programy
kategorie

Szczepionka firmy Pfizer z certyfikacją FDA. "Potwierdzona skuteczność i bezpieczeństwo"

Szczepionka firmy Pfizer została dopuszczona do obrotu w USA na takich samych zasadach, jak każdy inny preparat medyczny na rynku. - To bardzo silny sygnał od regulatora rynku amerykańskiego, że szczepionka jest zamkniętym produktem, czyli przebadana, ma potwierdzoną skuteczność i bezpieczeństwo. To nie znaczy, że po szczepieniu nie mogą wystąpić odczyny poszczepienne. Oznacza to, że etap badań, który można było uznać za otwarty w przypadku tej pierwszej rejestracji, w tej chwili został zakończony - mówił w programie "Newsroom" dr Paweł Grzesiowski, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej.

1483 reakcje
231
949
303
Podziel się
Komentarze (303)
25-08-2021
??????no cóż dlaczego nikt nie powie, że ta decyzja jest jedynie polityczna i nie ma pokrycia w przeprowadzonych badaniach naukowych, które wnoszą wiele wątpliwości ???
zobacz więcej komentarzy (303)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(303)
??????
3 lata temu
no cóż dlaczego nikt nie powie, że ta decyzja jest jedynie polityczna i nie ma pokrycia w przeprowadzonych badaniach naukowych, które wnoszą wiele wątpliwości ???
roger
3 lata temu
Teraz w USA zaczna sie pozwy.... i adwokaci mimowolnie pomoga antyszczepionkowcom... publikujac opinie wlasnych ekspertow...
żyj wolny
3 lata temu
Kłamstwo na sterydach! Wystarczy przeczytać dokument FDA, żeby sie przekonać, że ta agencja nie uznała, iż pseudoszczepionki covid-19, które zabiły ponad milion ludzi, są bezpieczne. FDA tylko przedłużyła zezwolenie na ich podawanie (mimo toksyczności) w sytuacjach emergency, czyli wyjatkowego zagrożenia epidemicznego, którego de facto nigdy nie było. Ludzie, nie dajcie sie nabierać na fałszywe bezpieczeństwo tych szczepionek, jest bardzo dużo dowodów i dsanych z Europy i USA, że są one bardzo groźne i zabijaja oraz ciężko okaleczają.
Taka prawda
3 lata temu
Nie antyszczepionkowcy tylko ostrożni dbający o zdrowie i życie
Ha ha ha
3 lata temu
No to bierzta sobie te zastrzyki eksperty a ostrożnym dajcie żyć i przestańcie mulić non stop o tym płynie genowym z tlenkiem grafenu
Najnowsze komentarze (303)
bolo
2 lata temu
Zapytam z ciekawości. Skoro szczepionki chronią pod wieloma względami (nie chcę się tu rozpisywać) to dlaczego zaszczepieni boją się bardziej od nie zaszczepionych transmisji wirusa? Ja nie jestem zaszczepiony i nie boję się to mam się teraz zaszczepić żeby walić w gacie ze strachu przed niezaszczepionymi? No chyba coś tu nie halo....
Crees
3 lata temu
Bardzo silny sygnał ? To sygnał korupcyjny, a nie naukowy, bo prawdziwej nauki już nie ma. Niestety nawet FDA ulega firmom farmaceutycznym. Wg niezależnych informacji są potężne naciski ze strony mafii lekowej na szybkie zatwierdzenie wielu produktów. Jeżeli nie przechodzi rygorystycznego testu bezpieczeństwa i skuteczności - zmienia się metodologię ... Tak samo jest w tym przypadku ... Więc nie wciskajcie ludziom kitu !
amen
3 lata temu
To co dobre i bezpieczne nie potrzebuje reklamy. hehehehheh Poza tym tu jest Polska a nie USA>
fsdsf
3 lata temu
w taxasie i na florydzie beda nakladnane kary dla tych co bede przymuszac do szczepien i noszenia masek
Illinois
3 lata temu
Ale czym sie podniecac?Ze jest zatwierdzenie FDA ?Nawet po szczepieniu nadal mozna zachorowac i zarazac to jaki cel zmuszania wszystkich do szczepienia?Nawt nie ma testow na wariant Delta.
anty
3 lata temu
w izraelu po trzeciej dawce "picera"ludzie umieraja
Cyrk, panie, ...
3 lata temu
Już przy poprzedniej pandemii (świńska grypa 2009) mówiło się, że wirus mógł pochodzic z laboratorium. Sam Gates mówił ze 3 lata po tym, że trza uważać na nową pandemię, bo może wybuchnąć w Chinach i pochodzić może od - jak to ujął- bioterrorysty z laboratorium. Minęło parę lat i teraz to się dzieje. Prorok czy wizjoner? No cyrk, Panie.
A może...
3 lata temu
A moze to jest tak. Wiele mówi się o przeludnieniu planety. Zmniejszyć je można wywołując wojnę (wersja brutalna) bądź podając substancję chemiczną (wersja zawoalowana), która np. utrudni posiadanie potomstwa w dłuższej perspektywie lub nie pozwoli na długie życie tym, których ponoć jest już obecnie za wielu. Potrzebny jest pretekst do podania tej substancji. Po to mogła być pandemia swinskiej grypy w 2009 (wtedy nie wyszło) i teraz jej powtórka - covid - w 2019 (częściowo się powiodło).
ere
3 lata temu
a to już Pfizer skończył III fazę badań klinicznych? przestawili sobie wskazówki w elektronicznym zegarku z komunii?
Delta Fore
3 lata temu
Każdy lek jaki kupujemy ma skutki uboczne. Nawet popularny APAP nie każdy może brać. Sprawa indywidualna organizmu. A to dobra wiadomość w sprawie szczepionki. Badania naukowe były tylko za dużo objawiło się "nawiedzonych" negujących szczepionki. Wielu z nich już odeszło i przed ostatnim tchnieniem wyrazili skruchę i rozpacz z swoje głupoty / relacje osób/. Alleluja!
Clocky
3 lata temu
TO FAKE NEWS, przeczytajcie document FDA. Oni tylko przedłużyli pozwolenie.
sceptyk
3 lata temu
Tak. A za parę lat dr Judy Mikovitz albo ktoś inny, kto nie bierze łapówek od BF, spuści te "dowody" w szalecie razem z grzesiowskim.
czytelnik
3 lata temu
Silny sygnał to będzie z wyroków sądowych.
gln
3 lata temu
Boże ! Ludzie kim jesteście. Co za bzdury. Trochę pokory. Wszystkie " rozumy " zjedliście " nieomylni" . Gdzie dorobek naukowy, tytuły naukowe. To dno. Otrząśnijcie się . Chyba macie więcej rozumu niż Górniak !!!
...
Następna strona