bCHvHWqc
bCHvHWqg
bCHvHWqk
programy
kategorie
bCHvHWqd

Powrót do szkoły. Wiceszef ZNP: każdy nauczyciel musi mieć wykonany test na koronawirusa

Premier Mateusz Morawiecki zapewnia: uczniowie wrócą do szkół we wrześniu. ZNP cieszy się z tej zapowiedzi? - Zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, czekamy na to, by wspólnie spotkać się w szkole. Jednak apelujemy już od dłuższego czasu, zarówno do ministra edukacji, jak i premiera, aby wszyscy pracownicy oświaty zostali poddani testom - powiedział w programie specjalnym WP "Newsroom" Krzysztof Baszczyński, wiceprezes ZNP. - Można deklarować, że 1 września spotykamy się w szkole, ale to tylko deklaracja. Musi być ona poprzedzona szeroką akcją związaną z wykonywaniem testów. To jest konieczność, jeśli odpowiedzialnie chcemy mówić, że przyjście do szkoły jest bezpieczne - dodał.
8 reakcji
2
3
3
Podziel się
Komentarze (3)
25-06-2020
AnnaA jeśli kierowca zasłabł od stałego noszenia maseczki w upalne dni? Obostrzenia związane z koronawirusem niebezpieczniejsze w skutkach od samego wirusa?
zobacz więcej komentarzy (3)

Programy Wirtualnej Polski

bCHvHWqp
Napisz komentarz
25-06-2020

AnnaA jeśli kierowca zasłabł od stałego noszenia maseczki w upalne dni? Obostrzenia związane z koronawirusem niebezpieczniejsze w skutkach od samego … Czytaj całość

25-06-2020

widaćta śmieciara zmieniała pas i uderzyła w autobus spychajac go na barierki

Rozwiń komentarze (2)
bCHvHWrb
bCHvHWqi
bCHvHWri
bCHvHWrj