bFQJVmsA
bFQJVmsE
bFQJVmsI
programy
kategorie
bFQJVmsB

Wstydliwa tajemnica Hitlera. Kanclerz otarł się przez nią o śmierć

Adolf Hitler, wbrew nazistowskiej propagandzie, nie cieszył się dobrym zdrowiem. Cierpiał na zaparcia i migreny. Aby zaradzić jakoś bólom brzucha, Hitler wypijał... płyn do czyszczenia broni. Materiał powstał w oparciu o tekst opublikowany na łamach portalu WielkaHistoria.pl. Chcesz się dowiedzieć więcej przeczytaj artykuł: Adolf Hitler w tajemnicy pił środek do czyszczenia broni. Prawie go to zabiło.

203 reakcje
40
57
106
Podziel się
Komentarze (106)
23-04-2021
kk8mały niedowartościowany człowieczek gnębiący innych po to by poczuł sie lepiej. Skąd my to znamy. Nawet szukać daleko nie musimy.......
zobacz więcej komentarzy (106)

Programy Wirtualnej Polski

bFQJVmsN
KOMENTARZE
(106)
kk8
rok temu
mały niedowartościowany człowieczek gnębiący innych po to by poczuł sie lepiej. Skąd my to znamy. Nawet szukać daleko nie musimy.......
chistoryk
rok temu
"Cierpiał na zaparcia i migreny",tak było jeszcze w 1939 roku, natomiast w 1945 roku to cierpiał na rozwolnienia i migreny.
Genek
rok temu
Co za pierdoły , kto ma takie pomysły? , może lepiej legitymację wreszcie kto był sponsorem jego pomysłów? i kto finansował II wojnę światową????
bFQJVmtf
luk
rok temu
On nie miał wstydu żeby była jasność !!! Wszystko co dotyczyło jego osoby przekuł na swoją chorą ideologię. Pewnie stan zdrowia też w nią wplótł...
jan
rok temu
ale brednie
Najnowsze komentarze (106)
Obiektywny
11 miesięcy temu
Jaki bus dostawczak z plandeką drogi "redaktorze" ;).
Tylko PIS
rok temu
Ten mały wódz uratował Polske od Hitlerowskiej Platformy!!!!
Czyżby
rok temu
Natanjahu?
taka prawda
rok temu
Napoleon...kurdupel. Stalin... z metra cięty. Pol Pot... mikrus. Hitler... wzrost miał mocno przyziemny. Pinochet... oglądał polityków innych krajów albo z dołu, albo w butach na obcasach. Kimy koreańskie czy Chińczyki, też z natury wysoko nie rosną i 170 cm to u nich już wielkolud! Mao nigdy tak wysoko nie urósł, a bandyci rządzący w Chinach po nim, też niskopienni byli. Putin też wzrostem nie zaimponuje.... Turki mają niski wzrost w genach. A choć Arabowie bywają wysocy, to ani Kadafi ani Saddam czy Bin Laden... nie mieli genów wysokiego wzrostu w swoich DNA. Idealnie wPISuje się w ten zestaw bandytów nasza polska kaczuszka na krótkich, krzywych nóżkach.
Daria
rok temu
Ok! Ale jak podać?
wiem
rok temu
Putin też nie kolos.
jaa
rok temu
Doprowadził Niemcy do upadku. Już zawsze się będą zbrodni przodków wstydzić i zastanawiać, w jaki sposób ktoś taki przejął władzę i dlaczego miliony wspierały ten nazistowski obłęd. Nie kochał Niemców, tylko władzę. Gdy wojna już była przegrana, zamiast podpisać kapitulację, pozwolił na rzeź cywilów, określił "rasą panów" Słowian i popełnił samobójstwo.
...
rok temu
Ciekawe czy Hitler spotkał się ze Stalinem - swym sojusznikiem do czerwca 1941 r. Jak wiadomo II WŚ wywołały III Rzesza i ZSRR (pakt Ribbentrop-Mołotow). Spotkanie tyranów nie jest potwierdzone przez żadnego świadka. Istnieje podobno raport FBI napisany dla prezydenta USA F.D. Roosevelta. Według tego dokumentu Hitler spotkał się ze Stalinem 17 października 1939 roku we Lwowie.
bFQJVmsX
ZOMBI
rok temu
NAPOLEON TEZ BYL NISKIEGO WZROSTU
Klaudia
rok temu
propaganda Adolfa i Goebelsa razem wzięta jest niczym z propagandą WHO, Guta i Simona.
brak słów
rok temu
Hitler - każdy wie kto zacz. tak po ludzku. Tutaj podkreślony tytuł jaśnie pana - KANCLERZ \ brzmi dumnie i dostojnie \. Wrażliwy, schorowany człowiek, odczuwał wstyd z powodu pru-pru, jakież to ludzkie. Jego wielkie, naukowe dzieło Main........ , stanie się wkrótce przebojem, można będzie dyskutować o zawartych tam ideach, wartościach społecznych . Może jednak jakiś uczony historyk dojdzie prawdy - kto nad tym super dziełem pracował, bo chyba nie osobiście malarz pokojowy. Pozdrowienia dla ocieplaczy historii.
Prala
rok temu
Bzdury, ja wiem ze Hitler to straszny czlowiek ,ale teraz mozecie pisac ze jadl szczury na obiad a popijal krowim moczem i co takie brednie majá dac ze poczujemy sie lepiej ?
.....,
rok temu
samo zło........
Jot23
rok temu
A wy wciąż wierzycie że to on wszystko wymyślił i sam decydował?
...
Następna strona
bFQJVmtz
bFQJVmsG
bFQJVmtG
bFQJVmtH