bFGCLKlg
bFGCLKlk
bFGCLKlo
programy
kategorie
bFGCLKlh

Relacje Diany z brytyjską rodziną królewską. Szczere zwierzenia w biografii ''królowej ludzkich serc''

Relacje księżnej Diany z brytyjską rodziną królewską były bardzo burzliwe. Wiele plotek i spekulacji zostało uciętych, gdy ukazała się jej biografia ''Diana. Jej historia''. Księżna Walii zdobyła się w niej na wiele szczerych wyznań, które wywołały liczne kontrowersje. Materiał powstał na podstawie tekstu opublikowanego na łamach portalu WielkaHistoria.pl. Chcesz się dowiedzieć więcej przeczytaj artykuł: Co Diana naprawdę myślała o członkach brytyjskiej rodziny królewskiej? Szczere wyznania księżnej .

167 reakcji
45
91
31
Podziel się
Komentarze (31)
18-02-2022
Anna
A co kogo to obchodzi, było minęło. Piszcie o Polsce, o jej problemach. U nas to Ameryka i Anglia w wiadomościach, zapytajcie Amerykanina gdzie leży Polska to mało kto...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (31)

Programy Wirtualnej Polski

bFGCLKlt
KOMENTARZE
(31)
Anna
3 miesiące temu
A co kogo to obchodzi, było minęło. Piszcie o Polsce, o jej problemach. U nas to Ameryka i Anglia w wiadomościach, zapytajcie Amerykanina gdzie leży Polska to mało kto wie. Kogo obchodzi księżna Anglii tyle lat po śmierci, życie toczy się dalej.
Afro
3 miesiące temu
Prawda zawsze leży po środku, a świętą to ona nie była.
Robert
3 miesiące temu
Ta królewska rodzina to niezłe bagienko
bFGCLKlL
z boku
3 miesiące temu
A co mnie to obchodzi ?
UK
3 miesiące temu
ZNIES MONARCHIE!
Najnowsze komentarze (31)
chello
3 miesiące temu
Dajcie już spokój. Karol z Kamila są dla siebie stworzeni. Nie ma skandali, nie ma tarć, nie ma cyrku. To małżeństwo od początku było nieporozumieniem. Karol nie umiał się oprzeć rodzicom i potencjalnej sukcesji. Nie miał nic wspólnego z piękna aczkolwiek nieco zaburzoną dziewczyną. W jakiś sposób bardzo skrzywdzoną. Ale to ona ściągała prasę, to Ona chciała rozgłosu. I w końcu przez ten rozgłos zginęła. Karol od niej uciekał. Bogate biedactwa!
yvonne
3 miesiące temu
Kiedy tu się skończy poniewierka nieżyjących:(
krol
3 miesiące temu
A co to kogo obchodzi zajmijcie sie Polska i polskimi problemami WP tylko Putin i Ukraina a co nas obchodza jakies problemy rodziny krolewskiej
gosc
3 miesiące temu
Przecież wiadomo że królestwo było na skraju upadku i ona ich uratowała bo była młoda i piekna , Świat sie zachwycił, a po ceremonii ślubnej jak na kazdym dworze brudy zaczeły wychodzić i tak sie skonczyło nieszczęsliwie dla niej. synowie z tego rodu i córka mało nie grzeszyli.
Jano1964
3 miesiące temu
Wielka demokracja angielska, a utrzymują ten relikt feudalizmu . Tego nie rozumiem. Rodzinka "Królewska" wali im skandal za skandalem cały czas za ich pieniądze z podatków. Trzymają to może dla tych ploteczek i skandali, żeby coś się działo. Kto w tej rodzinie jest mądry, który książę ukończył jakiś prestiżowy uniwersytet brytyjski. Może napisał książkę, nie słyszałem. Opowiadają głupoty tej starej amerykańskiej dziennikarce (Ophra) ona robi na tym kasę, a reszta mediów łyka to jak świeże bułeczki. Brytanio dokąd zmierzasz?
Emigrant
3 miesiące temu
Rodzina krolewska Windsor ma korzenie nazistowskie taka prawda poczytajcie historie !
EWA
3 miesiące temu
NAPISZCIE CO BANKI ROBIĄ POLSKIM PRZEDSIEBIORCOM. NIEDŁUGO NIE BĘDZIE GDZIE PRACOWAĆ. BANKI SA OKROPNE, A POLACY TAM PRACUJĄCY NIE MAJA POJĘCIA ŻE ICH LOS ZALEŻY OD POLSKIEGO PRZEDSIĘBIORCY:) MYSLĄ, ZE JAK BANKI POTRACA KLIENTÓW TO BEDA ICH TRZYMAĆ. BZDURA TOTALNA PANIUSIE, WYLECICIE NA ZBITY RÓG. TO WAS CZEKA, TAKŻE DO ZOBACZENIA NA POSERDNIAKU. MACIE SZANSĘ, ALBO POMNAGAĆ , ALBO NIEDŁUGO JAK NAS NIE BEDZIE TO PAPA.
maxx
3 miesiące temu
Dzisiejszemu, zrelatywizowanemu, a bardziej, podniesionemu z plebsu motłochowi wydaje się, że >wkręcenie siętrędowatąinny, zamknięty, nietolerancyjny światobowiązki<, ale za to ma względny spokój i , tfu...
bFGCLKlD
Wuja Leon
3 miesiące temu
Nic do niej nie mam, ale "królowa ludzkich serc"... Japrdlę. Ludzkość na prawdę ma nierówno pod kopułami.
kaczor
3 miesiące temu
A księżna Diana przyznała się ilu miała kochanków?
Kaczor
3 miesiące temu