programy
kategorie

Policyjny pościg. Funkcjonariusze nagrali sceny jak z filmu

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się na Mazurach. Zaczęło się niewinnie. Policjanci patrolujący po godz. 7:00 ulice Mrągowa chcieli zatrzymać kierowcę jadącego bez zapiętych pasów. Mężczyzna nie zareagował na sygnały policjantów i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w szaleńczy pościg. W jego trakcie kierowca złamał szereg przepisów ruchu drogowego, doprowadzając m.in. do kolizji z kierowcą volkswagena. Jego desperacka ucieczka zakończyła się na trasie Kiełbonki - Spychowo. Stracił tam panowanie nad autem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Jakby tego było mało, mężczyzna cały i zdrowy wyskoczył z rozbitego auta i zaczął pieszo uciekać w głąb lasu. Miał pecha, bo trafił na policjanta, który jest biegaczem. Chwilę później 38-latek leżał już skuty kajdankami. Okazało się, że mężczyzna miał 0,7 promila alkoholu w organizmie a do tego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Jego auto nie miało aktualnego przeglądu. Miłośnik porannych pościgów trafił do aresztu....

rozwiń
18-11-2020
111 reakcji
49
7
55
Podziel się
Komentarze (55)
18-11-2020
wrednyDożywotni zakaz prowadzenia pojazdów+kilka tysięcy godzin do odpracowania na cele społeczne.Chwała policji,że o jednego potencjalnego zabójcy mniej na drogach.
zobacz więcej komentarzy (55)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(55)
wredny
3 lata temu
Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów+kilka tysięcy godzin do odpracowania na cele społeczne.Chwała policji,że o jednego potencjalnego zabójcy mniej na drogach.
Baron
3 lata temu
Dlaczego jeżeli zabiera się prawko nie zabiera się samochodu, szczególnie za pijaństwo przecież to broń i zagraża innym
no fakt
3 lata temu
tak, finał mnie zaskoczył - myślałem że go postrzelili.
woju
3 lata temu
ale tłuczek, tyle miał na sumieniu i bez pasów jechał.
Testo
3 lata temu
szkoda, że nie skończył na wózku...
Najnowsze komentarze (55)
AdaM
3 lata temu
przestępcę tylko dotknie i da do myślenia dotkliwa kara w tym wysoka kara finansowa
Stany.blog
3 lata temu
I co? Dostanie kolejny zakaz prowadzenia auta? nieraz dostają po 5-6 takich zakazów i dopiero za kolejnym razem śmiertelnie kogoś potrącając dostają... 3lata więzienia w zawieszeniu na 2...
nori
3 lata temu
Poszeeeeedł , jak Kubica w Kanadzie .
ofco
3 lata temu
i tak będzie jeździł, większość jeździ dalej bez prawka.
dxx
3 lata temu
25 letnie audi daje rade:)
Kolok
3 lata temu
Czy policjanci w ramach obrony koniecznej nie mogli zutylizować......., albo tak mu wp.....aby ledwo łaził. Wszak to po wypadku obrażenia.
hmm
3 lata temu
To on dwa razy sie rozbił na drzewie patrząc na film...
Kat
3 lata temu
Nie dobili na miejscu...
Jan
3 lata temu
Słabo egzekwowany ten zakaz prowadzenia...
GoniłGo?
3 lata temu
Dlaczego biegnął za bandytą? Powinien wypróżnić cały magazynek i poprosić kolege żeby zrobił to samo. Teraz społeczeństwo będzie płacić za wczasy w więzieniu.
Wypuścić pana
3 lata temu
Przypomina mi się sprawa dziennikarza Najsztuba który bez prawa jazdy ( bo zabrali), autem bez OC i badań technicznych potrącił na przejściu dla pieszych i zabił 77 letnią staruszkę. I co? I znanego dziennikarza sąd uniewinnił!!!
M. Koniuszko
3 lata temu
Myślę , że policja powinna odpowiedzieć przed sądem za doprowadzenie do katastrofy w ruchu lądowym
wożnica
3 lata temu
gdyby sądy wsadzały do pudła nie byłoby takich scen,oj prosi się ta reforma sądownictwa o wdrożenie ale póki lejce trzyma nomenklatura daleko nam do normalności
TOm
3 lata temu
Do tego jeszcze próba zabójstwa innych użytkowników drogi.