programy
kategorie

Wyrzuciła żywe niemowlę na śmietnik. 18-latka z USA nagrana na kamerze monitoringu

18-letnia kobieta z Nowego Meksyku w USA została zatrzymana przez policję, gdy odkryto, że wyrzuciła żywego noworodka do kontenera na śmieci. Dziecko odnaleźli bezdomni w piątek (7 stycznia) po godzinie 7.00 czasu lokalnego, którzy chcieli przeszukać kontener w poszukiwaniu czegoś wartościowego. Usłyszeli wtedy głos wychodzący ze śmietnika. Początkowo sądzili, że to kot lub pies. Gdy przesunęli worki ze śmieciami, odkryli jednak, że to niemowlę. Około godz. 7.45, gdy tylko odkryli prawdę, wezwali policję. Według ratowników medycznych, którzy przybyli na miejsce, dziecko przebywało w kontenerze około sześciu godzin. Niemowlęciu została udzielona pierwsza pomoc i przewieziono je do szpitala w mieście Lubbock w Teksasie. Jego stan jest stabilny. Zabezpieczone nagranie z monitoringu miejsca zdarzenia doprowadziło policję do matki dziecka z miasta z Hobbs. Kobieta przyznała się do porodu i porzucenia dziecka. Zeznała, że nie była świadoma, że była w ciąży aż do...

rozwiń
89 reakcji
10
41
38
Podziel się
Komentarze (38)
12-01-2022
Samo życieBezdomny, bezużyteczny człowiek uratował życie innego człowieka. Jego życie do tej właśnie pory było bez sensu, a jednak okazał się potrzebny!
zobacz więcej komentarzy (38)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(38)
Samo życie
2 lata temu
Bezdomny, bezużyteczny człowiek uratował życie innego człowieka. Jego życie do tej właśnie pory było bez sensu, a jednak okazał się potrzebny!
Obywatel
2 lata temu
Najbardziej szokujące jest to jak potraktowała to dziecko rzucając do kontenera zrobiła to jak by to był worek śmieci okropne. Jedyna słuszna sprawiedliwa kara czapa
elmo
2 lata temu
Po prostu mowę mi odjęło.
Jacek
2 lata temu
To co mówi to jest nie do przyjęcia przykro się o tym czyta .
konvencja
2 lata temu
Kilka dni temu w Czechach identyczna sytuacja Brawo bezdomni!
Najnowsze komentarze (38)
sdfsdf
2 lata temu
pomylila z oknem zycia
Mama
2 lata temu
Nie wiem co się z tym światem dzieje, tyle ludzi pragnie mieć dziecko a ta bestia porostu wyrzuca na śmieci jak jakaś niepotrzebna rzecz mam nadzieję że trafisz do kochającej rodziny kruszynko.
Gość
2 lata temu
To samo z nia zrobic.. Do wora i do kosza..
aha
2 lata temu
Tak właśnie biali dbaja o życie białych dzieci.
Helena
2 lata temu
Chciałam wcześniej coś napisać na temat tego jak wyrzuciła to dziecko w worku do śmietnika,jak je potraktowała.Ale zaraz pojawiła się myśl:czy w tym worku naprawdę znajdowało się dziecko?Worek czarny,nic nie widać.Wygląda jakby wyrzucała po prostu śmieci.To jest problem z dzisiejszymi mediami,że jest tyle oszustw,manipulacji że nic nie jest pewne na 100%
Helena
2 lata temu
Jak można nie wiedzieć że jest się w ciąży?????? Czy to w ogóle możliwe??????Czy to tylko zwykłe kłamstwo ze strony tej......"mamusi"Gdyby była jeszcze upośledzona umysłowo itp...to można by to zrozumieć że nie wiedziała nawet o czymś takim jak ciąża.Nie ,po prostu zmyśla, stara się teraz przekonać wszystkich że działała w szoku a nie z premedytacją
stary Polak
2 lata temu
spoko Marta Lempart zapewni jej darmowego adwokata który udowodni że to realizacja prawa kobiet
Marek
2 lata temu
Ale w jaki sposób to zrobiła, to jest przerażające. Wyrzuciła to dziecko, jak jakiś stary bigos...
Nowoczesna
2 lata temu
⚡⚡ no chyba mamy prawo robić ze swoim ciałem co chcemy!
eyujk
2 lata temu
Na 100% gorliwa katoliczka
Płaskoziemca
2 lata temu
Wiem że wielu się to nie spodoba ale należy wybrać mniejsze zło od tego co jest cZŁOwiek. Dlatego naczelni powinni przestać istnieć, dla dobra innych gatunków i planety. Ja też wszyscy to wszyscy.
żorż
2 lata temu
Patrzcie zamieścili zdjęcie tego potwora ,bo w USA NIE ukrywa się takich potworów tylko publikuje się ich podobizny ..Nie to co w Polsce !!!!najgorszym oprawcom dzieci zasłania się się twarze..
1234
2 lata temu
to jest jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem. Po prostu wywaliła jak śmieci. Straciłem wiarę w człowieka, naprawdę. Jestem totalnie w szoku.
Takata
2 lata temu
a ludzie chcieli zamykać OKNA ŻYCIA w Polsce, lepiej niech będą