bCXJdfIQ
bCXJdfIU
bCXJdfIY
programy
kategorie
bCXJdfIR

Rosja prezentuje gotowość bojową. Parada i obietnice z okazji Dnia Marynarki Wojennej

Odchody Dnia Marynarki Wojennej w Rosji. Prezydent Rosji Władimir Putin oświadczył w niedzielę (26 lipca), że marynarka wojenna będzie uzbrojona w hipersoniczną broń nuklearną i podwodne drony jądrowe, które zdaniem ministerstwa obrony znajdują się w końcowej fazie testów. Putin, który mówi, że nie chce wyścigu zbrojeń, często mówił o nowej generacji rosyjskiej broni jądrowej, która, jak twierdzi, jest niezrównana i może uderzyć niemal w każde miejsce na świecie. Niektórzy zachodni eksperci kwestionują ich zaawansowanie. Rosyjska marynarka wojenna odbyła 26 lipca defiladę w swojej zamorskiej bazie Tartus w Syrii. Paradę zorganizowano z okazji Dnia Marynarki Wojennej, które jest ważnym świętem wojskowym w Rosji. To ważny test gotowości mobilizacyjnej i bojowej. Zobacz nagranie.

459 reakcji
154
172
133
Podziel się
Komentarze (133)
27-07-2020
henryk
A w POlsce Anotś chciał budować oręty podwodne w Radomiu !!Francuzi dawali licencje na Caracale a wstoczni Gdynia miały być bdowane razem z Francuzami okręty podwodne...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (133)

Programy Wirtualnej Polski

bCXJdfJd
KOMENTARZE
(133)
henryk
2 miesiące temu
A w POlsce Anotś chciał budować oręty podwodne w Radomiu !!Francuzi dawali licencje na Caracale a wstoczni Gdynia miały być bdowane razem z Francuzami okręty podwodne ..To co oni zrobili to jest zdrada Polski
Jozef
2 miesiące temu
Takich słów i takiego spojrzenia i pragmatyzmu włącznie z silną armią oczekuje Świat który chce Pokoju. I takiej Rosji chce ludzkość.
asdf
2 miesiące temu
Jakoś nie jestem zdziwiony że okręty wojenne wypłynęły z portów,w końcu są do tego przeznaczone żeby pływać
bCXJdfJv
Najnowsze komentarze (133)
artie
2 miesiące temu
zniszczyli też atrapę ukraińskiego samolotu pasażerskiego, rozdeptali trochę swoich na pogrzebie Suelejmaniego i zarazili cały Teheran covidem. Starczy już tej potęgi Iranu. Każde państwo autorytarne jest powiązane sznurkami, a wychodzi to w konfrontacji nie z innym "szmaciarzem", tylko z realnym przeciwnikiem.
neff
2 miesiące temu
Po co ma prężyć jakieś muskuły, kiedy ona ma moc nie do opanowania.
YETI
2 miesiące temu
CHYBA ŚWIAT NAM UCIEKŁ ...POUCZMY SIĘ O TYM CO BYŁO, PO CO PATRZEĆ W PRZYSZŁOŚĆ
Polan.
2 miesiące temu
Ja tam nic nie mam przeciwko bombie atomowej. Uważam ,że my w Polsce też powinniśmy mieć. Tak jak mają inne kraje.
WaldekLublin
2 miesiące temu
To mialo miejsce w Łukowiem w województwie lubelskim a nie w samym Lublinie. Pare dni temu był artykuł i napisaliście że jezioro białe i Okuninka jest przy granicy z Białorusią w woj.podlaskim..to także bzdura..Okuninka znajduje się w woj.lubelskim koło Włodawy...kogo Wy zatrudniacie ?!...jak takie bzdury można pisać?!.
Ola
2 miesiące temu
Cekawe, ale do redaktorów tekstu mam uwagę: mówi się odnalezienie szczątków mamuta, a nie szczątek.
aa
2 miesiące temu
Nie będzie można bezkarnie zbombardować , jaki ból ...Brawo Korea!
Polak
2 miesiące temu
ukraina to wewnętrzna sprawa Rosji, a Polska nie ma interesu w to ingerować. Chyba że Kijów oddadzą.
bCXJdfJn
waz
2 miesiące temu
Wolność mediów w Polsce polega na podawaniu wiadomości tylko z jednej strony. Kiedyś, za komuny, w mediach była część wiadomości pewna. To były nekrologi. Od kiedy zabrakło nekrologów, nic już pewnego nie ma. "Nasza bezstronność" to podawanie wiadomości ukraińskich. W/g nich żadnej zbrodni wołyńskiej nie było. Mamy w to też wierzyć?
Donkichot z L...
2 miesiące temu
Artykuł napisany na klikbite - chwytliwy tytuł - mroczne tajemnice a merytorycznie same niedomówienia i mało wartościowe tezy. Obecny "Zamek Lubelski" to budynek postawiony przez okupanta rosyjskiego na wiezienie. Był on użytkowany zgodnie z przeznaczeniem przez wszystkich, Rosjan Polaków Niemców Rosjan Polaków aż do 1956 roku. Zginęło w nim i wokół niego mnóstwo ludzi a część z nich nadal spoczywa. Z wcześniejszego założenia zamkowego zachowała się kaplica oraz donżon czyli baszta obronna. Nadal Lublin czeka na wszechstronne badania archeologiczne na wzgórzu zamkowym, ale pewnie jeszcze poczeka by umarli ostatni świadkowie.
Demokracjusz
2 miesiące temu
To zła wiadomość dla Polski. Gdy tam trwa konflikt to Rosjanie są zajęci Ukrainą tracąc siły i środki na ten konflikt. Dla naszej zbrojeniówki otwiera się też bardzo blisko rynek zbytu. Przecież sama pomoc amerykanów w ramach USAI i Javelinów nie wystarczy.
JAR
2 miesiące temu
NO COZ.TA WOJNA TAM MOŻE TRWAĆ JESZCZE LATA.BEDZIE WOJNA DOPUKI ŻYJE PUTIN I JEGO ZGRAJA NA KREMLU. PO TEM MOŻE BĘDZIE LEPIEJ.SAMI ROSJANIE POWINNI ZROBIC Z TYM PORZĄDEK I WTEDY BENDA MIELI DEMOKRACJE I PORZĄDEK W KRAJU.
Haga
2 miesiące temu
Dzien bez krytyki Rosji to dzien stracony.
Pisak
2 miesiące temu
A my to co ?Chyba bardziej prezy muskuly Polska bo sprowAdzila sobie zolnirzy az zza oceanu.
...
Następna strona
bCXJdfJP
bCXJdfIW
bCXJdfJW
bCXJdfJX