bEDCxgoQ
bEDCxgoU
bEDCxgoY
programy
kategorie
bEDCxgoR

Rosja prezentuje gotowość bojową. Parada i obietnice z okazji Dnia Marynarki Wojennej

Odchody Dnia Marynarki Wojennej w Rosji. Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w niedzielę (26 lipca), że marynarka wojenna będzie uzbrojona w hipersoniczną broń nuklearną i podwodne drony jądrowe, które zdaniem ministerstwa obrony znajdują się w końcowej fazie testów. Putin, który mówi, że nie chce wyścigu zbrojeń, często mówił o nowej generacji rosyjskiej broni jądrowej, która, jak twierdzi, jest niezrównana i może uderzyć niemal w każde miejsce na świecie. Niektórzy zachodni eksperci kwestionują ich zaawansowanie. Rosyjska marynarka wojenna odbyła 26 lipca defiladę w swojej zamorskiej bazie Tartus w Syrii. Paradę zorganizowano z okazji Dnia Marynarki Wojennej, które jest ważnym świętem wojskowym w Rosji. To ważny test gotowości mobilizacyjnej i bojowej. Zobacz nagranie.

459 reakcji
155
172
132
Podziel się
Komentarze (132)
27-07-2020
henryk
A w POlsce Anotś chciał budować oręty podwodne w Radomiu !!Francuzi dawali licencje na Caracale a wstoczni Gdynia miały być bdowane razem z Francuzami okręty podwodne...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (132)

Programy Wirtualnej Polski

bEDCxgpd
KOMENTARZE
(132)
henryk
rok temu
A w POlsce Anotś chciał budować oręty podwodne w Radomiu !!Francuzi dawali licencje na Caracale a wstoczni Gdynia miały być bdowane razem z Francuzami okręty podwodne ..To co oni zrobili to jest zdrada Polski
Jozef
rok temu
Takich słów i takiego spojrzenia i pragmatyzmu włącznie z silną armią oczekuje Świat który chce Pokoju. I takiej Rosji chce ludzkość.
Jan
rok temu
Ciagle na rosje nagonka .inni moga robic pokazy manewry to.cisza
bEDCxgpv
asdf
rok temu
Jakoś nie jestem zdziwiony że okręty wojenne wypłynęły z portów,w końcu są do tego przeznaczone żeby pływać
111111
rok temu
Dzięki silnej Rosji Europa jest bez wojen.
Najnowsze komentarze (132)
neff
rok temu
Po co ma prężyć jakieś muskuły, kiedy ona ma moc nie do opanowania.
YETI
rok temu
CHYBA ŚWIAT NAM UCIEKŁ ...POUCZMY SIĘ O TYM CO BYŁO, PO CO PATRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ
Polan.
rok temu
Ja tam nic nie mam przeciwko bombie atomowej. Uważam ,że my w Polsce też powinniśmy mieć. Tak jak mają inne kraje.
WaldekLublin
rok temu
To mialo miejsce w Łukowiem w województwie lubelskim a nie w samym Lublinie. Pare dni temu był artykuł i napisaliście że jezioro białe i Okuninka jest przy granicy z Białorusią w woj.podlaskim..to także bzdura..Okuninka znajduje się w woj.lubelskim koło Włodawy...kogo Wy zatrudniacie ?!...jak takie bzdury można pisać?!.
Ola
rok temu
Cekawe, ale do redaktorów tekstu mam uwagę: mówi się odnalezienie szczątków mamuta, a nie szczątek.
aa
rok temu
Nie będzie można bezkarnie zbombardować , jaki ból ...Brawo Korea!
Polak
rok temu
ukraina to wewnętrzna sprawa Rosji, a Polska nie ma interesu w to ingerować. Chyba że Kijów oddadzą.
waz
rok temu
Wolność mediów w Polsce polega na podawaniu wiadomości tylko z jednej strony. Kiedyś, za komuny, w mediach była część wiadomości pewna. To były nekrologi. Od kiedy zabrakło nekrologów, nic już pewnego nie ma. "Nasza bezstronność" to podawanie wiadomości ukraińskich. W/g nich żadnej zbrodni wołyńskiej nie było. Mamy w to też wierzyć?
bEDCxgpn
Donkichot z L...
rok temu
Artykuł napisany na klikbite - chwytliwy tytuł - mroczne tajemnice a merytorycznie same niedomówienia i mało wartościowe tezy. Obecny "Zamek Lubelski" to budynek postawiony przez okupanta rosyjskiego na wiezienie. Był on użytkowany zgodnie z przeznaczeniem przez wszystkich, Rosjan Polaków Niemców Rosjan Polaków aż do 1956 roku. Zginęło w nim i wokół niego mnóstwo ludzi a część z nich nadal spoczywa. Z wcześniejszego założenia zamkowego zachowała się kaplica oraz donżon czyli baszta obronna. Nadal Lublin czeka na wszechstronne badania archeologiczne na wzgórzu zamkowym, ale pewnie jeszcze poczeka by umarli ostatni świadkowie.
Demokracjusz
rok temu
To zła wiadomość dla Polski. Gdy tam trwa konflikt to Rosjanie są zajęci Ukrainą tracąc siły i środki na ten konflikt. Dla naszej zbrojeniówki otwiera się też bardzo blisko rynek zbytu. Przecież sama pomoc amerykanów w ramach USAI i Javelinów nie wystarczy.
JAR
rok temu
NO COZ.TA WOJNA TAM MOŻE TRWAĆ JESZCZE LATA.BEDZIE WOJNA DOPUKI ŻYJE PUTIN I JEGO ZGRAJA NA KREMLU. PO TEM MOŻE BĘDZIE LEPIEJ.SAMI ROSJANIE POWINNI ZROBIC Z TYM PORZĄDEK I WTEDY BENDA MIELI DEMOKRACJE I PORZĄDEK W KRAJU.
Haga
rok temu
Dzien bez krytyki Rosji to dzien stracony.
Pisak
rok temu
A my to co ?Chyba bardziej prezy muskuly Polska bo sprowAdzila sobie zolnirzy az zza oceanu.
kiwi
rok temu
tylu Ukraińców wróciło do kraju z powodu covid, to może znajdą się jacyś żeby bronić swoją Ojczyznę...
...
Następna strona
bEDCxgpP
bEDCxgoW
bEDCxgpW
bEDCxgpX