bELoBBDo
bELoBBDs
bELoBBDw
programy
kategorie
bELoBBDp

Polowanie na wyczerpanego jelenia. Mieszkańcy miasteczka nie dali go zabić

Wyczerpany jeleń postanowił schronić się w środku francuskiego miasteczka Compiègne, uciekając przed goniącą go sforą psów i ich właścicieli. Do zdarzenia doszło w sobotę, 19 września. Z okolicznych lasów wyłonił się zmęczony jeleń i położył się na terenie placu budowy osiedla. Mieszkańcy miasteczka błyskawicznie utworzyli wokół niego ochronny kordon, nie dopuszczając psów. Wezwano na miejsce weterynarza, ale zanim zdążył przybyć, jeleń wstał i odbiegł w stronę lasu.

516 reakcji
337
23
156
Podziel się
Komentarze (156)
21-09-2020
Adam
To straszne, ile to biedne i nic nikomu zlego nie zrobilo zwierze ucierpialo przez mordercow mysliwych co morduja dla wlasnych fanaberii. Jedzcie na wojne i tam pokazcie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (156)

Programy Wirtualnej Polski

bELoBBDB
KOMENTARZE
(156)
Adam
rok temu
To straszne, ile to biedne i nic nikomu zlego nie zrobilo zwierze ucierpialo przez mordercow mysliwych co morduja dla wlasnych fanaberii. Jedzcie na wojne i tam pokazcie jacy chojracy jestescie, a nie wyplaszac bezbronna zwierzyne z ich wlasnych domow, lasow.
Tia
rok temu
Mordercy bez sumienia, wykorzystują psy, do tego żeby zamęczyć zwierzaka... Straszne i nieludzkie.
WRED
rok temu
Wypada mieć nadzieję, że polowania zostaną w Polsce wkrótce zakazane.
bELoBBDT
retro
rok temu
Zrobmy poowanie na mysliwych, ciekawe czy tacy odwazni beda
Polak
rok temu
dlaczego nikt nie zakaże polowań bo to największa kasta ponad podziałami politycznymi
Najnowsze komentarze (156)
marek zol
rok temu
niestety ,doszło do tego iż rasa ludzka ma poważnego konkurenta- zwierzątka. co się działo niedawno gdy ludzie siedzieli w domach? zwierzątka "rządziły" w mieście i były wyraznie zadowolone. A dziki czy niedzwiedzie nauczyły się żyć przy człowieku . a przypadki gdy "dzikie " zwierzątko przychodzi po pomoc do ludzi, patrz YT.zmiany klimatyczne powodują zmiany tradycyjnych zwyczajów tzw zwierząt. piszę tzw bo one myślą, czują mają troski i radości. przygotujmy się iż będą bliżej nas
nie
rok temu
Kto to jest myśliwy współcześnie? Ktoś kto dla rozrywki morduje zwierzęta. Straszny ich los.
Prawiczek
rok temu
Polowania to bestialstwo. Jakie życie mają dzikie zwierzęta ? W lasach pełno psów i ludzi, drogi pełne śmiercionośnych samochodów, myśliwi pragnący trofeów. Ja rozumiem że ktoś w wyższej konieczności - z głodu. Ale grubasy z pełnymi lodówkami, tylko zabijają dla przyjemności ? Co to w ogóle jest ? Sam jestem wędkarzem ale nie zabieram ryb do domu. Po pierwsze żona by mnie nie wpuściła, po drugie nie cierpię rościnać bebechów. Po za tym pytam , po co ?
Olo
rok temu
To okropne. Zakazać nagonki z psami. Jeżeli musi być odstrzał, to bez psów , tylko z ukrycia i zaskoczenia!
Peter
rok temu
W Polsce by to nie przeszło pierwsi , którzy by zauważyli zwierze sami by zabili na mięso lub późniejszą sprzedaż , taka prawda.
hej
rok temu
mam nadzieje ze prezesowi odwala i poswieci koalicje i wladze po to by wreszcie zrobic cos dla zwierzat - w koncu dojdzie do niego ze jedynie zwierzeta go rozumieja i kochaja
Pro_eko
rok temu
Od dzisiaj dodaje wp.pl na czarną listę. Obecnie trwa rykowisko - okres godowy jeleni. Byki w tym czasie walczą po kilka dni z innymi bykami po czym są określane jako "spadłe" - wycieńczone. A myśliwym dziękuję za ich wkład w ochoronę środowiska i dbanie o nasze lasy i przyrodę. A komentarze w stylu "mordercy" etc piszą osoby które tylko szkodzą przyrodzie.
Andzia
rok temu
Brawo mieszkańcy. Potrzeba nam takich ludzi, którzy bronią przyrodę.
bELoBBDL
on32
rok temu
Tak właśnie wygląda polowanie. Przerażone zwierzęta, zmęczone ucieczką od goniących ich psychopatów ze strzelbami. Myśliwi zycze wam wszystkiego najgorszego.
homosapiens ?
rok temu
W tym świecie nie ma szacunku dla żadnego życia, czy to ludzi czy zwierząt, niestety.Wystarczy poczytać czy włączyć telewizję by się dowiedzieć o wielu miejscach na ziemi, gdzie toczą się wojny,zgliszcza ,pożogi i śmierć tysięcy niewinnych ludzi !!!
Krys
rok temu
Przeklinam myśliwych ,to nie są ludzie.
bulba
rok temu
wszystkim "myśliwym" życzę aby spotkała ich zasłużona "nagroda" za to co robią a w przyszłym życiu aby to oni byli zwierzyną
kinia
rok temu
Przynajmniej raz w roku - polowanie na myśliwych !
folh
rok temu
Napad na bezbronne stworzenie celem zamordowania dla zabawy. Zgnilizna moralna !
...
Następna strona
bELoBBEn
bELoBBDu
bELoBBEu
bELoBBEv