programy
kategorie

Prosto w auto. Turyści nagrali pojedynek lwów z bawołem

To był ekscytujący moment. Turyści w Parku Krugera w RPA zarejestrowali moment polowania grupy lwów na bawoła. Obserwowali to w dwóch samochodach z bliska. Drapieżniki próbowały zmęczyć i powalić zwierzę. Bawół zacięcie się bronił. W pewnym momencie, uciekając, ruszył na auto. Huk wystraszył lwa, który aż odskoczył. Bawół zmiażdżył lampy i kawałek blachy w samochodzie turystów. Ten spektakularny moment udało się zarejestrować na obu autach, z różnej perspektyw. Turyści byli zaskoczeni całą sytuacją i szczęśliwi, że bawół w końcu uciekł.

140 reakcji
87
20
33
Podziel się
Komentarze (33)
29-10-2020
MazNie sądzę że nazwanie walki o życie można nazwać pojedynkiem.
zobacz więcej komentarzy (33)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(33)
Maz
4 lata temu
Nie sądzę że nazwanie walki o życie można nazwać pojedynkiem.
mar
4 lata temu
wiedział,że ludzie mogli mu pomóc lecz tego nie zrobili
rys4806
4 lata temu
Ciekawe czy ci szczęśliwi z zakończenia polowania, kupili lwom ze 200 kg marchewki?Ludzie to jest natura,a nie pobożne życzenia,zniewieściałych nudziarzy!
ewa
4 lata temu
Nie chciałabym tego ogladać
mechanik
4 lata temu
i tak go dopadły.
Najnowsze komentarze (33)
J23
3 lata temu
Nie rozumiem tej prymitywnej radości z oglądania okrucieństwa przyrody. A wielu ludzi płaci grube pieniądze i smaży się godzinami w rozgrzanych i zakurzonych blaszankach na kołach, aby móc obejrzeć jak drapieżniki zarzynają jakąś ofiarę. Niektóre , polujące w stadach, jak np likaony, zaczynają pożerać ofiary kiedy te są jeszcze żywe. Co trzeba mieć do deklem, jakiego świra, aby chcieć oglądać takie krwawe i przerażające sceny???
aspirant
3 lata temu
Pamiętam jak w II poł. lat 80tych i na pocz. 90tych w Niemczech policja zatrzymywała auta tylko dlatego, że były na polskich blachach. Może warto i u nas zastosować tę zasadę w stosunku do obywateli zza wschodniej granicy - nie ze złośliwości ale dla bezpieczeństwa.
jajco
3 lata temu
Nie uciekl !!!!!
Szachmat
4 lata temu
Oni się chcieli gryźć z tymi lwami za wyzwolenie Bawoła ale nie wiedzieli jak wyjść na zewnątrz z auta bo to Mazowszanie
gizmo100
4 lata temu
po co to?
Adam
4 lata temu
Dziwni są ludzie , którzy piszczą z zachwytu , gdy zwierzęta zagryzają swoją ofiarę. Myślę, że gdyby na sawannę wypuszczono skazanego na śmierć więźnia i mogli patrzeć jak rozszarpują go lwy.... też by nagrywali i pokazywali znajomym...te niesamowite emocje. Widzieliście kiedyś halę sportową pełną zwierząt na widowni, a w klatce naszych wytatuowanych herosów tzw sztuk walki łamiących sobie nosy, i obijających mózgi ? Ja nigdy. Zostawcie więc zwierzęta w ich świecie i zajmijcie się swoim . Chorym z nienawiści, fałszywym i zakłamanym. Szkoda że bawół , nie wywrócił tego auta . Mogliby by wspólnie z lwami szukać swych srajtfonów w szumiących trawach sawanny.
Prostsczek
4 lata temu
Szkoda lwów,. Ciekawe czy jak padną z głodu tez ucieszą TURYSTÓW.
olek
4 lata temu
No wlasnie tak zwani turysci zagrodzili bawolowi droge a lwy mi tak go dopadly pozniej
1000dan
4 lata temu
Ciekawa strategia obrony: skierowanie uwagi na coś innego
Autmex
4 lata temu
Lwy nie miały z nim żadnych szans!!! Bawół był za silny!!! Niech się koty cieszą, że nie szarżował na nie!!! Widziałem filmik jak bawół zabił lwa!!! Staranował go i nabił na rogi!!!
wika
4 lata temu
Jest się czym cieszyć, ludzie widzieli ale nie pomogli zwierzęciu, lwy nie odpuściły i pobiegły za bawołem, jeżeli był sam to oznacza śmierć.
fakty-Polska
4 lata temu
sa ludzie, ktorzy bardziej lituja sie na bezdomnym pieskiem, niz nad bezdomnym czlowiekiem
Lew
4 lata temu
Ja też muszę jeść.
Vlady
4 lata temu
A lwy powinny posilić się turystami, którzy temu się przyglądali.