programy
kategorie

Rządy talibów. "Ludzie są zabijani w swoich domach"

Talibowie obiecują teraz inne rządy niż dekady wcześniej. Czy można im zaufać? - Ludzie są zabijani w swoich domach. Kilka dni temu bojówki czy wojska talibów rozstrzelały jeńców wojennych. Kobietom kazano zostać w domach i w ogóle nie wychodzić na ulice. Słowa to jedna rzecz, a rzeczywistość to druga rzecz, więc na razie wśród ludności Afganistanu, społeczności międzynarodowej i organizacji humantarnych talibowie nie zbudowali ani grama zaufania- mówił w programie "Newsroom" WP dr Wojciech Wilk, prezes PCPM i ekspert ONZ.

0
0
159
Podziel się
Komentarze (159)
26-08-2021
PrawdaNa dodatek mordercy mają przywilej w świecie, nazywania ich bojownikami??!? Bojownik - walczy z przeciwnikiem uzbrojonym Morderca- morduje bezbronnego
zobacz więcej komentarzy (159)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(159)
Prawda
3 lata temu
Na dodatek mordercy mają przywilej w świecie, nazywania ich bojownikami??!? Bojownik - walczy z przeciwnikiem uzbrojonym Morderca- morduje bezbronnego
Ehhhhhh
3 lata temu
ONZ standardowo nic nie zrobi. Bezużyteczna organizacja
Max z Kolonii...
3 lata temu
Widzę ,,wspaniałą tolerancję" fanatycznych wyznawców Allaha... W Europie też przejmą stery rządowe niektórych państw. W Niemczech się ,,asymilują" z europejczykami, a coraz więcej z nich podejmuje pracę w policji, oraz wstępuje do Bundeswery... Ciekawe dlaczego?
Andre
3 lata temu
Nie wiecie że koran nakazuje oklamywac niewiernych
olo
3 lata temu
Każda władza, która w przeszłości obejmowała , obejmuje, będzie obejmować władzę po wojnie zamykała do więzień ,obozów ,likwidowała popleczników poprzedniej władzy, okupantów . To co się dzieje to jest nic nowego . Punkt siedzenia zawsze wyznaczał punkt widzenia.
Najnowsze komentarze (159)
Krystyna
3 lata temu
W Kanadzie pani minister w rzadzie Trudeau nazywa ich naszymi bracmi.
Burmistrz
3 lata temu
Będą humanitarni jak Niemcy, Rosja, Amerykanie, Brytyjczycy, Francuzi wręcza kwiaty i czekoladę zdrajcom i wrogom.
Borys
3 lata temu
Teraz to co piszą podzielmy przez 4. Poza tym talibowie to dzikie dzikusy nie powinni się zachowywać jak Rosjanie, Niemcy, Amerykanie, Brytyjczycy powinni humanitarnie wyłapać wszystkich wrogów wręczyć im kwiaty, odznaczyć, pogratulować zdrady i za karę: izolować ich lokując w hotelach spa 5 gwiazdkowych on inclusive na co najmniej kilka lat z dostępem do kultury, sztuki, itp.
nina
3 lata temu
Niech się wielcy tego świata wstydzą. Po co jest ta Rada Bezpieczeństwa ONZ, która przyzwala na mordowanie bezbronnych ludzi. Putin i Biden to są larwy i prostaczki, którzy pastwią się nad zniewolonymi lub zniewalają a wobec mafii światowych są pionkami lub na ich usługach.
.upka
3 lata temu
Tamtejsi żołnierze wyklęci zdobyli władzę. SukceSS~łatwy do przewidzenia o do naśladowania UPA.
Polak
3 lata temu
Ja bym wysłał ta całą KO , 2050 i wszystkich którym polska nie jest ojczyzną
Ela
3 lata temu
Talibowie zabijają Afgańczyków na miejscu, polski, PIS-owski rząd pseudokatolików bez sumienia, zabija Afgańczyków na polskiej granicy. Polacy - naprawdę uważacie, że pięćdziesięcioletnia kobieta z 2 córkami i kotem nie zasługuje na pomoc ?!
Historia kołe...
3 lata temu
To tak jak u nas, AK dla jednych bohaterowie dla drugich mordercy, AL tak samo tylko w drugą stronę, jeńcy wojenni to tylko obciążenie, każda ze stron wygrywająca likwiduje obciążenie, tak było za ruskich, niemców i innych. Walczyć trzeba do końca, chyba że wolisz jak żydzi do gazu.
jas
3 lata temu
Afgańczycy tego chcieli. Sami poddali sie bez walki talibom.Wolą poświęcic kilkaset osó i życ po swojmu.. Nie żałujmy ich i nie narzucajmy swojego myślenia
młody
3 lata temu
Po co pokazujecie to zapłakana celebrytkę?
TAK BĘDZIE .....
3 lata temu
ta pogarszająca sie sytuacja w zakresie wolności obywatelskich i tragiczne , powszechne ,, rozstawanie " się z ludżmi których talibowie uznają za ,, nie swoich " będzie politycznie i moralnie obciązać Amerykę .To prawda , że pan Trump zawarł porozumienie , ale ten tragiczny ,, FINAŁ " niestety , ,, przylgnie " do wizerunku obecnego prezydenta i zaważy na przyszłości politycznej Stanów. Będzie on nieustannie przypominany , obciążajac obecna administracje rządową i obecnych przywódców politycznych kraju. A efektem złego wizerunku będzie utrata....
Polak jeszcze
3 lata temu
Może ci Talibowie powinni wejść do Polski i zrobić tu wreszcie porządek z sądami, skarbówką, bankami, rządzącymi, Rydzykiem, klerem ,pedofilami, złodziejami, gwałcicielami i pospolitymi chuliganami i bandytami, piratami drogowymi i pijakami w pojazdach. Jak sami Polacy stoją jak cielęta na rzeź i plują na wszystko po kątach ale nie maja odwagi nic zrobić oprócz szemrania to może Talibowie za nas zrobili by porządek. Ciekawy jestem ile milionów polskich baranów by zlikwidowali i w jakim czasie. Ile dni by im zajęło zwalczenie naszych dzielnych służb mundurowych.
ali
3 lata temu
Właśnie takich miłośników Mahometa i obcinania głów , chcą do nas ściągać różnego rodzaju lewicowi oszołomi !!! Gadki o inżynierach , lekarzach i kobietach z dziećmi już na nikogo nie działają . Polacy widzą co się dzieje na zachodzie i jak się sprawdziło multi kulti !!!
yeti
3 lata temu
CZY W AFGANISTANIE SĄ FABRYKI RAKIET AMUNICJI I INNEJ BRONI SZEROKOROZUMIANEJ, BO JEŻELI NIE MA TO SKAD SIE TAM ZNALAZŁA I KTO IM TO SPRZEDAJE W JAKIM CELU I DLACZEGO, WYDAJE SIE ZE NIKOMU NIE ZALEZY NA POKOJU W AFGANISTANIE TZW ZACHODOWI CHINOM ROSJI ITD TO DLA MNIE JEST OCZYWISTE
...
Następna strona