bDYcDpAQ
bDYcDpAU
bDYcDpAY
programy
kategorie
bDYcDpAR

Wirtualna Polska wspiera 29. Finał WOŚP. Nagroda jest bardzo kusząca

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 31 stycznia. Z tej okazji Wirtualna Polska przygotowała specjalną aukcję - kliknij tutaj, dzięki której każdy może wspomóc inicjatywę Jurka Owsiaka. Jeśli chcesz przeżyć prawdziwe emocje, zajrzeć tam, gdzie inni nie mogą, poznać tajniki tworzenia programów na żywo i przez chwilę poczuć się jak redaktor naczelny, weź udział w licytacji i zobacz, jak od kuchni wygląda dzień z życia WP. Więcej szczegółów w materiale wideo reportera WP, Klaudiusza Michalca.

103 reakcje
12
52
39
Podziel się
Komentarze (39)
27-01-2021
TTT
Gdybym miał dużo kasy, to bym licytował na maksa. Chciał bym spojrzeć w oczy moderatorom, cenzorom, którzy bezczelnie manipulują plusami i minusami oraz usuwają...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (39)

Programy Wirtualnej Polski

bDYcDpBd
KOMENTARZE
(39)
TTT
3 miesiące temu
Gdybym miał dużo kasy, to bym licytował na maksa. Chciał bym spojrzeć w oczy moderatorom, cenzorom, którzy bezczelnie manipulują plusami i minusami oraz usuwają komentarze według własnego widzi misie. Usuwają wpisy absolutnie nie obrażające nikogo, nie zawierające wulgaryzmów, a inne, obraźliwe, pozostawiają.
terytorials
3 miesiące temu
Strasznie kuszaca nagroda... Z podniecenia chyba by mi ze 3 dni nie chciał opaść...
kwasior
3 miesiące temu
nawet jakbyście mi zapłacili to bym nie chciał ....
bDYcDpBv
Kazio
3 miesiące temu
Dziękuję ale postoję
dddd
3 miesiące temu
ciekawe czy pokażecie jak sie tworzy propagandowe manipulacyjne itd. artykuły, jak się cenzoruje niewygodne komentarze itd.
Najnowsze komentarze (39)
adamk
3 miesiące temu
Obecnie postrzegam Owsiaka jako platformerską wersję Rydzyka - nie dam złotówki na żadnego z nich
ola
3 miesiące temu
grosza na owsiaka nie dam
xxxx
3 miesiące temu
Jeśli ktoś nie miał by przyjemności z wami spędzić cały dzień to co ?
adam
3 miesiące temu
"metroseksualny" wygląd Pana z filmiku wyjaśnia światopoglądowy przechył tego portalu
Nuuuu
3 miesiące temu
A jak tam Mrówka Cała I Melon Złoty?
wow
3 miesiące temu
A kogo to wali?!
ochr.nieletni
3 miesiące temu
a kiedy wystawi ta fałszywa orkiestra nóż co zaMOrdował Adamowicza???::(((
AKo.
3 miesiące temu
Dużo bym zapłacił, aby tam nie być.
bDYcDpBn
pispomoc
3 miesiące temu
W mieście pierników bies Grzybek mieszka. Tłustą ma kieszeń ten rzezimieszka. Myśli i knuje przez całe dzionki, jak by tu zdobyć więcej mamonki. Wszystko się wali, ludzie strajkują, ale na Stocznię nie pożałują. Kto może daje, zaciska pasa, cóż za ironia - zginęła kasa. Grzybek tymczasem ręce zaciera, jak by tu jeszcze znaleźć frajera? Jak tu pomnożyć lepki majątek, zbudować sobie Grzybi Zakątek. Każdy, kto wierzy w Sąd Ostateczny, chętnie zapłaci za odpust wieczny. Gdy grzechów zbraknie u starowiny, niech kupi odpust dla swej rodziny. Media zbuduję, dotrę pod strzechę, obiecać będę w Bogu pociechę. Kto mi odmówi, grzechem postraszę i tak to sobie nabiję kasę. Będę sprzedawać modlitewniki, święte różańce i medaliki. Zaproszę wszystkich na urodziny, by mogli złożyć swe dziesięciny. Drogi do nieba ze mną początek, chcesz być zbawiony, oddaj majątek. Duży czy mały, nie ma znaczenia, ubóstwa trzeba ci do zbawienia. Dla polityków mam cyrografy. A kiedy złożą już autografy, siądą na stołkach w samozachwycie, ja będę pławił się w dobrobycie. Będą mi służyć, słowo się rzekło, dawać pieniądze, bo będzie piekło. Tak złote cielce oraz marmury królestwo moje wzniosą do góry. Gdy ktoś w wątpliwość podda me cnoty, nazwę go wrogiem naszej Wspólnoty. Swych krytykantów będę piętnować .... no i możecie mnie pocałować.
sir_STARy
3 miesiące temu
Może czas na jakieś nowości w WOŚP? Widać Was już tylko w mediach i necie, na ulicach już nie a przecież od tego zaczynaliście. Mamy epidemię ale mamy też masę inteligentnych ludzi w Waszym sztabie.
Stacho
3 miesiące temu
Może wreszcie ktoś wreszcie przeczyta wasze artykuły przed opublikowaniem.
Kris
3 miesiące temu
No tez mi wielka nagroda,kto chce wygrać licytacje ten bedzie z nimi csly dzien w studio.... Wezme gleboki oddech i pomysle o sobie
Irene
3 miesiące temu
Zlodziejstwo do kwadratu !!! Nie lecza Polakow ,zgarniaja miliony ze skladek zdrowotnych i jeszcze maja czelnosc zebrac od okradzionych ludzi . Zgroza ,zgroza , zgroza .
kibic
3 miesiące temu
No i znowu wycięli komentarz .
bDYcDpBP
bDYcDpAW
bDYcDpBW
bDYcDpBX