programy
kategorie

UFO nad Pacyfikiem. Tajemnicze nagranie Marynarki Wojennej USA

To już kolejne nagranie z UFO, czyli niezidentyfikowanym obiektem latającym. Filmowiec Jeremy Corbell opublikował w sieci tajemnicze wideo z kulistym obiektem unoszącym się nad Pacyfikiem. Obiekt po chwili znika, zanurzając się w wodzie. Tajemniczy czarny punkt mieli zaobserwować żołnierze marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych na pokładzie USS Omaha w 2019 r. Pentagon właśnie potwierdził, że to faktycznie nagranie USS Navy, ale nie padła żadna informacja dotycząca miejsca i daty. Corbell twierdzi, że rozpryskujący się w wodzie ciemny i kulisty obiekt był widziany u wybrzeży San Diego dokładnie 15 lipca 2019 r. Jego obecność miał także potwierdzić radar wojskowy. Średnica latającej kuli wynosiła ok. 2 m, a jej prędkość określono od 74 do 254 km/h. Corbell dodał, że w teoretycznym miejscu zanurzenia nie znaleziono żadnych szczątków. W poszukiwaniach wykorzystano później łódź podwodną, która nic jednak nie wydobyła. Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych...

rozwiń
69 reakcji
24
6
39
Podziel się
Komentarze (39)
31-05-2021
REALISTAzwykły telefon za 300 zł ma super kamerkę a nagrania "ufo" dalej są robione kawałkiem pralki .... WTF???
zobacz więcej komentarzy (39)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(39)
REALISTA
3 lata temu
zwykły telefon za 300 zł ma super kamerkę a nagrania "ufo" dalej są robione kawałkiem pralki .... WTF???
Oczy
3 lata temu
Smiac mi sie chce z wiekszosci komentujacych (a moze to jeden i ten sam?) zawziecie negujacych istnienie takich obiektow. Efektem niskiej rozdzielczosci moze byc np. odleglosc, albo pora dnia (ew. nocy). W latach 90-ych w Belgii w ciagu 18 miesiecy zameldowano ok. 3000 zaobserwowan UFO i to nie przez pijanego Zenka wracajacego z imprezy od kolegi, tylko przez rozne sluzby wojskowe i policyjne. Belgowie wysylali swoje F-16 traktujac to jako naruszenie przestrzeni powietrznej, widzialem z tego film i widzialem wywiad z owczesnym belgijskim ministrem obrony, ktory te kroki zarzadzil. Nie mozna czegos absolutnie negowac tylko dlatego, ze WY tego nie widzieliscie, bo WY wielu rzeczy jeszcze nie widzieliscie i wielu nigdy nie zobaczycie. Proponuje zglebiac temat PRZED napisaniem komentarza - wtedy bedzie mniej bzdur, a wiecej sensu w internecie.
olo
3 lata temu
Może by jakiś marynarz w końcu przetarł ściereczką zabrudzony teleobiektyw. Ciekawe dlaczego zawsze takie obrazy są bardzo rozmazane kiedy filmowane jest U|FO ?
melag
3 lata temu
Czy to nagranie jest zrobione kalkulatorem?
mmb
3 lata temu
Ciekawe skąd armia USA ma kamery o tak niskiej rozdzielczości bo w moim telefonie za 300 filmy maja znacznie większą rozdzielczość, a telefon ma już z 6 lat!
Najnowsze komentarze (39)
Rechot niuni
3 lata temu
Obiekt 2 metry a w ostatnich sekundach filmu znika na horyzoncie. Co za bzdura. Film zrobiony przez "dzieci" dla "dzieci".
możecie szuka...
3 lata temu
jak one w wodzie -latają- tak samo jak w powietrzu.
Adam
3 lata temu
Może po prostu obiekt zniknął za horyzontem. Mógł to być nawet jakiś pocisk, który wyrwał się spod kontroli. W końcu to jest kamera termowizyjna. Rejestruje gorace gazy, nie kształt obiektu. Rozprysk? Po prostu bryzgi fal, które kiedy obiekt znikał się za horyzontem, nałożyły sie na obraz. Trzeba zwrócić jeszcze uwagę na ogniskowanie obiektywu kamery w podczerwieni i zaburzenia optyczne. Wygląda na to, że operatorzy nie bardzo znają zasady działania urządzeń, jakimi się posługują. W wojsku to normalne. Zmyłka dla zrobienia idioty z jakiegoś dziennikarza?
