programy
kategorie

Tłumy w parku w Belgii. Ludzie gromadzą się pomimo obostrzeń

Pomimo surowych ograniczeń dotyczących konieczności zachowywania dystansu społecznego z powodu wysokiego wskaźnika zachorowań na COVID-19 w Belgii, mieszkańcy Brukseli zdają się nie przykładać do tych zasad szczególnej uwagi. Na nagraniu opublikowanym przez Associated Press możemy zobaczyć ogromne tłumy ludzi cieszących się słoneczną pogodą w parku Bois de la Cambre we wtorek (30.03). Temperatura w Belgii wynosiła tego dnia aż 24 stopni Celsjusza i był to jak dotąd najcieplejszy dzień w tym roku. Zaledwie kilka dni wcześniej władze Belgii wprowadziły ograniczenia dotyczące publicznych spotkań. Zabronione są zgromadzenia powyżej czterech osób, obowiązuje również nakaz noszenia maseczek na zewnątrz. Co więcej, zamknięte są punkty usługowe, ograniczono także możliwość podróżowania w celach innych niż służbowe. W Belgii odnotowano już ponad 872 000 przypadków zachorowania na koronawirusa i zmarło z jego powodu prawie 23 000 ludzi.

320 reakcji
195
36
89
Podziel się
Komentarze (89)
31-03-2021
insightCo w tym dziwnego ? Normalni ludzie.
zobacz więcej komentarzy (89)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(89)
insight
2 lata temu
Co w tym dziwnego ? Normalni ludzie.
mike
2 lata temu
i dobrze! czas zakonczyc tą szopke pod nazwą "plandemia"
Polakmały
2 lata temu
No i co ? Wiecie już z kogo brać przykład. To do roboty ! Bo wylądujecie wszyscy na socjalu wyzbyci oszczędności, majątków i wszelkiej prywatnej własności. A może już macie mentalność niewolnika ?! Belgowie jak uczy historia robili niewolników z innych, a Polak jest stworzony do bycia pariasem Europy.
antycovids
2 lata temu
Bardzo dobrze, nikt mądry się tego wymysłu nie boi
Norymberga 20...
2 lata temu
W Teksasie 3 tygodnie temu puścili wszystko, bez szczepienia (!) i wiecie co? Nic! Ludzie żyją normalnie, część może umiera tak jak po powikłaniach grypy. Covid jest gorszy od grypy (moi rodzice przechorowali), lecz dużo więcej ludzi zginęło od absurdalnych decyzji Niedzielskiego i Morawieckiego. Trybunał stanu dla nich a następnie referendum i szafot.
Najnowsze komentarze (89)
Goku
2 lata temu
żadni z nich normalni ludzie
Krt
2 lata temu
To samo było wczoraj u nas na Walii , piękna pogoda całe rodziny w pięknych parkach . Tu nikt normalny nie boi się żadnego wirusa awariami brytyjski to dla głupich Polaków co wierza we wszystko co tandetne media i rząd serwują
ggg
2 lata temu
Może jakiś maseczkowiec założy partię(Zjednoczeni Kovidianie)poparcie będzie miał ogromne patrząc na ten psychiatryk na ulicy i zmiecie wszystkich ze sceny politycznej.
Fakecovid
2 lata temu
I prawidłowo
<<<
2 lata temu
Polin w czołówce kagańcowania.
vinotu
2 lata temu
I tak ma byc! Od ponad roku chodzimy w maskach i co sie zmienilo??? Wzrosla liczba chorych-wiec po co te maski???
das
2 lata temu
i dobrze, ludzie muszą walczyć z nowym porządkiem świata, czy tam jak wnusio mateusio sprzedawczyk masonów, nazwał dla nas Nowy Ład. Trzeba walczyć z masonerią na każdym kroku, ja już wszędzie sprrejem wale Kowid 19 - masonska plandemia , kowid 19 = COW ID 19, itp
Krt
2 lata temu
W maskach chodzą tylko Polacy na świeżym powietrzu . Żaden inny kraj nie jest tak durny
Poznańczyk
2 lata temu
Jak widać Belgowie chcą żyć a nie przeżyć. Dedykuję to niewolnikom w Polsce.
Myślenie
2 lata temu
nie boli.Wynika że śmiertelność jest na poziomie 0,02%. Gdzie tu pandemia !!
siueh
2 lata temu
no coz, Belgowie przez setki lat kolonizowali i mieli niewolnikow, wiec z siebie takowych nie chca dac zrobic.
gggg
2 lata temu
Ludzie boja się koronawirusa, a w przewodzie pokarmowym noszą tryliony morderczych mikrobów. W ludzkim przewodzie pokarmowym egzystują mikroorganizmy w ilości od 10^6 do 10^12 w 1 g treści pokarmowej, do 1500 gatunków różnych szczepów i grup, które w wyniku np. perforacji jelita zabija cię w godzinę :))))) Moj ulubieniec E-coli powoduje zakażenia pooperacyjne, szpitalne zapalenia płuc, spasa i zgon w bólu :)))) Możecie sobie zostać z domu, one już tam są :))))
Pacjent
2 lata temu
W przychodni u doktora Bodnara nikt nie chodzi w maskach, i nikt nie umarł.
ToOn
2 lata temu
A potem będzie płacz i lament... jak już dotknie kogoś bliskiego, a często całą rodzinę... Nie wiem jak można być tak płytkim? Biologia ma gdzieś nasze humory i będzie robić swoje. Wirusów nie obchodzi, że mamy już dość obostrzeń. Im więcej zakażeń tym więcej mutacji, zwłaszcza jak czyta się wpisy o magicznym działaniu Amantadyny. Dlaczego lekarze nie leczą Amantadyną? Bo może wyrządzić więcej szkód i prowadzić do mutacji wirusa!
...
Następna strona