bFfXaFnU
bFfXaFnY
bFfXaFoc
programy
kategorie
bFfXaFnV

Próbował zawrócić wielką ciężarówkę. Przekomiczne nagranie z amerykańskiej drogi

Jazda wielkimi ciężarówkami zdecydowanie nie należy do łatwych zawodów. Zwłaszcza jak przewozi się tak niepewny ładunek, jak ścięte drzewa. Boleśnie przekonał się o tym jeden z kierowców w USA, kiedy próbował swoją ciężarówką zawrócić na skrzyżowaniu. Niestety, tylne koło wpadło w dół i cały samochód nie mógł jechać dalej. Kierowca jednak nie zrezygnował z prób dalszej jazdy, co skończyło się wielką katastrofą. Komiczne zmagania nagrał swoją kamerą inny uczestnik ruchu.

126 reakcji
13
71
42
Podziel się
Komentarze (42)
03-09-2020
pytam się,a co na tym nagraniu jest takiego ... przekomicznego?
zobacz więcej komentarzy (42)

Programy Wirtualnej Polski

bFfXaFoh
KOMENTARZE
(42)
pytam się,
rok temu
a co na tym nagraniu jest takiego ... przekomicznego?
bebo
rok temu
mocno śmieszne. śmiać się z czyjegoś nieszczęścia
Loola777
rok temu
chyba zdziadzialem bo nie rozumiem dzisiejszego poczucia humoru ...
bFfXaFoz
Stan
rok temu
Pisanie na znanym portalu zdecydowanie nie należy do łatwych zawodów. Zwłaszcza jak komentuje się tak niepewny materiał, jak cudze nieszczęście. Boleśnie przekonał się o tym jeden z "publicystów" z wp. kiedy próbował coś sensownego napisać o ciężarówce zawracającej na skrzyżowaniu. Niestety, nic konstruktywnego nie wymyślił i wyszedł na kompletnego buca. Pismak prawdopodobnie nie zrezygnował z dalszych prób "dziennikarstwa na najwyższym poziomie", co może skończyć się wielką katastrofą.
Polisz dzouks
rok temu
Gdyby spadajace drewno przygniotlo samochod z matka z trojka dzieci tytul bylby :Komedia na drodze , spadajace drewno wydusilo flaki z czworki smutasow !
Najnowsze komentarze (42)
ALEX
11 miesięcy temu
Współczuję kierowcy. Tylko ktoś prostacki który nie zna życia i funkcjonuje w grach komputerowych może napisać że to komiczne.
jarek
rok temu
za błędy trza płacić
flesz
rok temu
Bardzo komiczne. Gratuluję poczucia humoru.
dsdsd
rok temu
autor lubi się brandzlowac?
Pol
rok temu
To w Ameryce też już Ukraińców zatrudniają? zamiast wyprostować zestaw i na wprost wyjechać, to kombinował - zupełnie jak Ukraińscy kierowcy u nas :-) Dla tych co będą się burzyć - FAKT kilka tygodni temu w Niemczech, do kolegi podszedł kierowca z ciężarówki na polskich blachach i czystym ukraińskim powiedział , że nie umie cofnąć pod rampę bo prawko kupił dwa miesiące temu. Jak jest na autobanie zakaz to polskie ciężarówki z żółto-niebieskimi chorągiewkami wyprzedzają bez żenady :-)
zzx
rok temu
no widzę że sami fachowcy się wypowiedzieli. 1. kierowca nie zawracał tylko skręcał w prawo. 2. podczas tego manewru z uwagi na zacieśniający zakręt nieprawidłowo wykonał manewr skrętu i w efekcie 2 oś naczepy znalazła się w rowie. 3. poprawka manewru była by wykonana dobrze ale była spóźniona ponieważ ładunek się przesunął na prawo. 4. sam sposób zamocowania ładunku może i w USA jest prawidłowy ale przeczy prawom fizyki.
Jerzy
rok temu
Smiechu wart ale autor.
szofer
rok temu
To nagranie nie jest przekomiczne, to tragedia, większość kierowców ciężarówek tak się zachowuje.
bFfXaFor
ddt
rok temu
kierowcy naszego SOP-u nie takie cuda robią oni nawet na pustyni drzewo znajdą i jeszcze w nie trafią
czepialski
rok temu
"Niestety, tylne koło wpadło w dół..." To się nazywa rów, panie (pożal się Boże) "przekomiczny" autorze!
Adam
rok temu
No cóż... Wierzył, że się uda. Przy tak przesuniętym środku ciężkości wynik był prawie pewny. Powinien ocenić sytuację i sprowadzić pomoc. Najlepiej byłoby rozładować połowę ładunku. Nie bardzo wierzę, żeby w pobliżu miał jakiś ciężki sprzęt.
Nowak ze WSI
rok temu
Jeżeli to jest przekomiczne to komentarz dziennikarza jest przetragiczny.
A-dam
rok temu
Uchachałem się jak fretka.... Bardzo smieszne... ale dla mądrych inaczej
Lolek
rok temu
Gratuluje pracownikow i poczucia humoru interyjo.
bFfXaFoT
bFfXaFoa
bFfXaFpa
bFfXaFpb