bGYmZvJw
bGYmZvJA
bGYmZvJE
programy
kategorie
bGYmZvJx

Tragiczny wypadek na S8 w Warszawie. Nagranie z miejsca zdarzenia

Na trasie S8 na wysokości ul. Powstańców Śląskich w Warszawie doszło do tragicznego wypadku. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym i stanęła w ogniu. Nie żyje jedna osoba. Do zdarzenia doszło we wtorek 20 kwietnia po godz. 13. W tirze prawdopodobnie pękła opona. Samochód zderzył się z bmw, które dopchnął do bariery energochłonnej. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca tira wypadł z kabiny i zginął na miejscu. Przyczepa niemal natychmiast stanęła w ogniu. Samochód prawdopodobnie przewoził drewno. Nad trasą pojawiły się kłęby czarnego dymu. Kierowca bmw nie odniósł większych obrażeń. Fragmenty bariery spadły na dwa przejeżdżające samochody. Pozostałym kierowcom również nic poważnego się nie stało. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się straż, policja i pogotowie. Drogę na kilka godzin zablokowano. Intensywnie pracowały tu służby.

20-04-2021
260 reakcji
110
69
81
Podziel się
bGYmZvJz
Komentarze (81)
20-04-2021
Sim
Czyli kierowcę TIR-a pasy nie obowiązują? Gdyby był w pasach, nie wypadłby z kabiny i by żył. To jedna z niewielu sytuacji gdy kierowca osobówki jest cały, a kierowca...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (81)

Programy Wirtualnej Polski

bGYmZvJJ
KOMENTARZE
(81)
Sim
2 lata temu
Czyli kierowcę TIR-a pasy nie obowiązują? Gdyby był w pasach, nie wypadłby z kabiny i by żył. To jedna z niewielu sytuacji gdy kierowca osobówki jest cały, a kierowca TIR-a nie żyje
kat
2 lata temu
trasa S8 stanęła w ogniu.. kto pisze takie idiotyzmy ?
nowy12
2 lata temu
wina Trzaskowskiego i Tuska
bGYmZvKb
xxyz
2 lata temu
na S8 zawsze jeżdżą ile fabryka dała... 150 km/h to jest tam min. Nawet jak prawym jedziesz 90 km/h a ograniczenie jest do 80, to podjeżdżają ci pod samą maskę i czasami długimi walą... Na całej s8 przez Wawe powinni postawić odcinkowy pomiar prędkości!!
solo
2 lata temu
S8 w Warszawie to droga śmierci, codziennie po kilka wypadków. Ile jeszcze musi zginąć ludzi żeby zarządca drogi zmienił oznakowanie
Najnowsze komentarze (81)
szofer
2 lata temu
Psełdo warszawiacy czyli słoiki dostali kasę za hektary i szpanują PO Warszawie. Jak pusto w pecynach albo sama sieczka to nie dziwota że urządzają sobie slalom
polak mały
2 lata temu
Ciekawe czy jest jakieś nagranie z przed wypadku? BMW i TIR sukces murowany!
sars
2 lata temu
dopiszą do covida
borsuk
2 lata temu
ciekawe jakiej marki był tir?
lowi
2 lata temu
co tam robią tiry? dziś rano w godzinach szczytu ustawiali ekrany, całą s8 stała w stronę Poznania....nie da się w nocy albo w sobotę, no nie da się
kotka
2 lata temu
Moja córka miała wypadek, gdyby miała zapięte pasy zginęłaby na miejscu, a że nie miała przeżyła. Także co komu pisane.
Sowaja
2 lata temu
Kupię sobie bmw ;)
stary kierowc...
2 lata temu
kierowcy TIR-ów jeżdżą za szybko i nie dostosowują prędkości do warunków na drodze.Kilka dni temu jechałam drogą dwupasmową z ograniczeniem prędkości do 70 km/h ( Łomianki).Jechałam prawym pasem z prędkością 68 km/h -padał deszcz i jezdnia była śliska a widoczność ograniczona.Jadący za mną TIR dawał mi znać światłami ( oślepiając mnie) i klaksonem ,że jadę za wolno!
bGYmZvJT
Orka
2 lata temu
Bo cały transport leci tirami i busami w całej Polsce. Rozłożyli na łopatki przez lata całe, transport kolejowy a teraz gdzie się nie podziejesz tam , korki , wypadki , tłoczno głównie przez ciężarówki i tiry. Żadne oznakowanie i ograniczenia nic nie dają skoro mamy przeciążone drogi takim transportem. Nie wspomnę o kierowcach tirów którzy często wyznają zasadę większy ma większe prawa.
PrawdeCiPowie...
2 lata temu
Pozostałym kierowcom również nic poważnego się nie stało Brawo za te Himalaje logiczne propagandy. RIP kierowca ciężarówki. Na miejscu błyskawicznie pojawiła się straż, policja i pogotowie. Błyskawicznie czyli z czerwonym znakiem na masce i po dopaleniu się drewna z ciężarówki.
end
2 lata temu
Dopóki S8 na odcinku warszawskim nie będzie doposażona w radary mierzące prędkość, dopóty będą wypadki. Tiry "grzeją" tam z maksymalnymi prędkościami, dlatego wypadki są poważne lub tragiczne. Tak jest od lat. Nikt nic nie robi mimo fatalnych statystyk.
Cola
2 lata temu
Kolejny wypadek, i kolejny z TIR-em w roli głównej. Kierowcy osobówek na tej trasie mają sporo za uszami ale TIR-y nie przestrzegają żadnych przepisów, ani ograniczeń godzinowych ani zakazu wyprzedzania. Jazda środkowym pasem pomimo zakazu wyprzedzania to norma.
śmieszni
2 lata temu
Polska to kraj gdzie łamanie przepisu prędkości to normalka no bo gdzie jeździć szybko skoro mam taki wóz wszędzie 2 pasy ja są trzy to już ludzie niewiedzą jak się zachować .
LEE....
2 lata temu
Nie zapiął ,byś cie mieli co pisać
...
Następna strona
bGYmZvKv
bGYmZvJC
bGYmZvKC
bGYmZvKD