bDIWakvE
bDIWakvI
bDIWakvM
programy
kategorie
bDIWakvF

Szczepienia w Niemczech. Część medyków woli poczekać

Codziennie pracują na oddziałach z chorymi na COVID-19. Każdego dnia któryś z ich pacjentów umiera. Część niemieckich medyków wciąż czeka na zaszczepienie, uważając to za swój "obywatelski obowiązek". Nadal są jednak osoby, które wolą "poczekać i zobaczyć". Decyduje tutaj strach przed nieznaną dotąd szczepionką. Materiał Deutsche Welle. Chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyj na stronę Deutsche Welle.

201 reakcji
106
38
57
Podziel się
Komentarze (57)
16-01-2021
Mamrot60+
Ponieważ nie przebadane do końca szczepionki są eksperymentami medycznymi więc wszystkie działania rządu zmierzające do przymusowych Szczepień są sprzeczne z konstytucją....Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (57)

Programy Wirtualnej Polski

bDIWakvR
KOMENTARZE
(57)
Mamrot60+
2 miesiące temu
Ponieważ nie przebadane do końca szczepionki są eksperymentami medycznymi więc wszystkie działania rządu zmierzające do przymusowych Szczepień są sprzeczne z konstytucją. Dzielenie społeczeństwa na szczepionych i nie szczepionych jest również sprzeczne z konstytucją.
MYŚLCIE!!!
2 miesiące temu
OD KIEDY TO ROZSĄDEK NAZYWANY JEST STRACHEM?!!! NIE JESTEŚCIE INFORMOWANI ŻE ZGADZACIE SIĘ NA EKSPERYMENT MEDYCZNY Z NIEZNANYMI KONSEKWENCJAMI!!!
Pikuś
2 miesiące temu
Osobiście jestem za szczepieniami, ale usłyszałem głos lekarza ktory z przeszłości pamieta o różnych wpadkach i tuszowaniach firmy Pfizer, brak więc jego zaufania daje mi do myślenia.
bDIWakwj
Natura2000
2 miesiące temu
To żaden strach tylko instynkt samozachowawczy. W zamierzchłej przeszłości osobniki, które tego instynktu nie posiadały albo miały bardzo słabo wykształcony, były eliminowane przez naturę.
medyk
2 miesiące temu
to nie żaden strach ale logika, rządy zafundowały ludziom eksperyment medyczny na ogromną skalę, badania nad szczepionką nie zostały zakończone bo to wymaga wielu lat badań o obserwacji grupy zaszczepionych a zdrowie ma się jedno. Człowiek inteligentny wystarczy że przeczyta ulotkę producenta i już wie w czym bierze udział
Najnowsze komentarze (57)
Bnjfdatv
2 miesiące temu
Nie ma nic straszniejszego od samego strachu. dzięki płaskoziemcom, dyletantom innym niedowiarkom, szybciej będą mogli zaszczepić się ci co chcą. dla każdego coś miłego.
życzę zdrowia
2 miesiące temu
strach odbiera rozum a po kilku latach biadolenie że pojawił się rak wątroby lub trzustki, źle działa gruczoł tarczycy spadła odporność organizmu na zwykła przeziębienie itp. Za dobrowolny udział w eksperymencie można słono zapłacić.
Antypis
2 miesiące temu
Zobaczcie panie i panów z tvn jak się ślinią wypowiadając słowo szczepić, szczepionka. Żałosne. Dodam, że brzydzę się pisem
dr M.Yeadon
2 miesiące temu
w ulotce producenta szczepionki mRNA (tej dla lekarzy bo są 2 ulotki) jest jasno napisane, że nie badano wpływu produktu na płodność. Niemieccy lekarze, wskazują na fakt, że po zaszczepieniu, białko wirusa, które ma być produkowane przez nasz organizm jest podobne do syncytyny – białka, które jest niezbędne w zagnieżdżeniu płodu. Podobieństwo to stwarza ryzyko, że wytworzone przeciwciała mogą również atakować syncytynę i w ten sposób wpływać na płodność. Syncytyna jest wytwarzana w tylko w krótkim okresie czasu podczas zagnieżdżania płodu. Ponieważ nie prowadzono badań w tym kierunku, takiej możliwości nie można ani potwierdzić, ani wykluczyć. Być może dlatego producent nie zaleca podawania szczpionek mRNA kobietom w ciąży, a uczestniczki badań klinicznych instruowano aby przez kolejne dwa miesiące nie zachodziły w ciążę.
obserwuj
2 miesiące temu
We Włoszech w 2019 przeprowadzono rekordową akcję masowych i darmowych szczepień na grypę (w samej tylko prowincji Bergamo zaszczepiono aż ok. 130 tys seniorów 65+)…Po kilku miesiącach na wiosnę 2020 akurat ten kraj Covid uderzył najmocniej w całej Europie... Dziwny zbieg okoliczności prawda? Czy jeśli po obecnych szczepieniach nowatorskim mRNA nastąpi analogiczne załamanie statystyk to czy media powiążą te dwa wydarzenia czy też np przemilczą i odwrócą kota ogonem zrzucając winę np na dzieci które teraz wysyła się (celowo?) znów do szkół albo np na antyszczepionkowców albo na nielicznych przedsiębiorców którzy się teraz otwierają?? Myśle że w głębi serca każdy z Was zna odpowiedź...
wwsz
2 miesiące temu
tylu tu antyszczepionkowcow to może pochwalcie celebrytów którzy sie zaszczepili bez kolejki zobaczymy co sie dzieje z zaszczepionymi
Deutscher
2 miesiące temu
Mądry naród. Czekają aż w Polsce zaszczepi się plebs i zwolnią się nieruchomości (lebens raum bez walki)
ccc
2 miesiące temu
Uporczywa kłamliwa propaganda w mediach zachęcająca do uczestnictwa w eksperymencie medycznym też narusza konstytucję.Skutki tego eksperymentu nie są znane więc wszelkie zapewnienia o bezpieczeństwie produktu GMO a nie szczepionki są kłamstwem.
bDIWakwb
hmmm
2 miesiące temu
Skutki chorób autoimmunologicznych wyjdą za 10 lat.
asd
2 miesiące temu
Siostra pracuje w szpitalu. Tylko kilka osób ze średniego personelu planuje się szczepić. Lekarze ani myślą.
Jamicz
2 miesiące temu
Widocznie nie słyszeli polskich ekspertów. A jak tam nasza służba zdrowia - już wyszczepiona?
NWO
2 miesiące temu
wy się szczepcie a my będziemy zdrowi i bogaci no i zrobi się luźniej na ziemi
Warta
2 miesiące temu
Mam takie pytanie. Państwa poniża setki miliardów straż z tytułu locdownu. Cudowna szczepionka ma uratować cały świat.....a produkuje ja kilka firm? To ludzi na świecie można zamknąć a w imię wyższego celu nie można zmusic by szczepionkę produkowało więcej firm niż te wybrane???? Hahahahaha dobre...naprawdę dobre
tylko pytam
2 miesiące temu
mam bardzo złe skojarzenie jak czytam informacje że rodziny zapisują na szczepienie schorowanych 90-latków. Głupota, uzyskanie spadku, pozbycie się kłopotu z domu? Może ktoś mi odpowie o co tu chodzi?
...
Następna strona
bDIWakwD
bDIWakvK
bDIWakwK
bDIWakwL