bFGiMWms
bFGiMWmw
bFGiMWmA
programy
kategorie
bFGiMWmt

Rosja, Chiny i Iran prężą muskuły. Nagranie z manewrów wojskowych na Oceanie Indyjskim

Rosja, Chiny i Iran rozpoczęły w piątek (21 stycznia) wspólne ćwiczenia na Oceanie Indyjskim, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa morskiego w regionie. Do 11 jednostek pływających Iranu dołączyły trzy rosyjskie okręty oraz dwa chińskie. Irańska Gwardia Rewolucyjna również weźmie udział w manewrach. Teren manewrów obejmie 17 tys. kilometrów kwadratowych. Zaplanowane są między innymi ćwiczenia nocnych ataków, operacje ratunkowe oraz przeciwpożarowe. To już trzecie wspólne ćwiczenia wojskowe Iranu, Rosji i Chin od 2019 roku. W czwartek (20 stycznia) Ministerstwo Obrony Rosji ogłosiło, że planuje zorganizować ogromne manewry wojskowe marynarki wojennej na wielu akwenach morskich, m.in. na Morzu Czarnym, Morzu Śródziemnym, północno-wschodnim Atlantyku i Oceanie Spokojnym. Zaangażować do tego przedsięwzięcia ma się ponad 140 okrętów wojennych i ponad 60 samolotów.

196 reakcji
62
59
75
Podziel się
Komentarze (75)
21-01-2022
lukA na polskim bałtyku flauta i pływający, archaiczny, zardzewiały złom niezdolny do żadnych manewrów...CO ZA WSTYD, WRĘCZ HAŃBA !!!
zobacz więcej komentarzy (75)

Programy Wirtualnej Polski

bFGiMWmF
KOMENTARZE
(75)
luk
4 miesiące temu
A na polskim bałtyku flauta i pływający, archaiczny, zardzewiały złom niezdolny do żadnych manewrów...CO ZA WSTYD, WRĘCZ HAŃBA !!!
Maciej Piwowa...
4 miesiące temu
Czyli SOJUSZ się ZACIEŚNIA. Nie będę ZDZIWIONY JAK ROSJA DAŁA ,LUB DOSTARCZY IRANOWI GŁOWICE JĄDROWE. A WTEDY bazy USA w Arabskich Krajach i Izraelicj NIE ZNAJĄ DNIA ,ANI GODZINY.
emeryt
4 miesiące temu
Przepowiednie wypełniają się na naszych oczach.Biada nam wszystkim bo po tym konflikcie woda i chleb będą droższe od złota.
bFGiMWmX
asdasdasdcoś ...
4 miesiące temu
czeste cwiczenia muszą doprowadzic kiedys do ataków skoro sie cwiczy to po to by nie tracic kasy na wojsko tylko je tez wykorzystac wiec pewnie bedzie rzeź
CośWtymJest
4 miesiące temu
Oś na styl Niemiec, Włoch i Japonii.
Najnowsze komentarze (75)
poldek
3 miesiące temu
My w polsce mamy za to najwięcej na świecie najlepiej wyposażonych ołtarzy polowych
hehe
4 miesiące temu
Putin jest łysy. Czyli dla chińczyka wąsik, i grzywka w ząbek.
Ludzik
4 miesiące temu
Obecny stan na Ukrainie odpowiedzialny jest zachód. Pokazuje ze umowy międzynarodowe są gó..no warte.Za pozbycie sie broni atomowej Ukraina dostała gwarancje o nietykalności ich granic, W razie konfliktu zachód miał im pomagać. Jak im zachód pomaga w tym Niemcy co wtedy najbardziej naciskali.
***
4 miesiące temu
A mamy kutry rybackie, które można uzbroić oraz motorówki. A zamiast łodzi podwodnych płetwonurków. I kto nam podskoczy. Całe wybrzeże obronimy przed Sowietem. Jak zabraknie kutrów i motorówek to w odwodzie są kajaki i balie dębowe. Wiosła też się znajdą.
Koń
4 miesiące temu
Rosja zajmie Ukrainę a Chiny Tajwan.
gadajonce glo...
4 miesiące temu
z usa antyrzondowe of course, lata temu analizowaly ze niemcy mogom sie przylonczyc do sojuszu rosji chin i iranu...wtedy im nikt nie podskoczy na globie...niemcy nadal pod okupacjom usa i majom niezakonczony biznes za 2 wojny...
ziutek
4 miesiące temu
pismaku nie pisz głupot co to znaczy pręz moskuły jankesom i organizacji barbarzyńskiej nato wolno ja osobiscie nie wierzę w przyjażn rosji z chinami ale mogę się mylić oby do takigo sojuszu nie doszło
przegnać zara...
4 miesiące temu
pis dziel cy okradli Polskie Wojsko ze wszsystkiego
bFGiMWmP
Marek
4 miesiące temu
Pełne poparcie dla Rosji.
generał
4 miesiące temu
NATOwcy w ogóle nie są wyszkoleni
nnx
4 miesiące temu