bHoZhxVg
bHoZhxVk
bHoZhxVo
programy
kategorie
bHoZhxVh

Rosja, Chiny i Iran prężą muskuły. Nagranie z manewrów wojskowych na Oceanie Indyjskim

Rosja, Chiny i Iran rozpoczęły w piątek (21 stycznia) wspólne ćwiczenia na Oceanie Indyjskim, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa morskiego w regionie. Do 11 jednostek pływających Iranu dołączyły trzy rosyjskie okręty oraz dwa chińskie. Irańska Gwardia Rewolucyjna również weźmie udział w manewrach. Teren manewrów obejmie 17 tys. kilometrów kwadratowych. Zaplanowane są między innymi ćwiczenia nocnych ataków, operacje ratunkowe oraz przeciwpożarowe. To już trzecie wspólne ćwiczenia wojskowe Iranu, Rosji i Chin od 2019 roku. W czwartek (20 stycznia) Ministerstwo Obrony Rosji ogłosiło, że planuje zorganizować ogromne manewry wojskowe marynarki wojennej na wielu akwenach morskich, m.in. na Morzu Czarnym, Morzu Śródziemnym, północno-wschodnim Atlantyku i Oceanie Spokojnym. Zaangażować do tego przedsięwzięcia ma się ponad 140 okrętów wojennych i ponad 60 samolotów.

197 reakcji
62
60
75
Podziel się
bHoZhxVj
Komentarze (75)
21-01-2022
lukA na polskim bałtyku flauta i pływający, archaiczny, zardzewiały złom niezdolny do żadnych manewrów...CO ZA WSTYD, WRĘCZ HAŃBA !!!
zobacz więcej komentarzy (75)

Programy Wirtualnej Polski

bHoZhxVt
KOMENTARZE
(75)
luk
rok temu
A na polskim bałtyku flauta i pływający, archaiczny, zardzewiały złom niezdolny do żadnych manewrów...CO ZA WSTYD, WRĘCZ HAŃBA !!!
Maciej Piwowa...
rok temu
Czyli SOJUSZ się ZACIEŚNIA. Nie będę ZDZIWIONY JAK ROSJA DAŁA ,LUB DOSTARCZY IRANOWI GŁOWICE JĄDROWE. A WTEDY bazy USA w Arabskich Krajach i Izraelicj NIE ZNAJĄ DNIA ,ANI GODZINY.
emeryt
rok temu
Przepowiednie wypełniają się na naszych oczach.Biada nam wszystkim bo po tym konflikcie woda i chleb będą droższe od złota.
bHoZhxVL
asdasdasdcoś ...
rok temu
czeste cwiczenia muszą doprowadzic kiedys do ataków skoro sie cwiczy to po to by nie tracic kasy na wojsko tylko je tez wykorzystac wiec pewnie bedzie rzeź
CośWtymJest
rok temu
Oś na styl Niemiec, Włoch i Japonii.
Najnowsze komentarze (75)
poldek
rok temu
My w polsce mamy za to najwięcej na świecie najlepiej wyposażonych ołtarzy polowych
hehe
rok temu
Putin jest łysy. Czyli dla chińczyka wąsik, i grzywka w ząbek.
Ludzik
rok temu
Obecny stan na Ukrainie odpowiedzialny jest zachód. Pokazuje ze umowy międzynarodowe są gó..no warte.Za pozbycie sie broni atomowej Ukraina dostała gwarancje o nietykalności ich granic, W razie konfliktu zachód miał im pomagać. Jak im zachód pomaga w tym Niemcy co wtedy najbardziej naciskali.
***
rok temu
A mamy kutry rybackie, które można uzbroić oraz motorówki. A zamiast łodzi podwodnych płetwonurków. I kto nam podskoczy. Całe wybrzeże obronimy przed Sowietem. Jak zabraknie kutrów i motorówek to w odwodzie są kajaki i balie dębowe. Wiosła też się znajdą.
Koń
rok temu
Rosja zajmie Ukrainę a Chiny Tajwan.
gadajonce glo...
rok temu
z usa antyrzondowe of course, lata temu analizowaly ze niemcy mogom sie przylonczyc do sojuszu rosji chin i iranu...wtedy im nikt nie podskoczy na globie...niemcy nadal pod okupacjom usa i majom niezakonczony biznes za 2 wojny...
ziutek
rok temu
pismaku nie pisz głupot co to znaczy pręz moskuły jankesom i organizacji barbarzyńskiej nato wolno ja osobiscie nie wierzę w przyjażn rosji z chinami ale mogę się mylić oby do takigo sojuszu nie doszło
przegnać zara...
rok temu
pis dziel cy okradli Polskie Wojsko ze wszsystkiego
bHoZhxVD
Marek
rok temu
Pełne poparcie dla Rosji.
generał
rok temu
NATOwcy w ogóle nie są wyszkoleni
nnx
rok temu
W odpowiedzi na ten jawny akt prowokacji z Polski wypłynęły 2 drzwi od stodoły ..
Leszek
rok temu
Czyli relokacja marynarki wojennej i ustawienie jej pod kątem przyszłej wojny.
ada
rok temu
I tak najlepsze wojsko na świecie to partyzantka !!!
Les
rok temu
Tata Tadek nas uratuje a general - biskup Glodz rozda szybkie maszynowe gromnice bojowe. Ha,ha.Jak tkwilismy w sredniowieczu to dalej tkwimy.Te cale zakichane chrzescianstwo zniszczylo POlske.Jako slowianie mielismy swoich bogow.
...
Następna strona
bHoZhxWf
bHoZhxVm
bHoZhxWm
bHoZhxWn