bEDBFPGs
bEDBFPGw
bEDBFPGA
programy
kategorie
bEDBFPGt

Policjanci już na drogach i przy cmentarzach. Bezpieczeństwo podróżujących priorytetem

Lubuscy policjanci są już obecni na głównych drogach województwa oraz przy cmentarzach. W trakcie najbliższych dni policjanci będą szczególnie dbali o bezpieczeństwo. Wszystko ze względu na dzień Wszystkich Świętych oraz Dzień zaduszny przypadające niedługo. Można spodziewać się częstych kontroli stanu technicznego aut, badań alkomatem, pomiarów prędkości pojazdów, ale także kontroli przestrzegania obostrzeń związanych z panującą obecnie pandemią koronawirusa. Policjanci apelują o odpowiedzialność i stosowanie się do wytycznych Sanepidu i Ministerstwa Zdrowia, a także przepisów prawa, które dotyczą kwestii poruszania się po drogach. Nośmy maseczki i starajmy się zachować odpowiedni dystans od innych osób. Apelują także o rozłożenie wizyt na cmentarzach najlepiej na kilka dni, aby uniknąć nadmiernego zgromadzenia się na nich w sobotę i niedzielę.

108 reakcji
8
73
27
Podziel się
Komentarze (27)
01-11-2020
1 listopadaa na h.. j ta policja jak cmentarze zamknięte to nie ma ku.....a święta co bzdury piszecie jak nikogo nie ma na ulicach!
zobacz więcej komentarzy (27)

Programy Wirtualnej Polski

bEDBFPGF
KOMENTARZE
(27)
1 listopada
11 miesięcy temu
a na h.. j ta policja jak cmentarze zamknięte to nie ma ku.....a święta co bzdury piszecie jak nikogo nie ma na ulicach!
Bandit
11 miesięcy temu
Na ch... nam tacy policjanci co dbają o nas pałami a my im zaz to musimy jeszcze płacić!!! Jeszcze trochę POGONIMY tych zbawców
zpkw
11 miesięcy temu
Mam nadzieję, że policja w ciągu najbliższych dni skupi się na ochronie obywateli i nie da się napościć na protestujących.
bEDBFPGX
olo
11 miesięcy temu
Milicja stoi to niech stoi byleby sie nie ruszala
Jerzyk
11 miesięcy temu
Teraz Panowie Policjanci będą pilnować żeby nikt przez płot nie przelazł :)
Najnowsze komentarze (27)
1 listopada
11 miesięcy temu
a na h.. j ta policja jak cmentarze zamknięte to nie ma ku.....a święta co bzdury piszecie jak nikogo nie ma na ulicach!
stary
11 miesięcy temu
coś mi się widzi że artykuł nie aktualny ...
ziut
11 miesięcy temu
Powinni sprawdzać czy Polki mają i wypełniają kalendarzyki , episkopat byłby z organów państwa zadowolony .
znak stop
11 miesięcy temu
przy cmentarz bezpiecznie, nieboszczycy nie rzucają petardami butelkami oraz epitetami
zcx
11 miesięcy temu
akcja znicz bez znicza, czyli stoją czają się przy cmentarzach by łapać tych co zakaz cmentarny mają gdzieś.
prawnik
11 miesięcy temu
A ja nawet gdzieś milicji nie mam bo i tego nie są warci.Na cmentarzu byłem i mam ich wszystkich w h.........u Mogą działać tylko na podstawie zapisów ustawowych a nie gównianych rozporządzeń,nie został też ogłoszony żaden ze stanów wyjątkowych zapisanych w konstytucjii !!!!!!!!!!
pin-pen
11 miesięcy temu
Jak zwykle ..... pierwsze co starają się uzyskać to zastraszenie ... potem jeżeli to by się udało ....mieliby łatwo i górki .... WIĘC NIE WOLNO DAĆ SIĘ ZASTRASZYĆ bo to będzie początek końca wolności i demokracji a państwo jakim jest Polska czyli z zamordyzmem i dyktaturą prezia przekształci się w obóz niewolników ....
ewicz2
11 miesięcy temu
KOVIDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!! spotyka się z nimi dzisiaj i jutro !
bEDBFPGP
stefan
11 miesięcy temu
mam nadzieje,że KOVID będzie chetnie spotykał sie z milicją !!!
prawda
11 miesięcy temu
POLICJA OK ALE SPOSÓB W JAKI SIĘ DALI WYKORZYSTAĆ TO NIE -NAPRAWDĘ WPÓŁCZUJĘ IM BO TO TEŻ POLACY MAJĄ RODZINY CZĘSTO JAK SŁUSZĄ W STOSUNKU DO SIEBIE WIELU UWAG PIJĄ ALKOHOL WIELUALKOHOLIKÓW JEST WŚRÓD NICH- SĄ TAKIE OSOBLIWOŚCI ŻE POTĘGUJĄ W SOBIE AGRESJĘ I ATCY TO JUŻ JAK SS
PYTANIE
11 miesięcy temu
PO CO ONI TAM STOJĄ SKORO CMENTARZE ZAMKNIETE ?? CHYBA ŻE CZEKAJA NA JAROSŁAW KTÓRY MIMO TO MA PRAWO WEJŚCIA !!!!
woj
11 miesięcy temu
stoja po to zeby karac a nie dbac o bezpieczenstwo
141
11 miesięcy temu
,,bezpieczenstwo priorytetem ,, czyżby , naprawde a nie chodzi wam jak zawsze o kasę ?! przed wyjazdem na łapanke komendant czy kierownik sekcji nie wyznaczył limitow . hipokryzja władzy poraża a policja niech sie ogarnie .
kk8
11 miesięcy temu
nigdy nie ufałem Policji i nadal nie ufam. To zli ludzie . Oczywiscie są wyjątki jak zawsze . Ogólnie nie można im ufać i zawsze znajdą przepis i argument by Ci wlepić mandat lu coś innego. U nas policja jest od karania obywateli za byle co.....dla tego ich nie lubię . Dodam ,że nigdy nie miałem z nimi problemu bo uważam na to co mówię ja jak gdy mnie zatrzymają ale to nie zmienia faktu ,że są jacy są.
bEDBFPHr
bEDBFPGy
bEDBFPHy
bEDBFPHz