bDZvPAic
bDZvPAig
bDZvPAik
programy
kategorie
bDZvPAid

Tragiczny wypadek na S8 w Warszawie. Nagranie z miejsca zdarzenia

Na trasie S8 na wysokości ul. Powstańców Śląskich w Warszawie doszło do tragicznego wypadku. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym i stanęła w ogniu. Nie żyje jedna osoba. Do zdarzenia doszło we wtorek 20 kwietnia po godz. 13. W tirze prawdopodobnie pękła opona. Samochód zderzył się z bmw, które dopchnął do bariery energochłonnej. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca tira wypadł z kabiny i zginął na miejscu. Przyczepa niemal natychmiast stanęła w ogniu. Samochód prawdopodobnie przewoził drewno. Nad trasą pojawiły się kłęby czarnego dymu. Kierowca bmw nie odniósł większych obrażeń. Fragmenty bariery spadły na dwa przejeżdżające samochody. Pozostałym kierowcom również nic poważnego się nie stało. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się straż, policja i pogotowie. Drogę na kilka godzin zablokowano. Intensywnie pracowały tu służby.

20-04-2021
259 reakcji
110
69
80
Podziel się
Komentarze (80)
20-04-2021
Sim
Czyli kierowcę TIR-a pasy nie obowiązują? Gdyby był w pasach, nie wypadłby z kabiny i by żył. To jedna z niewielu sytuacji gdy kierowca osobówki jest cały, a kierowca...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (80)

Programy Wirtualnej Polski

bDZvPAip
KOMENTARZE
(80)
Sim
3 tyg. temu
Czyli kierowcę TIR-a pasy nie obowiązują? Gdyby był w pasach, nie wypadłby z kabiny i by żył. To jedna z niewielu sytuacji gdy kierowca osobówki jest cały, a kierowca TIR-a nie żyje
kat
3 tyg. temu
trasa S8 stanęła w ogniu.. kto pisze takie idiotyzmy ?
nowy12
3 tyg. temu
wina Trzaskowskiego i Tuska
bDZvPAiH
xxyz
3 tyg. temu
na S8 zawsze jeżdżą ile fabryka dała... 150 km/h to jest tam min. Nawet jak prawym jedziesz 90 km/h a ograniczenie jest do 80, to podjeżdżają ci pod samą maskę i czasami długimi walą... Na całej s8 przez Wawe powinni postawić odcinkowy pomiar prędkości!!
solo
3 tyg. temu
S8 w Warszawie to droga śmierci, codziennie po kilka wypadków. Ile jeszcze musi zginąć ludzi żeby zarządca drogi zmienił oznakowanie
Najnowsze komentarze (80)
polak mały
3 tyg. temu
Ciekawe czy jest jakieś nagranie z przed wypadku? BMW i TIR sukces murowany!
sars
3 tyg. temu
dopiszą do covida
borsuk
3 tyg. temu
ciekawe jakiej marki był tir?
lowi
3 tyg. temu
co tam robią tiry? dziś rano w godzinach szczytu ustawiali ekrany, całą s8 stała w stronę Poznania....nie da się w nocy albo w sobotę, no nie da się
kotka
3 tyg. temu
Moja córka miała wypadek, gdyby miała zapięte pasy zginęłaby na miejscu, a że nie miała przeżyła. Także co komu pisane.
Sowaja
3 tyg. temu
Kupię sobie bmw ;)
stary kierowc...
3 tyg. temu
kierowcy TIR-ów jeżdżą za szybko i nie dostosowują prędkości do warunków na drodze.Kilka dni temu jechałam drogą dwupasmową z ograniczeniem prędkości do 70 km/h ( Łomianki).Jechałam prawym pasem z prędkością 68 km/h -padał deszcz i jezdnia była śliska a widoczność ograniczona.Jadący za mną TIR dawał mi znać światłami ( oślepiając mnie) i klaksonem ,że jadę za wolno!
Orka
3 tyg. temu
Bo cały transport leci tirami i busami w całej Polsce. Rozłożyli na łopatki przez lata całe, transport kolejowy a teraz gdzie się nie podziejesz tam , korki , wypadki , tłoczno głównie przez ciężarówki i tiry. Żadne oznakowanie i ograniczenia nic nie dają skoro mamy przeciążone drogi takim transportem. Nie wspomnę o kierowcach tirów którzy często wyznają zasadę większy ma większe prawa.
bDZvPAiz
PrawdeCiPowie...
3 tyg. temu
Pozostałym kierowcom również nic poważnego się nie stało Brawo za te Himalaje logiczne propagandy. RIP kierowca ciężarówki. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się straż, policja i pogotowie. Błyskawicznie czyli z czerwonym znakiem na masce i po dopaleniu się drewna z ciężarówki.
end
3 tyg. temu
Dopóki S8 na odcinku warszawskim nie będzie doposażona w radary mierzące prędkość, dopóty będą wypadki. Tiry "grzeją" tam z maksymalnymi prędkościami, dlatego wypadki są poważne lub tragiczne. Tak jest od lat. Nikt nic nie robi mimo fatalnych statystyk.
Cola
3 tyg. temu
Kolejny wypadek, i kolejny z TIR-em w roli głównej. Kierowcy osobówek na tej trasie mają sporo za uszami ale TIR-y nie przestrzegają żadnych przepisów, ani ograniczeń godzinowych ani zakazu wyprzedzania. Jazda środkowym pasem pomimo zakazu wyprzedzania to norma.
śmieszni
3 tyg. temu
Polska to kraj gdzie łamanie przepisu prędkości to normalka no bo gdzie jeździć szybko skoro mam taki wóz wszędzie 2 pasy ja są trzy to już ludzie niewiedzą jak się zachować .
LEE....
3 tyg. temu
Nie zapiął ,byś cie mieli co pisać
WEWEWEWEWEEEW
3 tyg. temu
Pasy..................
...
Następna strona
bDZvPAjb
bDZvPAii
bDZvPAji
bDZvPAjj