bEKULAVw
bEKULAVA
bEKULAVE
programy
kategorie
bEKULAVx

"Wszyscy na wiosnę będziemy szukać ciał". Gość WP ostro o działaniach rządu na granicy

- Niestety o zgonach już słyszeliśmy i to były oficjalne informacje. Widzę, jak zmienia się pogoda. Mamy już do czynienia z temperaturą ok. zera stopni w nocy, jest większa wilgotność, zaczęły padać deszcze, więc jeśli nie wkroczą profesjonalne organizacje pomocowe, jeśli rząd nie zaprzestanie tej barbarzyńskiej praktyki wywózek w stronę Białorusi, to na wiosnę wszyscy, i straż graniczna, i mieszkańcy, i wolontariusze będą na wiosnę poszukiwać ciał - powiedział w "Newsroom" WP Iwo Łoś z Grupy Granica. Odpowiedział w ten sposób na pytanie, czy możemy się spodziewać, że imigranci, którzy koczują teraz przy granicy, będą umierać w polskich lasach. - Niezbędne jest wyjście z tego błędnego koła. Teraz wolontariusze i wolontariuszki w sposób doraźny próbujemy pomóc tym ludziom i czasem się to udaje, ale bardzo często nie udaje się dotrzeć do tych ludzi. Mieszkańcy i mieszkanki tych okolic też zaczęli pomagać. Bo gdy człowiek widzi drugą osobę w takiej sytuacji, na...

rozwiń
13-10-2021
536 reakcji
44
242
250
Podziel się
Komentarze (250)
13-10-2021
emigrantPrawdziwi imigranci przekraczaja granice na PRZEJSCIACH GRANICZNYCH, a to sa PRZESTEPCY. Sam jestem emigrantem i wiem co napisalem.
zobacz więcej komentarzy (250)

Programy Wirtualnej Polski

bEKULAVJ
KOMENTARZE
(250)
emigrant
2 tyg. temu
Prawdziwi imigranci przekraczaja granice na PRZEJSCIACH GRANICZNYCH, a to sa PRZESTEPCY. Sam jestem emigrantem i wiem co napisalem.
Rumburak
2 tyg. temu
Czy jak pojadę za chlebem do Niemiec i mi nie wyjdzie, będę bezdomny, głodny, to też polskojęzyczne media będą trąbić, jak to niemiecki rząd morduje Polaków?
daro_wawa
2 tyg. temu
każdy normalny człowiek nie idzie tam gdzie może zamarznąć.. jak idę do lasu na grzyby to się ciepło ubieram ,a jak zacznę marznąć to wracam do domu. i koniec tematu . niech wracają skąd przyszli !!!!
bEKULAWb
Fakty
2 tyg. temu
Niech jadą islamiści do EMIRATÓW ARABSKICH -TAM JEST ICH KULTURA,I CZEKA ICH LUKSUSOWE ŻYCIE !!!
Życzliwy
2 tyg. temu
A po co mamy niby szukać ciał na wiosnę?
Najnowsze komentarze (250)
Fazi
2 tyg. temu
Bronić naszych granic, wszyscy ekscytują się tragedią dzieci. Tak to jest tragedia tylko te dzieci zostały skazane przez swoich rodziców, ludzi dorosłych. Jest jedno kosztowne rozwiązanie tego problemu. Ok wpuszczamy was na teretorium Polski tylko bez przyjmowania wniosków o azyl i natychmiastowe deportacje samolot i powrót do kraju pochodzenia. Granie dziećmi na uczuciach innych ludzi to podłe. Czy Polacy w czasie ll wojny światowej też tak masowo uciekali?
Ambasador
2 tyg. temu
Jak my będziemy????? To białorusini będą szukać , nie róbcie propagandy w Polsce , po to są wyznaczone granice by je przestrzegać i pilnować.To że ktoś podrzuci dziecko na wycieraczke komuś pod dom, nie znaczy że mam je do tego domu wpuścić i wychować!
Gilek
2 tyg. temu
Mogą manifestować przed lotniskiem na Białorusi żeby ich z powrotem do domu odwieźli?!?!
taka prawda
2 tyg. temu
Tzw. imigranci sami ściągają sobie buty aby wzbudzić litość. W tv pokazują kobiety z dziećmi a np. w tymczasowym ośrodku dla cudzoziemców prawie 500 młodych imigrantów z różnych krajów, i to są sami mężczyźni w przedziale wiekowym do 30 lat.
Kibitz
2 tyg. temu
Nie budować muru tylko strzelać w obronie polskich granic
Nick
2 tyg. temu
A niech się nie pchają turyści zasiłkowi. Do roboty u siebie. Oni chcą do Niemiec a Niemcy ich nie chcą i odeślą nam i będziemy dziadostwo utrzymywać.
Robotnik
2 tyg. temu
UE juz sie od tego tematu odwocila. Jak DE i A Mieli problem bo ich Orban przycisnal to caly parlament europejski debatowal nad problemem. RP wyslsla pomoc Wegra. To teraz Lukaszenka niech groby kopie. Polska PILNUJE szczelnosci granic EU.
Oooooo
2 tyg. temu
Przeciez maja super markowe puchowe kurtki i buty dostaja super jedzonko a ruskie ich naucza jak przetrwac mrozy a jak zimno to do hotelu 5 gwiazdkowego
bEKULAVT
...
2 tyg. temu
Co za beznadziejny artykuł mający na celu jedynie granie na emocjach. A skąd autor wie, że na wiosnę będziemy znajdować ciała? A może ci ludzie wreszcie uznają, że nie warto dłużej koczować w lesie, zamówią taksówkę na lotnisko w Mińsku i wrócą z powrotem do swoich krajów? Skąd wiadomo, że mają utrudniony powrót? Czy któryś z dziennikarzy zapytał się ich czy próbowali przedostać się na Białoruskie lotnisko i z czego wynikają utrudnienia? Mogę zrozumieć, że mają przy sobie ukryty dorobek całego życia który nie chcą marnotrawić na drogę powrotną, no ale chyba nie są aż tak bezmyślni żeby przekładać pieniądze nad swoje zdrowie i życie? Ambasady ich krajów powinne również reagować
Astix
2 tyg. temu
Skoro nie wpuszczamy ich na naszą stronę to jak mają umierać po naszej stronie? Niestety podjęli ryzyko... niech podziękują Łukaszence.
NY, NY
2 tyg. temu
To całkiem jak w nowojorskich parkach po zimie. A wśród zamarzniętych są też Polacy! Jakoś Łoś szat nie rozdziera z tego powodu!
Ola
2 tyg. temu
Chyba polacy maja inne problemy
.Xx
2 tyg. temu
A za naszą granicą, w białoruskich kołchozach,brakuje rąk do pracy. Przylecieli do lepszego życia, niech pracują ku chwale swojego dobroczyńcy Łukaszenki.
Kiki
2 tyg. temu
Paru terorystow mniej to lepiej dla Europay wlasnie taki pozabijal ludzi w Norwegii
...
Następna strona
bEKULAWv
bEKULAVC
bEKULAWC
bEKULAWD