bDhnXpis
bDhnXpiw
bDhnXpiA
programy
kategorie
bDhnXpit

Tragedia na drodze. Wypadek wojskowego konwoju

Do sieci trafiło nagranie wideo z kamerki samochodowej, na której zarejestrowano tragiczny wypadek, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Do wypadku doszło w Obwodzie Rostowskim w Rosji. W wypadku brał udział konwój wojskowych ciężarówek. Według podanych przez policję danych, w wypadku zginął 38-letni kierowca vana oraz 19-letni kierowca auta marki Niva. Samochód 19-latka został dosłownie zmiażdżony przez jedną z ciężarówek wojskowych. Ministerstwo Obrony Narodowej Rosji doniosło, że kierowcy, którzy zginęli w wypadku, rażąco naruszyli przepisy drogowe. Próbując wyprzedzać w brawurowy sposób, wcisnęli się pomiędzy jadącą kolumnę ciężarówek stwarzając w ten sposób zagrożenie. Ich manewr zakończył się nieszczęściem.

179 reakcji
51
84
44
Podziel się
Komentarze (44)
21-07-2020
wiechKolumny się nie wyprzedza ani nie wciska pomiędzy samochody kolumny. Takie są skutki.
zobacz więcej komentarzy (44)
bDhnXpiF
KOMENTARZE
(44)
wiech
3 miesiące temu
Kolumny się nie wyprzedza ani nie wciska pomiędzy samochody kolumny. Takie są skutki.
Roger
3 miesiące temu
Właśnie dlatego jest zakaz wyprzedzania kolumn wojskowych i wjeżdżania pomiędzy pojazdy w kolumnie...
Olo
3 miesiące temu
U nas wypadków pojazdów z udziałem wojskowych samochodów sojuszniczych nie pokazują.
bDhnXpiX
graz
3 miesiące temu
Urał 375 ma zawsze pierwszeństwo, nawet kiedy go nie ma
igah
3 miesiące temu
Ewidentnie wina kierowcy ciężarówki. Nikt tam się nie wcisnął. Zatrzymali się na czerwonym świetle tuż za zwężeniem z dwóch do jednego pasa. Jedna ciężarówka omija samochód, a druga zabija kierowce osobówki i stojącego już na czerwonym świetle kierowce dostawczaka. Najechanie na tył jak w mordę strzelił.
Najnowsze komentarze (44)
jac
2 miesiące temu
klasyczne złamanie przepisów jak widać nie przejazd kolejowy a torowisko tramwajowe >niemniej narażeni poszkodowani cierpią na skutki braku kultury jazdy i błedy
miro202020
2 miesiące temu
...kierowca czerwonego auta (sprawca)...ewidentnie gapi się w telefon...auto zjeżdża na przeciwległy pas...znaki na jezdni nie mają tu nic do tego...obciążyć leczeniem i zabrać prawo jazdy na 10 lat
Krakow
2 miesiące temu
Obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz obowiązkowe kask oraz ochraniacze. Każdy jakoś zareagował poza doświadczonym rowerzystom który miał wszystko gdzieś
zak
2 miesiące temu
Chyba wozów straży jest za dużo , wystarczył by jeden.
Jaskolka
2 miesiące temu
No chyba w Rudzie Śląskiej...Kto taką porażkę dopuszcza do publikacji???😮😮😮
Volcel
3 miesiące temu
Wrzask kobiet, że kobiety prowadzą lepiej, bardziej bezpiecznie i przewidują zdarzenia na drodze za 3... 2... 1...
eewd
3 miesiące temu
Chcieli sobie zrobić kumulację i zrealizować normę za cały dzień? Co to za pilnowanie porządku, że po pierwszym wykroczeniu nie zatrzymali, tylko sobie jechali za nią dalej?
ollo
3 miesiące temu
Policyjne bajki !!!!!!!Na tych zakretach nie mogla miec ponad 150 km/h !!!!!!!!
bDhnXpiP
Wielki Wezyr....
3 miesiące temu
ale co to za kara że straciła prawo jazdy ? , przecież to żadna kara , będzie jeździć bez prawka zapewne. Karą byłoby konfiskata automatyczna samochodu za jazdę po pijaku. Tooooo jest prawdziwa kara.
mon
3 miesiące temu
Po pierwsze nie kierowca Tira bo: (TIR to - Transport International Routier). Po drugie, może i złamał przepisy, ale postaw się redaktorku w kolejce np. 800 m jak znaki karzą zjeżdżać. Nagle lewym pasem suną ci z ok. km. za tobą i co ?, są nagle przed tobą 1 km. To wkurzające. A ponadto jak wszyscy dojadą to i tak będzie nie mniejszy korek. Czas zmienić przepisy. Na suwak to można jak pas się kończy w wyniku infrastruktury drogowej, ale jak w wyniku robót lub innego zdarzenia to już jest cwaniactwo.
123
3 miesiące temu
Tyle razy pisałem NIE CHCĘ REKLAM. jAK WIDZĘ REKLAMĘ NIE OGLĄDAM DALE. gDZIE POMIN REKLAMĘ. pOZDRAWIAM
boguś
3 miesiące temu
Jeszcze ze dwa takie wraki i nasi samochodowi magicy zrobią tzw. "przeszczep" ,z którego powstanie jedno autko.Samochód będzie jak nowy,bezwypadkowy w stanie salonowym.
ArO
3 miesiące temu
super filmik dla wszystkich szeryfów i profesorów polskich dróg. Nawet jak pociągną z OC sprawcy to auto straciło na wartości kilka stów a może i nawet tysięcy nie licząc nerwów i czasu na naprawę, czy było warto? Pewnie 50 procent powie tak a 50 ze nie (nieważne) tu sytuacja była dość statyczna ale sam widziałem ze tacy profesorowie potrafią dać nauczkę łamiącym przepisy przy prędkościach dużo powyżej 100km/h ryzykując życie swoje i swoich rodzin(według statystyk takie szeryfowanie jest w pierwszej dziesiątce przyczyn wypadków śmiertelnych (najczęściej przyspieszanie przy wyprzedzaniu) kolego który nagrywałeś ten film mam na dzieje ze za kilka lat rodzina nie będzie musiała ci wypisać na nagrobku, że tu leży ten kto miał pierwszeństwo i koniecznie chciał z niego skorzystać.
P49
3 miesiące temu
Na bank Morawiecki jechał na wiec wyborczy, Nie tak dawni też coś takiego widziałem w wykonaniu policji i rządowych samochodów wiązących Morawieckiego na wiec wyborczy na którym rozdawał bezwartościowe czeki.
bDhnXpjr
bDhnXpiy
bDhnXpjy
bDhnXpjz