bGNoCoRM
bGNoCoRQ
bGNoCoRU
programy
kategorie
bGNoCoRN

Walka na rykowisku. Niesamowite nagranie z Tatrzańskiego Parku Narodowego

Jesień to czas godów, które w przypadku jeleni nazywane są rykowiskiem. Samce, chcąc wykazać się przez samicami, popisują się swoją siłą, odwagą i determinacją. Wygrany dostąpi zaszczytu kopulacji, przegrany odejdzie, próbując swoich sił za rok. Pojedynki rzadko są jednak brutalne i praktycznie nigdy nie kończą się poważnym zranieniem. Z reguły słabszy samiec wie, kiedy odpuścić i zrezygnować z rywalizacji.

28-10-2020
75 reakcji
13
44
18
Podziel się
bGNoCoRP
Komentarze (18)
10-11-2020
mondry
Aż ciarki przechodzą na myśl o takim dziennikarstwie. Zwykłe ostrzenie poroża młodych i to w dodatku niezbyt żwawe a już na pewno niespektakularne jak miałby wskazywać...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (18)

Programy Wirtualnej Polski

bGNoCoRZ
KOMENTARZE
(18)
mondry
2 lata temu
Aż ciarki przechodzą na myśl o takim dziennikarstwie. Zwykłe ostrzenie poroża młodych i to w dodatku niezbyt żwawe a już na pewno niespektakularne jak miałby wskazywać tytuł. Niedługo zaczniecie wrzucać ptaki siedzące na gałęziach i pisać, że to wielcy drapieżcy czychający na swoje ofiary a tymczasem będzie to zwykły wróbel który po prostu sobie siedzi.
mik
2 lata temu
Jaka walka, jakie rykowisko ?, proszę o choć odrobinę wiedzy na dany temat. To zwykła zabawa dwóch młodych byków jelenia. Autorze włącz you tube i zobacz walkę byków na rykowisku, polecam zamiast pisać bzdury.
Kłamliwe
2 lata temu
To jest jawne oszustwo i wyłudzenie! Wyłudzono mój czas i kliknięcie dla osiagnięcia zysku!
bGNoCoSr
Michaił
2 lata temu
Niesamowite, jakie straszne, nie pokazujcie takich makabrycznych scen.
piter
2 lata temu
CO TO BYŁO!!!
Najnowsze komentarze (18)
Tammy
2 lata temu
Biedne zwierzęta ! Ani trochę prywatności.
norr
2 lata temu
Nie samowite to nagranie , Przeciez ci mlodzi sie macaja , gdzie tam im do walki ,Autor chyba pierwszy raz zobaczyl jelenia .
DiM
2 lata temu
Jaka walka na ringu obaj dostaliby upomnienie za unikanie walki
46kwiatek
2 lata temu
Ciekawe jakby walczył o Kempę Brudziński z Jakim?
ha ha
2 lata temu
Zwierzątka pogłaskały się porożem..Gdzie tu walka???
Rabi
2 lata temu
ze strachu strzeliłem w gatki i to już drugi raz, wczesniej jak mnie wykorzystał i porzucił Rafcio
koń carycy
2 lata temu
Jak tak można ? To powinno być dostępne dla ludzi w wieku od 21 lat.
KOT
2 lata temu
Gdzie tu sensacja? Co odkrywczego ten artukuł wniósł - wg mnie nic. WP.pl udowadnia iż poziom pracowników w redakcji gwaltownie spada.
bGNoCoSj
Wrażliwa
2 lata temu
Spłakałam się ze wzruszenia.
gorgre
2 lata temu
Ale walka !!!!? Aż oczy zamykałem przed tym dramatycznym widokiem....krew się lała strumieniami ...horror terror mehagodzilla...
Andrzej W.
2 lata temu
Matko Święta, kto pisze takie artykuły? Wiedza dziennikarza na poziomie przedszkola, wstyd i hańba. Jak to jest walka byków na rykowisku, a to są byki stadne, to ja jestem Donald Trump :-)
na psy
2 lata temu
wstyd i tyle
kura
2 lata temu
ciarka to ci przejdzie, jak taki zwierzak w nocy wyskoczy z lasu i wskoczy ci na szybę czyniac cię inwalida lub martwym. Saren jest bardzo dużo- w niedzielę widziałem, jak 2 sztuki pasły się przy kościele koło Piwnicznej, miesiac wczesniej w nocy sarna przechodziła, jak jechałem przez jezdnię koło cmentarza itp itd kiedyś przeleciało mi stado kilkudziesięciu sztuk niczym pociag towarowy na szlaku...NIECIERPLIWIE CZEKAM, AŻ WILKI POWTÓRNIE UDOMOWIMY W NASZYCH MIASTACH
Michaił
2 lata temu
Niesamowite, jakie straszne, nie pokazujcie takich makabrycznych scen.
bGNoCoSL
bGNoCoRS
bGNoCoSS
bGNoCoST