bGXtKhgA
bGXtKhgE
bGXtKhgI
programy
kategorie
bGXtKhgB

Samica daniela albinosa w lesie pod Biłgorajem. Niezwykłe wideo

Niezwykły widok w lesie na Lubelszczyźnie. W mediach społecznościowym pokazały się dwa nagrania z samicą daniela w lesie pod Biłgorajem. Nie byłoby to nic dziwnego, gdyby zwierzę nie było albinosem. To niezwykle rzadkie zjawisko, mimo że daniele to zwierzęta bardzo popularne w Europie. W Polsce występuję głównie z zachodnich i południowych regionach Polski. Często padają ofiarą większych drapieżników, ludzie zabijają je często dla skór, mięsa i poroża.

67 reakcji
35
5
27
Podziel się
bGXtKhgD
Komentarze (27)
20-05-2021
rysiekja bym takiego nagrania nie udostępiał. po co przyciągać szaleńców, którzy będa chcieli upolowac zwierzaka. niech sobie żyje w spokoju.
zobacz więcej komentarzy (27)

Programy Wirtualnej Polski

bGXtKhgN
KOMENTARZE
(27)
rysiek
2 lata temu
ja bym takiego nagrania nie udostępiał. po co przyciągać szaleńców, którzy będa chcieli upolowac zwierzaka. niech sobie żyje w spokoju.
Darek
2 lata temu
Za raz go nie będzie, bo cała głowa jako trofeum będzie wisieć na ścianie jakiegoś "myśliwego"!.. A co do maści tego daniela to widać, że mogą być różne!.. Pewnie jego matka "zapatrzyła" się na jakiegoś!.. Nie rozumiem dlaczego ludzie zabijają skoro w sklepach są pełne lodówy mięcha i wędlin!.. Później napiszą, że ich nie ma bo wymarły!.. Nie wymarły, tylko zostały przez ludzi wytępione!..
baska
2 lata temu
Zaraz ktoś z myśliwych to cudo odstrzeli ! Nie trzeba pokazywać ! Cudeńko .
bGXtKhhf
Bert
2 lata temu
Pewnie jakiś myśliwy którym kieruje tylko chciwość pieniądza oraz swojego żołądka, weźmie strzelbe i go odstrzeli. Tak jaknakazał między innymi idol jaskiniowców Jan Krzysztof Ardanowski.
Ewa
2 lata temu
szkoda, że wszyscy mogli ją zobaczyć! Teraz niektórym będzie się marzyło oglądanie jej spreparowanej główki na ścianie i wyprawionej skóry na podłodze w charakterze trofeum. A taka jest piękna!
Najnowsze komentarze (27)
Marcin
2 lata temu
Z Biłgoraja a nie z Biłgoraju. W lesie pod Biłorajem a nie od Biłgorajem. Błagam. Polśka język trudna język. ALe próbuj redaktorze, próbuj choć trochę trzymać poziom.
Dar68
2 lata temu
Biała suknia u daniela jak i u jelenia jest częstym zjawiskiem. Myśliwi unikają strzału do umaszczonych na biało danieli, ponieważ panuje przesąd, że przynosi to pecha.
Maja
2 lata temu
widziałem takich albinosów kilkanaście to nie sensacja
vincent
2 lata temu
,,wideo z Biłgoraju,, ???????
Kazak
2 lata temu
Ja spotkałem rok temu w ok, Grudziądza stadko danieli gdzie też jeden był albinos, też nagrałem
Trochę wiem
2 lata temu
melanizm i albinizm nie jest niczym szczególnym u Danieli. Dla komentujących "znawców"... Na samice nie poluje się dla trofeum.
He he he
2 lata temu
Dobrze ze nie otworzyl rozporka
bobek
2 lata temu
też mi sensacja, W Wejherowie 3 sztuki plus 4 normalnie umaszczone żerują niemalże codziennie w pobliżu zabudowań jednorodzinnych. Nie są nadmiernie płochliwe, można spokojnie stać i się im przyglądać powiedzmy z 50 metrów. Fajny widok.
bGXtKhgX
Hunter
2 lata temu
W centralnej Polsce ( nie powiem dokładnie gdzie) widuję od czasu do czasu samca jelenia - albinosa. Biały skurczybyk jak Królewna Śnieżka, i do tego ma poroże! Wiek oceniam na 3-4 lata i musi być sprytny, bo ciągle żyje. Mam zdjęcia, ale nie pokażę, bo ktoś może rozpoznać okolice i jakiś pisowiec go odstrzeli.
J-23
2 lata temu
Biłgoraju?????a nie Biłgoraja?
Simon
2 lata temu
To rasizm !
Niefartmasakr...
2 lata temu
Myśliwy czy kłusownik kto pierwszy ☹️ usuńcie filmik bo to jak reklama do zabijania
Stasiek
2 lata temu
Żeby tylko Komoroski tego nie czytał bo zaraz poleci na polowanie.
Heronim
2 lata temu
Ja u nas w lesie miejscowość Doopojady widziałem wielbłąda w lesie.
bGXtKhhz
bGXtKhgG
bGXtKhhG
bGXtKhhH