. Do pyska psa obca osoba nie może się zbliżyć otwartą dłonią.To jest podstawa przy tresurze psa
basia
12 miesięcy temu
a psiarnia z radarem?
basia
12 miesięcy temu
a psy polujace na kierowcow?
gosc000
12 miesięcy temu
W miejscach publicznych pies ma być w kagańcu. I widzę na ulicy, że pewna mała grupa jest rozsądna i to robi.
gosc000
12 miesięcy temu
W miejscach publicznych pies ma być w kagańcu. I widzę na ulicy, że pewna mała grupa jest rozsądna i to robi.
Meg
12 miesięcy temu
Może psom nadamy prawa człowieka, a człowiekowi statut dzikiego zwierzęcia, który powinien nosić maskę oraz powinien być obligatoryjnie zaszczepiony i powinien chodzić na smyczy.
bFQJxwkr
kolarz
12 miesięcy temu
Dużo jeżdżę rowerem.Wożę gaz pieprzowy. Jeżeli przy prędkości 30 km/h wyskakuje pies to tylko wystawiam nogę. To zdarza się na wsi. Jak Pani mówi że pies nie gryzie to się pytam. Nie ma zębów?
zze
12 miesięcy temu
pies przywiązany pod sklepem, skowycze, wyje, szczeka na okrągło przez pół godziny. Atakuje przechodzące osoby. Co wtedy robić ????
Rycho
12 miesięcy temu
Mnie zaatakował pies obszczywając mi spodnie. Co mogłem zrobić? To samo?
dziadek Włade...
12 miesięcy temu
A jakie doświadczenie ma ta " siusiumajtka " udająca " znafczynie psih dósz " ??? Mam 68 lat , i giga sympatię dla czworonogów , objawiającą się tym , że kilkakrotnie byłem zaatakowany przez ... właścicieli psów , za zbliżenie się do czyjegoś pupila . A nigdy , powtarzam nigdy , nie spotkałem się z negatywną reakcją psa !!!
czekin
12 miesięcy temu
ja miałem taką sytuację że kiedyś duży pies bez kagańca rzucił się na mnie,szedłem sobie spokojnie chodnikiem,nic nie robiłem,aż tu nagle zaskoczenie,dobrze że właścicielka była w pobliżu,zagroziłem jej że pójdę na policję,że pies biega sobie wolno bez kagańca,a ona na to,pan chyba nie lubi zwierząt,a ja,to mam być za to pogryziony
LGBT
12 miesięcy temu
Lubię chodzić bez gaci po mieście, majty zakładam na twarz zamiast maseczki. Lubię wsadzać swoje berło w dziuple drzew. Moje prawa są łamane, nie mogę adoptować dziecka, aby mu przekazać moje wartości, totalny brak szacunku i tolerancji. Zgłoszę to do specjalnego urzędu bo to dyskryminacja
...
Następna strona
bFQJxwkT
bFQJxwka
bFQJxwla
bFQJxwlb