bDgJBjck
bDgJBjco
bDgJBjcs
programy
kategorie
bDgJBjcl

Polowanie na wyczerpanego jelenia. Mieszkańcy miasteczka nie dali go zabić

Wyczerpany jeleń postanowił schronić się w środku francuskiego miasteczka Compiègne, uciekając przed goniącą go sforą psów i ich właścicieli. Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 września. Z okolicznych lasów wyłonił się zmęczony jeleń i położył się na terenie placu budowy osiedla. Mieszkańcy miasteczka błyskawicznie utworzyli wokół niego ochronny kordon, nie dopuszczając psów. Wezwano na miejsce weterynarza, ale zanim zdążył przybyć, jeleń wstał i odbiegł w stronę lasu.

516 reakcji
337
23
156
Podziel się
Komentarze (156)
21-09-2020
Adam
To straszne, ile to biedne i nic nikomu zlego nie zrobilo zwierze ucierpialo przez mordercow mysliwych co morduja dla wlasnych fanaberii. Jedzcie na wojne i tam pokazcie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (156)
bDgJBjcx
KOMENTARZE
(156)
Adam
miesiąc temu
To straszne, ile to biedne i nic nikomu zlego nie zrobilo zwierze ucierpialo przez mordercow mysliwych co morduja dla wlasnych fanaberii. Jedzcie na wojne i tam pokazcie jacy chojracy jestescie, a nie wyplaszac bezbronna zwierzyne z ich wlasnych domow, lasow.
Tia
miesiąc temu
Mordercy bez sumienia, wykorzystują psy, do tego żeby zamęczyć zwierzaka... Straszne i nieludzkie.
WRED
miesiąc temu
Wypada mieć nadzieję, że polowania zostaną w Polsce wkrótce zakazane.
bDgJBjcP
retro
miesiąc temu
Zrobmy poowanie na mysliwych, ciekawe czy tacy odwazni beda
Polak
miesiąc temu
dlaczego nikt nie zakaże polowań bo to największa kasta ponad podziałami politycznymi
Najnowsze komentarze (156)
marek zol
miesiąc temu
niestety ,doszło do tego iż rasa ludzka ma poważnego konkurenta- zwierzątka. co się działo niedawno gdy ludzie siedzieli w domach? zwierzątka "rządziły" w mieście i były wyraznie zadowolone. A dziki czy niedzwiedzie nauczyły się żyć przy człowieku . a przypadki gdy "dzikie " zwierzątko przychodzi po pomoc do ludzi, patrz YT.zmiany klimatyczne powodują zmiany tradycyjnych zwyczajów tzw zwierząt. piszę tzw bo one myślą, czują mają troski i radości. przygotujmy się iż będą bliżej nas
nie
miesiąc temu
Kto to jest myśliwy współcześnie? Ktoś kto dla rozrywki morduje zwierzęta. Straszny ich los.
Prawiczek
miesiąc temu
Polowania to bestialstwo. Jakie życie mają dzikie zwierzęta ? W lasach pełno psów i ludzi, drogi pełne śmiercionośnych samochodów, myśliwi pragnący trofeów. Ja rozumiem że ktoś w wyższej konieczności - z głodu. Ale grubasy z pełnymi lodówkami, tylko zabijają dla przyjemności ? Co to w ogóle jest ? Sam jestem wędkarzem ale nie zabieram ryb do domu. Po pierwsze żona by mnie nie wpuściła, po drugie nie cierpię rościnać bebechów. Po za tym pytam , po co ?
Olo
miesiąc temu
To okropne. Zakazać nagonki z psami. Jeżeli musi być odstrzał, to bez psów , tylko z ukrycia i zaskoczenia!
Peter
miesiąc temu
W Polsce by to nie przeszło pierwsi , którzy by zauważyli zwierze sami by zabili na mięso lub późniejszą sprzedaż , taka prawda.
hej
miesiąc temu
mam nadzieje ze prezesowi odwala i poswieci koalicje i wladze po to by wreszcie zrobic cos dla zwierzat - w koncu dojdzie do niego ze jedynie zwierzeta go rozumieja i kochaja
Pro_eko
miesiąc temu
Od dzisiaj dodaje wp.pl na czarną listę. Obecnie trwa rykowisko - okres godowy jeleni. Byki w tym czasie walczą po kilka dni z innymi bykami po czym są określane jako "spadłe" - wycieńczone. A myśliwym dziękuję za ich wkład w ochoronę środowiska i dbanie o nasze lasy i przyrodę. A komentarze w stylu "mordercy" etc piszą osoby które tylko szkodzą przyrodzie.
Andzia
miesiąc temu
Brawo mieszkańcy. Potrzeba nam takich ludzi, którzy bronią przyrodę.
bDgJBjcH
on32
miesiąc temu
Tak właśnie wygląda polowanie. Przerażone zwierzęta, zmęczone ucieczką od goniących ich psychopatów ze strzelbami. Myśliwi zycze wam wszystkiego najgorszego.
homosapiens ?
miesiąc temu
W tym świecie nie ma szacunku dla żadnego życia, czy to ludzi czy zwierząt, niestety.Wystarczy poczytać czy włączyć telewizję by się dowiedzieć o wielu miejscach na ziemi, gdzie toczą się wojny,zgliszcza ,pożogi i śmierć tysięcy niewinnych ludzi !!!
Krys
miesiąc temu
Przeklinam myśliwych ,to nie są ludzie.
bulba
miesiąc temu
wszystkim "myśliwym" życzę aby spotkała ich zasłużona "nagroda" za to co robią a w przyszłym życiu aby to oni byli zwierzyną
kinia
miesiąc temu
Przynajmniej raz w roku - polowanie na myśliwych !
folh
miesiąc temu
Napad na bezbronne stworzenie celem zamordowania dla zabawy. Zgnilizna moralna !
...
Następna strona
bDgJBjdj
bDgJBjcq
bDgJBjdq
bDgJBjdr