programy
kategorie

Uderzył w pieszych. Wszystko nakręcił rejestrator

Kierowca miał atak epilepsji podczas jazdy samochodem, potrącił dwójkę pieszych i uderzył w blok mieszkalny. Cały wypadek nagrał wideorejestrator umieszczony w środku samochodu. Według doniesień, jeden z uderzonych przechodniów jest w poważnym stanie. W szpitalu amputowano mu stopę.

94 reakcje
9
42
43
Podziel się
Komentarze (43)
25-05-2020
maseczkaKto wydał prawo jazdy kierowcy choremu na epilepsję...?
zobacz więcej komentarzy (43)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(43)
maseczka
4 lata temu
Kto wydał prawo jazdy kierowcy choremu na epilepsję...?
roko
4 lata temu
jakim cudem lekarz dopuść do kierownicy z takim schorzeniem, widać taki sam lekarz
Rosa
4 lata temu
Zaraz, jak osoba chora na padaczkę zdobyła prawo jazdy?!!!.
zez
4 lata temu
Istotne będzie, czy wiedział o swoim schorzeniu, czy nie - jeśli wiedział, to jest potencjalnym mordercą i powinien odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa. Lekarz który widzi pacjenta pierwszy raz odbiera od niego oświadczenia o chorobach - nie jest w stanie stwierdzić, czy ma ataki epilepsji czy nie. Jeśli jednak wiedział o tym, to winien odpowiadać jak współsprawca.
Lokosa
4 lata temu
Skąd wiadomo czy u tego człowieka to nie był pierwszy epizod epilepsji? Po drugie: podczas badań przed podjęciem kursu na prawo jazdy nikt nie sprawdza czy kandydat na kierowcę ma epilepsję albo czy jest chory psychicznie. Wzrok, równowaga, cukier i kwestionariusz. Więc można być chorym i o tym nie wiedzieć.
Najnowsze komentarze (43)
Kaz
4 lata temu
Nie będę bronił kierowcy, ale co do padaczki to widzę wypowiadają się tutaj sami śmieszni experci!!! Ludzie często nie wiedza że jest 70 rodzajów padaczki które mogą pojawić się w każdym wieku w różnych okolicznościach. Gdy czytam jakim cudem lekarz dopuścił?, to pytam się jakim prawem zabierają głos ludzie którzy nie mają o tym pojęcia oraz nie znają dokładnego przebiegu ataku. Nauka nie szkodzi...
Bermyca
4 lata temu
źle oznakowane skrzyżowanie, kierowca musiał być z daleka, pomyli orzejazd kolejowy z ulicą
mick
4 lata temu
Epileptyk za kierownicą to morderca - tak jak pijany. Ale w polandii za to nie karzą zbyta mocno....
Radny.
4 lata temu
Do zdażenia doszło z winy źle włącznych świateł. Jest wielkim błędem, aby skręcający w lewo, przecinał czynne pasy ruchu na prost.
gość
4 lata temu
Dzieci ruchliwe wiązać im ręce i nogi na spacer na smyczy bo inaczej i tak cię przechytrzą
N12
4 lata temu
Ta "Ciężarówka" nazywa się samochód dostawczy
Dudek
4 lata temu
W taxi nie ma obowiązku wożenia fotelika, również dziecko nie ma obowiązku w nim jeździć. To samo z pasami. Są inne przepisy dla przewozu osób. Oczywiście można poprosić zamawiając taxi żeby był fotelik lecz nie zawsze są dostępne. Na włożenie własnego taxiaż może się nie zgodzić.
nick
4 lata temu
czemu nie w foteliku?
Mato
4 lata temu
No to do epilepsji powinni mu dołożyć teraz rok więzienia bezwzględnego więzienia. Na pewno to go podleczy.
andrzej
4 lata temu
kto daje prawo jazdy epileptykom!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakis idiota!! to kryminal!!!!!!
e2rd
4 lata temu
Penie madka siedizal na przednim fotelu albo z nosem w telefonie ... lol
Ojciec
4 lata temu
Gratuluję Tatusiowi,dobrze że tak śie to skończyło,a nie śmiercią dziecka,a teraz powiem tak,ja też jestem ojcem i żadne dziecko moje nie otworzy drzwi w samochodzie moim i żony,ponieważ drzwi są zablokowane,a po drugie dzieci jeżdżą w fotelikach,a jak widać na filmiku Fotelika brak,a więc pan prokurator ma pole do popisu...
pan
4 lata temu
Pewnie sam się wypiął z fotelika i otworzył drzwi !!!!Przy takich dzieciach trzeba mieć oczy dookoła !!! Lewacki portal oczywiscie stwierdził że to tylko matce "serce stanęło" a ojcu już nie, bo przeciez w domyśle te chamy i brutale robią wszystko aby zabijac swoje dzieci !!!!!!
premineum
4 lata temu
mało ludzie wiecie o np epilepsji , przede wszystkim to nie choroba tylko objaw jakiegoś schorzenia centralnego układu nerwowego , druga sprawa ludzie z różnymi innymi chorobami powodują o wiele więcej wypadkow a co dopiero srajfony