bEgfmMqc
bEgfmMqg
bEgfmMqk
programy
kategorie
bEgfmMqd

Te produkty pełne są niezdrowych dodatków

Coraz więcej osób zaczyna jeść zdrowo. Jednak w wielu popularnych produktach znajdziemy masę sztucznych substancji. W wielu wyrobach znajdują się konserwanty, które są dla nas szkodliwe. W szynce może znajdować się azotan, który powoduje zatrucia pokarmowe, a nawet raka. Z kolei chipsy wyniszczają jelita oraz wątrobę, a spożywany regularnie sód skutkuje nietolerancją pokarmową.

09-03-2021
237 reakcji
40
101
96
Podziel się
Komentarze (96)
09-03-2021
Konsument
Jeżeli wiadomo, że produkty te zawierają szkodliwe substancje to dlaczego pozwala się je sprzedawać. Powinny być wycofane z obrotu a producenci ukarani za sprowadzanie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (96)

Programy Wirtualnej Polski

bEgfmMqp
KOMENTARZE
(96)
Konsument
3 miesiące temu
Jeżeli wiadomo, że produkty te zawierają szkodliwe substancje to dlaczego pozwala się je sprzedawać. Powinny być wycofane z obrotu a producenci ukarani za sprowadzanie niebezpieczeństwa dla zdrowia konsumentów.
dziwne
3 miesiące temu
ciekawe więc dlaczego państwo nie chroni obywaleli i pozwala na wprowadzanie na rynek takich probuktów? zabronili reklamy fajek, a reklamy chipsów nie. a to takie samo zagrozenie nowotworem
Bb322
3 miesiące temu
W tym kraju bezprawi jednostka czyli producent żywności dla swoich wypchanych kieszeni pieniędzmi truje tysiące Polaków którzy muszą coś codziennie zjeść . A służby odpowiedzialne za kontrole żywności siedzą w kieszeni tych producentów bo nic nie robią !
bEgfmMqH
jojo
3 miesiące temu
nic dziwnego jeśli mordercy sprzedający sól drogową jako spożywczą nie ponieśli żadnej kary, chociaż dobrze wiadomo kim są.
Anna53
3 miesiące temu
Radziłabym nic nie jeść . Przynajmniej umrzemy piękni bo młodzi i zupełnie zdrowi.
Najnowsze komentarze (96)
Geremek
3 miesiące temu
Ciekawe co niemcy na to .Podobno upychają w markety w Polsce niepełnowartościowe produkty.O tym napiszcie .
DolceVita
3 miesiące temu
Wszystkim rządzi pieniądz.Świetnym przykładem jest alkohol vs marihuana.
Prowincjuszka
3 miesiące temu
Są niezdrowe, powodują raka, to dlaczego leżą na półkach sklepowych? To jakaś paranoja.
Brawo PIS
3 miesiące temu
Ludzie!!! najbardziej truje nas opozycja i te części rowerowe no i Covid. Poradzimy sobie.
Madonna
3 miesiące temu
Dziwne.Jedzenie które truje a i tak jest dopuszczone do obrotu?
azotan
3 miesiące temu
ale we wszystkich wyrobach mięsnych prawie naszych jest azotan to dlaczego pozwalają ich sprzedawać? !!!!!
Majka
3 miesiące temu
To jest 24 produkt który jest rakotwórczy według tego POrtalu.
Lelek
3 miesiące temu
Za tz. PRL-u odpowiedzialni za taka produkcję zostali by powieszeni za trucie ludzi!! Niestety te czasy odeszły! A szkoda!!!
bEgfmMqz
memento
3 miesiące temu
Dlaczego wiec nie zamyka sie interesów producentów całej tej syfiastej chemii do uprawy roślin, do produkcji jedzenia, do produkcji opakowań na jedzenie. Dlaczego nie zamyka się firm które produkują niezdrową żywność? Czym zajmują się zarówno instytuty badawcze które powinny to wykrywać, czym zajmują się instytucje które dopuszczają do wprowadzenia na rynek tego syfu i czym kontrole bieżace tymu sanepidy itd.? Przecież to jest jeden wielki system który tak ma się kręcić? Kto wprowadził np do obrotu polepszacze do chleba? Kto nie zamyka interesów firm które handlują kaszą gryczaną z roundupem? Kto i dlaczego nie reaguje na wszechobecny skorumpowany biznes ktory ma ludzi systematycznie wyniszczać...
kamila
3 miesiące temu
wedlug nich wszystko jest szkodliwe. Przeanalizujcie te glupie artykuliki - nic nie wolno jesc jak sie to zbierze razem. To jakas paranoja moze dla tych co lataja z blyskawica jest to wlasciwy poziom intelektualny ale nie dla normalnego czlowieka
sanpid
3 miesiące temu
Przecież ten tzw. "Sanepid" to bzdura, fikcja, biurokratyczna firma. Dlaczego się zgadza na opisany stan żywności. Gdzie wnioski legislacyjne do Sejmu? Ani nadzoru, ani kontroli ani inicjatywy. Nic, ZERO!
edi
3 miesiące temu
Co robi sanepid??? Potrafi tylko restauracje i galerie zamykać bo covid???
Bered
3 miesiące temu
Naprawdę ? To gdzie jest Sanepid ? Wolą wlepiać Polakom śmieszne mandaty za brak maseczki niż zająć się trująca żywnością ? Ścigać producentów, kontrolować skład produktów i zakazywać sprzedaży ... to macie robić !
cuma
3 miesiące temu
Toż to przestępstwo. Działanie zmierzające do pozbawienia zdrowia lub życia innych osób. Co na to prawo????????????? Tak zabijać w tym kraju można???????
...
Następna strona
bEgfmMrb
bEgfmMqi
bEgfmMri
bEgfmMrj