bGZefiZg
bGZefiZk
bGZefiZo
programy
kategorie
bGZefiZh

Protesty w obronie Margot. Wiceszef MON o agresji wobec policji: To jest zamach na państwo

"Zamachem na państwo" w programie WP "Tłit" Marcin Ociepa nazwał protesty w obronie transseksualnej aktywistki LGBT Margot. Jak podkreślił polityk, manifestujący byli bardzo agresywni wobec polskiej policji. - Nie może być żadnego usprawiedliwienia dla tych aktów przemocy wobec policji. Policjanci w mundurach reprezentują Państwo Polskie - tłumaczył wiceminister obrony narodowej. Polityk Porozumienia zwrócił się też do krytyków działań funkcjonariuszy. - To są także ludzie. To są matki i ojcowie, którzy poddawani są wyjątkowej presji i nikt nie ma prawa ich obrażać - podkreślił Ociepa. Zdaniem wiceszefa MON należy pamiętać, że w resortach siłowych, które są wyposażone w środki przymusu oraz broń, czasem zdarzają się nadużycia. - Od tego jest postępowanie wewnętrzne - zaznaczył. Polityk odniósł się także do spekulacji o tym, że część policjantów to przebrani w mundury żołnierze WOT. - To jest fake news. Absolutnie nigdy nie było takiej możliwości - podkreślił...

rozwiń
13-08-2020
4 reakcje
1
2
1
Podziel się
bGZefiZj
Komentarze (1)
13-08-2020
piStawiałem na poprzebieranych kiboli Legii. Ale jeżeli są to przebierańcy z WOTU to jest to samo. Jaki minister takie ZOMO.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bGZefiZt
KOMENTARZE
(1)
pi
3 lata temu
Stawiałem na poprzebieranych kiboli Legii. Ale jeżeli są to przebierańcy z WOTU to jest to samo. Jaki minister takie ZOMO.
Najnowsze komentarze (1)
pi
3 lata temu
Stawiałem na poprzebieranych kiboli Legii. Ale jeżeli są to przebierańcy z WOTU to jest to samo. Jaki minister takie ZOMO.
bGZefjaf
bGZefiZm
bGZefjam
bGZefjan