bFZJOwfE
bFZJOwfI
bFZJOwfM
programy
kategorie
bFZJOwfF

Polowanie na wyczerpanego jelenia. Mieszkańcy miasteczka nie dali go zabić

Wyczerpany jeleń postanowił schronić się w środku francuskiego miasteczka Compiègne, uciekając przed goniącą go sforą psów i ich właścicieli. Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 września. Z okolicznych lasów wyłonił się zmęczony jeleń i położył się na terenie placu budowy osiedla. Mieszkańcy miasteczka błyskawicznie utworzyli wokół niego ochronny kordon, nie dopuszczając psów. Wezwano na miejsce weterynarza, ale zanim zdążył przybyć, jeleń wstał i odbiegł w stronę lasu.

516 reakcji
337
23
156
Podziel się
bFZJOwfH
Komentarze (156)
21-09-2020
Adam
To straszne, ile to biedne i nic nikomu zlego nie zrobilo zwierze ucierpialo przez mordercow mysliwych co morduja dla wlasnych fanaberii. Jedzcie na wojne i tam pokazcie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (156)

Programy Wirtualnej Polski

bFZJOwfR
KOMENTARZE
(156)
Adam
2 lata temu
To straszne, ile to biedne i nic nikomu zlego nie zrobilo zwierze ucierpialo przez mordercow mysliwych co morduja dla wlasnych fanaberii. Jedzcie na wojne i tam pokazcie jacy chojracy jestescie, a nie wyplaszac bezbronna zwierzyne z ich wlasnych domow, lasow.
Tia
2 lata temu
Mordercy bez sumienia, wykorzystują psy, do tego żeby zamęczyć zwierzaka... Straszne i nieludzkie.
WRED
2 lata temu
Wypada mieć nadzieję, że polowania zostaną w Polsce wkrótce zakazane.
bFZJOwgj
retro
2 lata temu
Zrobmy poowanie na mysliwych, ciekawe czy tacy odwazni beda
Polak
2 lata temu
dlaczego nikt nie zakaże polowań bo to największa kasta ponad podziałami politycznymi
Najnowsze komentarze (156)
marek zol
2 lata temu
niestety ,doszło do tego iż rasa ludzka ma poważnego konkurenta- zwierzątka. co się działo niedawno gdy ludzie siedzieli w domach? zwierzątka "rządziły" w mieście i były wyraznie zadowolone. A dziki czy niedzwiedzie nauczyły się żyć przy człowieku . a przypadki gdy "dzikie " zwierzątko przychodzi po pomoc do ludzi, patrz YT.zmiany klimatyczne powodują zmiany tradycyjnych zwyczajów tzw zwierząt. piszę tzw bo one myślą, czują mają troski i radości. przygotujmy się iż będą bliżej nas
nie
2 lata temu
Kto to jest myśliwy współcześnie? Ktoś kto dla rozrywki morduje zwierzęta. Straszny ich los.
Prawiczek
2 lata temu
Polowania to bestialstwo. Jakie życie mają dzikie zwierzęta ? W lasach pełno psów i ludzi, drogi pełne śmiercionośnych samochodów, myśliwi pragnący trofeów. Ja rozumiem że ktoś w wyższej konieczności - z głodu. Ale grubasy z pełnymi lodówkami, tylko zabijają dla przyjemności ? Co to w ogóle jest ? Sam jestem wędkarzem ale nie zabieram ryb do domu. Po pierwsze żona by mnie nie wpuściła, po drugie nie cierpię rościnać bebechów. Po za tym pytam , po co ?
Olo
2 lata temu
To okropne. Zakazać nagonki z psami. Jeżeli musi być odstrzał, to bez psów , tylko z ukrycia i zaskoczenia!
Peter
2 lata temu
W Polsce by to nie przeszło pierwsi , którzy by zauważyli zwierze sami by zabili na mięso lub późniejszą sprzedaż , taka prawda.
hej
2 lata temu
mam nadzieje ze prezesowi odwala i poswieci koalicje i wladze po to by wreszcie zrobic cos dla zwierzat - w koncu dojdzie do niego ze jedynie zwierzeta go rozumieja i kochaja
Pro_eko
2 lata temu
Od dzisiaj dodaje wp.pl na czarną listę. Obecnie trwa rykowisko - okres godowy jeleni. Byki w tym czasie walczą po kilka dni z innymi bykami po czym są określane jako "spadłe" - wycieńczone. A myśliwym dziękuję za ich wkład w ochoronę środowiska i dbanie o nasze lasy i przyrodę. A komentarze w stylu "mordercy" etc piszą osoby które tylko szkodzą przyrodzie.
Andzia
2 lata temu
Brawo mieszkańcy. Potrzeba nam takich ludzi, którzy bronią przyrodę.
bFZJOwgb
on32
2 lata temu
Tak właśnie wygląda polowanie. Przerażone zwierzęta, zmęczone ucieczką od goniących ich psychopatów ze strzelbami. Myśliwi zycze wam wszystkiego najgorszego.
homosapiens ?
2 lata temu
W tym świecie nie ma szacunku dla żadnego życia, czy to ludzi czy zwierząt, niestety.Wystarczy poczytać czy włączyć telewizję by się dowiedzieć o wielu miejscach na ziemi, gdzie toczą się wojny,zgliszcza ,pożogi i śmierć tysięcy niewinnych ludzi !!!
Krys
2 lata temu
Przeklinam myśliwych ,to nie są ludzie.
bulba
2 lata temu
wszystkim "myśliwym" życzę aby spotkała ich zasłużona "nagroda" za to co robią a w przyszłym życiu aby to oni byli zwierzyną
kinia
2 lata temu
Przynajmniej raz w roku - polowanie na myśliwych !
folh
2 lata temu
Napad na bezbronne stworzenie celem zamordowania dla zabawy. Zgnilizna moralna !
...
Następna strona
bFZJOwgD
bFZJOwfK
bFZJOwgK
bFZJOwgL