programy
kategorie

PSL wraca do pomysłu "zmiany czasu”. Włodzimierz Czarzasty zabrał głos

PSL złożyło do Sejmu projekt ustawy w sprawie likwidacji zmiany czasu. Wirtualna Polska przejrzała bliżej sprawie i poprosiła o komentarz gościa programu "Newsroom" Włodzimierza Czarzastego. – Nie upolityczniałbym tego pomysłu – skomentował polityk. To już kolejne podejście PSL do wprowadzenia na stałe czasu letniego. W tym roku cofnięcie wskazówek zegara ma nastąpić w nocy z 30 na 31 października o godzinie 3 rano

54 reakcje
25
5
24
Podziel się
Komentarze (24)
28-09-2021
700niech to wreszcie wprowadzą
zobacz więcej komentarzy (24)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(24)
700
2 lata temu
niech to wreszcie wprowadzą
4444
2 lata temu
Niech zostanie ten ,ktory jest obecnie Zadnej zmiany z 30 na 31 pazdziernika!!!
ewa
2 lata temu
chociaz jedna madra rzecz - ale za madra i nie przejdzie
Pac
2 lata temu
A jaki jest właściwy czas dla Polski? Letni, czy zimowy ? Czy ci panowie wiedzą coś w tej sprawie , czy tak po prostu "strzelili pomysł" z letnim ? Jest wiele opracowań i ekspertyz mówiących o czasie zimowym jako podstawowym. Podstawowy czas, to czas zimowy - zwany inaczej czasem strefowym. Czas letni to tylko czas przejściowy - wprowadzony został w celu oszczędności energii.
ddd
2 lata temu
Czy nie za późno? Chociaż swoje podwyżki czy premie potrafią szybko przyklepać i wprowadzić. To dawno miało byc zrobione.
Najnowsze komentarze (24)
HroNos
2 lata temu
KONIEC. To niech w KOŃCU to zaklepią.
czas letni je...
2 lata temu
ok ale tylko czas zimowy
Eryniu
2 lata temu
Chciałbym, żeby chociaż jedno było normalne w tym pisolandzie. Czas powinien być taki jak od zarania dziejów świata i koniec i kropka!!!
Horst Arschlo...
2 lata temu
Nie ma bardziej ważnego tematu a na dodatek My Polacy jezdesmy najmądrzejsze w tej zasciankowej Europie. Co tam że wprowadzimy burdel w sytuacji gdy tylko my to zrobimy
olo
2 lata temu
Fajnie jak dzieci będą szły do szkół, zwłaszcza po wioskach, na godzinę 8.00 w kompletnych ciemnościach.
PODATNIK
2 lata temu
NAJWAZNIESZA JEST SPRAWA ZAKOŃCZENIA CZASU PISU
Jozin
2 lata temu
Na to czekam od lat... podobno tak pracują nad koroną że cała Unia zawiesiła prace nad ujednoliceniem tego czasu... paranoje
nowoczesny
2 lata temu
opozycja tuska jest na: Nie.
Bitołap
2 lata temu
Nie wprowadzajcie!!! Co roku mam dwa razy żniwa przezidiotów co rozwalili bazy danychnyc. Z czego będę żył?
montana
2 lata temu
Ile razy można składać ten sam projekt? Przecież ciągnie się to od kilku lat.
ddd
2 lata temu
Czy nie za późno? Chociaż swoje podwyżki czy premie potrafią szybko przyklepać i wprowadzić. To dawno miało byc zrobione.
Uspokojony
2 lata temu
"Fakt" zapytał Ministerstwo Rolnictwa o to, na jakim etapie są obecnie prace nad zniesieniem zmiany czasu w Unii Europejskiej. Resort odpowiedział dziennikowi, że "obecnie (...) - m.in. w związku z trwającą pandemią - na forum UE nie toczą się prace w tym zakresie i na chwilę obecną nie jest wiadome, jakie będą dalsze losy tego projektu i czy ostatecznie odejdziemy od sezonowych zmian czasu". Ministerstwo zaznaczyło, że "najważniejsze jest zachowanie harmonizacji w kwestii czasu pomiędzy państwami członkowskimi, głównie ze względu na konieczność takiej harmonizacji na jednolitym rynku UE". Koniec popeliny,temat zamknięty.Czas zimowy nastanie zgodnie z harmonogramem Uff.
TwardyRealizm
2 lata temu
"Fakt" zapytał Ministerstwo Rolnictwa o to, na jakim etapie są obecnie prace nad zniesieniem zmiany czasu w Unii Europejskiej. Resort odpowiedział dziennikowi, że "obecnie (...) - m.in. w związku z trwającą pandemią - na forum UE nie toczą się prace w tym zakresie i na chwilę obecną nie jest wiadome, jakie będą dalsze losy tego projektu i czy ostatecznie odejdziemy od sezonowych zmian czasu". Ministerstwo zaznaczyło, że "najważniejsze jest zachowanie harmonizacji w kwestii czasu pomiędzy państwami członkowskimi, głównie ze względu na konieczność takiej harmonizacji na jednolitym rynku UE". Koniec dyskusji. Czas zmieniamy standardowo.Uff,koniec popeliny.
tylko czas st...
2 lata temu
Jeżeli zostawią czas letni to urwą nam z życia całą 1 godzinę, której już nigdy nam nie oddadzą. A tuż przed śmiercią będzie się liczyć każda godzina.