programy
kategorie

Tragiczny finał poślizgu na autostradzie w Rosji

Dramatyczne sceny na autostradzie w rejonie miasta Czebarkul w Rosji. Jak podała policja z obwodu czelabińskiego, do wypadku doszło 20 stycznia. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera innego kierowcy jadącego tuż za feralnym autem. Warunki pogodowe na drodze były złe. Kierująca opla merivę wpadła w poślizg i nie opanowała auta. Niestety jadąca z nią ciężarówka nie była w stanie wyhamować i doszło do tragedii. Ku przestrodze warto zobaczyć sytuację z nagrania.

01-02-2021
131 reakcji
14
76
41
Podziel się
Komentarze (41)
01-02-2021
.....
Kierowca ciężarówki zrobił to celowo. Na filmie widać, że osobówka wpada w poślizg i jakiś czas upływa zanim się zatrzymuje. Kierowca ciężarówki nawet nie hamował mimo,...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (41)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(41)
.....
3 lata temu
Kierowca ciężarówki zrobił to celowo. Na filmie widać, że osobówka wpada w poślizg i jakiś czas upływa zanim się zatrzymuje. Kierowca ciężarówki nawet nie hamował mimo, że mógł to zrobić wcześniej.
St
3 lata temu
Takich filmów z rosji na YT są setki jeśli nie tysiące
kdh
3 lata temu
Morderstwo. Nawet nie hamował ani nie odbił w żadną ze stron, bo mu było żal uszkodzić cały skład. Co tam ludzie - ważne, że ciężarówka mało ucierpi...
007
3 lata temu
Uderzenie boczne przy takiej prędkości to 100% śmierć.
emeryt
3 lata temu
W biednej Rosji mają autostrady i taki duży ruch ?
Najnowsze komentarze (41)
123
3 lata temu
Tragiczne niedouczenie i brak umiejętności żeby opanować auto wpadające w poślizg, a kierowca ciężarówki zachował się bardzo trzeźwo, hamował wbrew temu co tu niektórzy insynuują ale na tyle delikatnie żeby nie stracić przyczepności. Gdyby nie to zamiast jednej poszkodowanej byłoby co najmniej kilka i to prawdopodobnie martwych.
kibic
3 lata temu
pewnie kierowca tira oglądał film na Netflixie - standardowe zachowanie
500++
3 lata temu
oj tam nic się nie stało!. Popchnął tę osobówkę na tm lodzie, pokręciła się dalej.
as@wywiadu
3 lata temu
szczescie że u nas nie ma autostrad
as@wywiadu
3 lata temu
szczescie że u nas nie ma autostrad
optymista
3 lata temu
U nas na szczęście nie ma takich wypadków!
Polka
3 lata temu
A co mnie do cholery obchodzą jakieś sceny na rosyjskiej autostradzie???????????????????????????????????????
loooo
3 lata temu
szkoda ludzi
jasiek
3 lata temu
Takiej autostrady w Polsce jeszcze dlugo nie bedzie !!! Polska to zacofany kraj !!! Kosciolow mamy wiecej niz szpitali
007
3 lata temu
Kierowca opla NIEPOTRZEBNIE wyprzedzil ta ciezarowke (0:01) i od razu wrocil na prawy pas, gdyz jego prawe tylne kolo "zlapalo" pobocze (0:04) i od tego zaczelo sie......na koncu mogl moze wsteczny i na pobocze...
robik
3 lata temu
W zimę trzeba mieć mózg a jeśli duzy miałby go ominąć to skutki tragedii byłyby dużo gorsze
renówka
3 lata temu
Ludzie spokojnie! Zachowanie się opla na jezdni wskazuje jak jezdnia były bardzo śliska. Być może kierująca zablokowała koła hamując na maksa ,co spowodowało ten taniec na jezdni. Dlaczego Opel zaczął tańcować? Nie bardzo wiemy. Film nagrywał zdarzenie kierowca, który przed momentem wyprzedził ciężarówkę. Widać, że hamował skutecznie i prawie się zatrzymał. Natomiast jadąca przed chwilą równolegle wyprzedzana ciężarówk jeżeli hamowała to nieskutecznie , będąc ciężkim pojazdem. Stąd nieszczęście.
fahrer
3 lata temu
Jechałem niedawno po A4 w śnieżycy na czekoladzie przekładanej. To, co wyprawiali NIEKTÓRZY kierowcy ciężarówek i osobówek, przechodziło pojęcia. Wyprzedzanie z prędkością 55 km/h, bo ciężarówka przede mną jedzie 50 km/h. Wyprzedzanie bez kierunkowskazu, wyprzedzanie bez spojrzenia w lusterko wsteczne, szarpanie kierownicy podczas wyprzedzania. Miszcze lewego pasa jadący 55 km/h. Na 100 km odcinku 4 wypadki z tirem w poprzek drogi.
aniołek
3 lata temu
dziwny kraj i dziwni ludzie