wiochman
3 lata temu
nie wiem czy to nie zen z naszej wioski czasami,łon tyż tak znika pod woda jak nałykany
nemo
3 lata temu
Orange obieca ci gwiazdkę z nieba a jak podpiszesz umowę to mają cię tam gdzie Słoneczko nie dochodzi, masz im tylko terminowo płacić !! Reklamacji nie uznają i nie przyjmują !!
Adam
3 lata temu
To nie jest nagranie z kamery wideo! To nagranie z kamery termowizyjnej służącej do namierzania celu i do weryfikacji ewentualnego trafienia. Namierzanie odbywa się ze znacznej odległości. Widać tylko strumień rozgrzanych gazów, nie kształt obiektu.
JOK3R
3 lata temu
Tu generalnie pisze szary beton który nawet nie ma pojęcia o obecnie wykorzystywanej technice i jej ograniczeniach. Ten obraz pochodzi z kamery termowizyjnej, najlepsze z nich mają rozdzielczość około 640 x 512, i nic nie zmienia to, że mamy dziś 2021 rok. Matryce tych kamer zazwyczaj są chłodzone ciekłym azotem bądź innym czynnikiem chłodzącym, którego działania - tutaj zgaduję - jakieś 98% piszących tutaj nigdy w życiu na oczy nie widziało. Większa rozdzielczość spowodowałaby większą emisję ciepła a co za tym idzie problemy z poprawnym działaniem. Jeszcze geniusz się taki nie urodził, co by wymyślił lepszą kamerę termowizyjną i myślę, że trochę a nawet sporo czasu to zajmie. Podsumowując: komentarze piszą dzieci i/lub osoby o wiedzy technicznej wziętej z parteru (zero) nadal myślące, że władają internetem i dlatego pozostaje im tylko się śmiać, trywializować i negować wszystko, co nie mieści się w ich światopoglądzie. Od 15 lat kiedy tu ostatni raz zajrzałem nic się nie zmieniło, to smutne.
ozdrowieniec
3 lata temu
Ja tez widziałem UFO przed wyborami prezydenckimi kiedy Mateusz mowił do wszystkich Ufojcie nam ,ufojcie nam ,bo cowid jest w odwrocie . Wiem jak to sie skonczyło. czy teraz tez mam zaufac ?
miki
3 lata temu
Co za dziw deszcz pada na asfalt a w nim ufo tańczy . Nasa, Pasa i sasa mają sprzęt z epoki zimnej ...
WWR
3 lata temu
Taak, "pandemia" się wypala. Już nikt nie wierzy w świrusa. teraz będziemy straszeni marsjanami.
Oj ludzie lud...
3 lata temu
Slaba rozdzielczosc i niewyrazne zdjecia ? No jasne ze tak. Bez wzgledu na to czy to prawda czy falsz. Jezeli faktycznie to sfilmowali to maja wyrazne zdjecia ale tylko dla " siebie." A jak zrobili podrobe i wciskaja kit. To po co wyslali ludz podwodna. Zeby sprawic to zeby ludzie uwierzyli w UFO nawet jak nie istnieje. ? To jest mozliwe Ale bez sensu. Czemu to mialo by sluzyc i dlaczego inwestuje sie miliardy dolarow w badanie Kosmosu i szukaniu zycia na innych planetach ? Tylko dla " niepowaznej " zabawy.? Moze jest jakis powod ze ze sie to robi ? Moze juz dawno " wiedza " o czyms o czym Swiat nie wie i lepiej zeby sie nie dowiedzal. Bo ten Swiat ulozony i uksztaltowany z Religia systemami pilitycznymi i mentalnoscia ludzi jest chyba latwiejszy do opanowania i latwiej nim rzadzic.
anioł
3 lata temu
Przestańcie fanzolić !
kasarek
3 lata temu
branie piękne i co kapitan złowił ?
farf
3 lata temu
czepiacie się, przecież na statkach usa dopiero wchodzą w epokę filmową. Telewizję kolorową odkryją dopiero za 30 lat