bEIVmnys
bEIVmnyw
bEIVmnyA
programy
kategorie
bEIVmnyt

Potrącił i uciekł. Trwają poszukiwania kierowcy z Podlasia

We wtorek (7 września) około godziny 20 w Sejnach w województwie podlaskim kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych została potrącona. Kierowca bez zatrzymania odjechał z miejsca zdarzenia. 61-letnia poszkodowana trafiła do szpitala. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez miejski monitoring, a policja udostępniła je, apelując o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że srebrne auto z nagrania to Audi A3. Na swoich mediach społecznościowych funkcjonariusze proszą, każdego, kto mógł być świadkiem zajścia na ulicy Zawadzkiego w Sejnach lub może przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sejnach pod numerem 477153212. Informację można przekazać, również dzwoniąc na numer alarmowy 112.

73 reakcje
9
16
48
Podziel się
Komentarze (48)
08-09-2021
Polak
A co zrobił ten drugi kierowca. Widząc wypadek. Po prostu pojechał w drugą stronę.Też powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Widząc zachowanie tego...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (48)

Programy Wirtualnej Polski

bEIVmnyF
KOMENTARZE
(48)
Polak
miesiąc temu
A co zrobił ten drugi kierowca. Widząc wypadek. Po prostu pojechał w drugą stronę.Też powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Widząc zachowanie tego kierowcy jestem w szoku.
wxw
miesiąc temu
Proszę jeszcze poszukać kierowcę (pana/pani) samochodu co wyjeżdżał z drugiej ulicy i nie pomógł!!!!!!! Tak samo porządna kara!!!!!
emeryt46
miesiąc temu
taki monitoring którego nie można odczytać to wsadzcie sobie w ..... zróbcie podwyżki radnym
bEIVmnyX
malek
miesiąc temu
Od dłuższego czasu uważam, że ustawa z 27 listopada 1961 roku o bezpieczeństwie i porządku ruchu na drogach publicznych (licząca 4 strony) była o niebo lepsza od przepisów, które mamy teraz. A tu art. 20 ust.3 z tamtej ustawy: "Prawo jazdy powinno być cofnięte na stałe jeżeli kierowca naruszył przepisy o obowiązku udzielenia pomocy ofiarom wypadku drogowego w razie uczestniczenia w tym wypadku". Tak właśnie powinno być.
padres
miesiąc temu
Dwie sprawy. Pierwsza to materiał zaliczony do ciekawostek . Druga to ta kobieta zaatakowała samochód cofając się na niego!
Najnowsze komentarze (48)
normalny
miesiąc temu
po co ich lapac???? I tak nie poniosa zadnej kary, a jezeli juz, to symboliczna
loki
miesiąc temu
ale o co chodzi
Rajdowiec
miesiąc temu
A ten, ta znieczulony kierowca który widział wypadek i nie udzielił pomocy, podwójna kara za takie zachowanie. Co tu dużo gadać pewnie zagorzały katolik.
Bartek KRK
miesiąc temu
Podlasie. A jak, PISo świat.
xxxx
miesiąc temu
Katolicy z Podlasia.
Prawo
miesiąc temu
W tym kraju trzeba tym niebieskim wszystko dac na tacy, dlatego że sami nie potrafią nic zrobić .Jedynie co dobrze potrafią to lepić beztroskie mandaty.
BSEI
miesiąc temu
w Sejnach same maładcy a jak miał 4 pierscienie to na 99% tubylec
Andrzej
miesiąc temu
Sejny to nie jest podlasie.... ile razy te niedokształcone redaktorki będą pisać głupoty?
bEIVmnyP
Pik
miesiąc temu
Szkoda ,że słaby monitoring , a może jechał (a) jakąś lub jakiś ktoś kto ma być nie znany .
EmerytDobrzeP...
miesiąc temu
Liczy że Tuskowy sędzia na telefon umorzy sprawę wobec nieobecności sprawcy.
blacky6
miesiąc temu
Tylko kobieta cofa się na pasach...
Oczy
miesiąc temu
Jakby ktos nie wiedział, skąd się wzięło powiedzenie "głupi, jak komentarz w internecie", to niech poczyta te tutaj. Podpisuje się obiema rekami pod komentarzem Lema, ze dopóki nie zaczął korzystać z internetu, nie wiedział, ze na świecie jest tylu idiotów. Może nawet nie chodzi tu o ich ilość, ale o potężny odsetek, jeżeli można 70% nazwać odsetkiem!
Tag
miesiąc temu
To wyborcy PiS - podlasie
dość
miesiąc temu
Działacz pisowski w Nieżychowie w woj. wielkopolskim zabił na przejściu dla pieszych starszego człowieka. Dostał za to ROK W ZAWIESZENIU! Może to ten sam, bo tamten też był z Sejn...
bEIVmnzr
bEIVmnyy
bEIVmnzy
bEIVmnzz