bCZJoOic
bCZJoOig
bCZJoOik
programy
kategorie
bCZJoOid

Temperatura na Antarktydzie rośnie

Raport z badań naukowców z Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i USA opublikowany 29 czerwca mówi, że Biegun Południowy ocieplał się trzy razy szybciej niż reszta planety, przez ostatnie 30 lat. Naukowcy doszli do takich wniosków analizując dane ze stacji meteorologicznych z ostatnich 60 lat. Naukowcy odkryli, że w głównej mierze odpowiedzialna jest działalność człowieka, który poprzez wysoką emisję gazów cieplarnianych doprowadza do globalnego ocieplenia. Na wzrost temperatury Bieguna Południowego wpływ ma jednak pośrednio. Globalne ocieplenie ogrzewa oceany, a te z kolei wpływają na ciśnienie atmosferyczne bliżej Bieguna. Daje to możliwość przejścia większej ilości ciepłego powietrza nad Antarktydę. Lodowce topnieją szybciej i to zagraża obecnemu porządkowi na Ziemi.

159 reakcji
34
71
54
Podziel się
Komentarze (54)
30-06-2020
Wujek Dobra RadaGdzie Greta Thunberg, dlaczego nie ratuje świata ??
zobacz więcej komentarzy (54)
bCZJoOip
KOMENTARZE
(54)
Wujek Dobra R...
3 miesiące temu
Gdzie Greta Thunberg, dlaczego nie ratuje świata ??
ja88
3 miesiące temu
Tzw porządek na Ziemi zmieniał się wielokrotnie, tak jak wielokrotnie było wielkie wymieranie... żadna tam tragedia, taki mamy klimat. Człowiek tak naprawdę na klimat nie wpływa, bardziej krowy w Patagonii...Ciekawe, co po nasz - szczury czy karaluchy?
optymista
3 miesiące temu
Zamrożonym badaczom jedynie może pomóc Borygo lub denaturat.
bCZJoOiH
Najnowsze komentarze (54)
wydaje misie
2 miesiące temu
to jest zmiana ery na wodnika.ASCENSION, czyli upgrade w wibracjach. towarzyszy temu tzw koniec swiata. jest w trakcie. nastepna po FAKEvirusie bedzie wojna.. za chwile..
młody działac...
3 miesiące temu
One wcale NIE istniały!! K0D będzie protestował! Protestowaaał !!! Na masowy protest proszę zabrać całą rodzinę i portfele, gdyż w czasie wiecu odbędzie się zbiórka pieniędzy na "samochód wolności" dla Mateusza Kijowskiego (Mercedes C 500). Tylko razem obronimy wolność !!!
DOROTA
3 miesiące temu
MÓDLMY SIĘ NIE TYLKO W INTENCJI POWSTRZYMANIA KORONAWIRUSA CZY POWSTRZYMANIE ZMIAN KLIMATYCZNYCH. CHOROBĄ, NA KTÓRĄ NAPRAWDĘ CIERPIMY JEST UBÓSTWIENIE CZŁOWIEKA I POGARDA WOBEC PANA BOGA. MÓDLMY SIĘ WIĘC PRZEDE WSZYSTKIM O NAWRÓCENIE LUDZKOŚCI DO PANA BOGA. Jezus mówi: „Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i co macie pić; ani o swoje ciało, czym macie je przyodziewać... Przypatrzcie się ptakom w powietrzu; nie sieją ani żną i nie zbierają do spichrzów; a Ojciec wasz niebieski żywi je. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one?” (Mt 6, 25-26); „A o odzienie, czemu się zbytnio troszczycie? Przypatrzcie się liliom na polu, jak rosną; nie pracują ani przędą. A powiadam wam: Nawet Salomon w całym swym przepychu nie był tak ubrany, jak którakolwiek z nich” (Mt 6, 28-29); „Nie troszczcie się zbytnio i nie pytajcie: Co będziemy jeść? Co będziemy pić? Czym będziemy się przyodziewać?... Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. Starajcie się naprzód o królestwo Boga i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane” (Mt 6, 31-33). ON ZAWSZE MÓWI PRAWDĘ. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA, EUCHARYSTIA, POKUTA!!!, RÓŻANIEC ŚWIĘTY, ADORACJA PANA JEZUSA, NABOŻEŃSTWO PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA! MODLITWA - LEKARSTWO NA CHOROBY NASZYCH CZASÓW. UWIERZMY PANU BOGU, KTÓRY NIESAMOWICIE NAS KOCHA! Kiedyś w to nie wierzyłam, teraz już to wiem. Jedna sekunda mojego życia ukazała mi tę prawdę. Doświadczyłam niesamowitego cudu. On naprawdę nas słucha! Jeżeli chcecie zastosować moją metodę poczytajcie świadectwo na stronie: pojednanie . eu . "Chodźcie zobaczyć kogoś, kto, wyjawił mi wszystko, co uczyniłam. Czyż nie jest On Chrystusem?" (Jan 4,29) „Zanim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia”. Słowa Pana Jezusa do św. s. Faustyny (Dz.83). Boże MIŁOSIERDZIE jest ostatnią nadzieją ludzi! Ja Go już doświadczyłam! Przeczytajcie świadectwo. To jest świadectwo o naszym prawdziwym pochodzeniu i naszym prawdziwym przeznaczeniu.
Kolo
3 miesiące temu
Wszystko to nie ważne. Popieram www. breathtime.info
CO2
3 miesiące temu
Tere fere...
MOJSZER
3 miesiące temu
Dlaczego nigdy nie pokazują zdjęć Antarktydy tylko wszystko to fotoshopy
Nowy
3 miesiące temu
Ciekawe!!! Przecież tam teraz jest zima i ciemności.
bleble
3 miesiące temu
Skoro temperatura na Antarktydzie rośnie to jak do cholery mogło zmrozić badaczy ??
bCZJoOiz
adam
3 miesiące temu
Wydaje mi się, że tam teraz jest zima, więc jak to że się ociepla ?
ekolog
3 miesiące temu
Dlaczego zmroziło? Powinno ich rozgrzać?
Ruppert
3 miesiące temu
Z UPOREM MANIAKA usuwane są posty na WP OPISUJĄCE naukowo PRAWDZIWĄ PRZYCZYNĘ zmian klimatycznych na Ziemskim Globie ( precesja osi ziemskiej) KOMU na tym zależy i DLACZEGO?
J23
3 miesiące temu
A węgiel na Antarktydę to kto podrzucił ? Klimat się zmieniał wielokrotnie, po Saharze pływały walenie, a na Antarktydzie były bujne lasy i nie było wtedy człowieka.
Emilian58
3 miesiące temu
Fajnie pojadę bez kurtki i owszem
jaro
3 miesiące temu
następna fundacja do wyłudzania pieniędzy ...
bCZJoOjb
bCZJoOii
bCZJoOji
bCZJoOjj