bDeJWecA
bDeJWecE
bDeJWecI
programy
kategorie
bDeJWecB

Protest w Warszawie. Sypią się mandaty. Kołodziejczak dostał już zawiadomienie od policji

- Wczoraj dostałem z policji zawiadomienie o złamaniu sześciu paragrafów - powiedział Michał Kołodziejczak, prezes AgroUnii, w kontekście ubiegłotygodniowego protestu w Warszawie. Zapytany o to, jaką kwotę może mieć do zapłacenia, odparł: - Podejrzewam, że mogą być tam trzy po 30 tys. zł, czyli 90 tys. zł - powiedział w programie Newsroom WP. - Ludzie, którzy są zgromadzeni, nie są groźni ze względu epidemiologicznego, tylko są groźni dla władzy, która dzisiaj patrzy, w jaki sposób może tę władzę przekazać i obawia się, że ktoś może to przyspieszyć - uważa. - Ja nie sądzę, bym gdziekolwiek łamał prawo - dodał.

Tranksrypcja:Jeszcze na koniec tylko spytam o jedną rzecz. Ile kar i mand...
rozwiń
Ja wczoraj dostałem z policji zawiadomienie o przekroczeniu sześciu paragrafów, o złamaniu sześciu paragrafów.
Między innymi trzy z tej ustawy. Każdy paragraf 500 złotych? Podejrzewam, że mogą być trzy po 30 tysięcy złotych, czyli 90 tysięcy złotych. To wisi teraz nade mną.
Ale to jest tylko i wyłącznie prawo ustanowione po to, bo ludzie którzy są zgromadzeni nie są groźni ze względu epidemiologicznego, tylko są groźni dla władzy.
Która po prostu już dzisiaj też patrzy w jaki sposób tą władzę może komuś przekazać.
I tego się obawia, że ktoś może to przyśpieszyć. Czyli co? Jutro kolejne trzy mandaty i kolejne 90 tysięcy złotych? Nie odechciewa się panu?
Zobaczymy. Ja nie sądzę bym gdziekolwiek łamał prawo. I dosłownie na koniec: a nie zamierza pan startować w nowych wyborach prezydenckich?
Jeszcze nie mam odpowiedniego wieku i w tej chwili o wyborach nie myślę. Myślę o tych ludziach którzy mają problem. Dziękujemy - Michał Kołodziejczak - prezes Agro Unii był naszym gościem.
59 reakcji
23
33
3
Podziel się
Komentarze (3)
24-05-2020
janosioł
zobacz więcej komentarzy (3)

Programy Wirtualnej Polski

bDeJWecN
KOMENTARZE
(3)
jan
5 miesięcy temu
osioł
jan
5 miesięcy temu
osioł
bury
5 miesięcy temu
Ich prywatne spotkania sa wazniejsze, niz nasze wołanie o pomoc
bDeJWedf
Najnowsze komentarze (3)
bury
5 miesięcy temu
Ich prywatne spotkania sa wazniejsze, niz nasze wołanie o pomoc
jan
5 miesięcy temu
osioł
jan
5 miesięcy temu
osioł
bDeJWedz
bDeJWecG
bDeJWedG
bDeJWedH