bGxRWgdM
bGxRWgdQ
bGxRWgdU
programy
kategorie
bGxRWgdN

Wyrzuciła żywe niemowlę na śmietnik. 18-latka z USA nagrana na kamerze monitoringu

18-letnia kobieta z Nowego Meksyku w USA została zatrzymana przez policję, gdy odkryto, że wyrzuciła żywego noworodka do kontenera na śmieci. Dziecko odnaleźli bezdomni w piątek (7 stycznia) po godzinie 7.00 czasu lokalnego, którzy chcieli przeszukać kontener w poszukiwaniu czegoś wartościowego. Usłyszeli wtedy głos wychodzący ze śmietnika. Początkowo sądzili, że to kot lub pies. Gdy przesunęli worki ze śmieciami, odkryli jednak, że to niemowlę. Około godz. 7.45, gdy tylko odkryli prawdę, wezwali policję. Według ratowników medycznych, którzy przybyli na miejsce, dziecko przebywało w kontenerze około sześciu godzin. Niemowlęciu została udzielona pierwsza pomoc i przewieziono je do szpitala w mieście Lubbock w Teksasie. Jego stan jest stabilny. Zabezpieczone nagranie z monitoringu miejsca zdarzenia doprowadziło policję do matki dziecka z miasta z Hobbs. Kobieta przyznała się do porodu i porzucenia dziecka. Zeznała, że nie była świadoma, że była w ciąży aż do...

rozwiń
86 reakcji
7
41
38
Podziel się
bGxRWgdP
Komentarze (38)
12-01-2022
Samo życieBezdomny, bezużyteczny człowiek uratował życie innego człowieka. Jego życie do tej właśnie pory było bez sensu, a jednak okazał się potrzebny!
zobacz więcej komentarzy (38)

Programy Wirtualnej Polski

bGxRWgdZ
KOMENTARZE
(38)
Samo życie
11 miesięcy temu
Bezdomny, bezużyteczny człowiek uratował życie innego człowieka. Jego życie do tej właśnie pory było bez sensu, a jednak okazał się potrzebny!
Obywatel
11 miesięcy temu
Najbardziej szokujące jest to jak potraktowała to dziecko rzucając do kontenera zrobiła to jak by to był worek śmieci okropne. Jedyna słuszna sprawiedliwa kara czapa
elmo
11 miesięcy temu
Po prostu mowę mi odjęło.
bGxRWger
Jacek
11 miesięcy temu
To co mówi to jest nie do przyjęcia przykro się o tym czyta .
konvencja
11 miesięcy temu
Kilka dni temu w Czechach identyczna sytuacja Brawo bezdomni!
Najnowsze komentarze (38)
sdfsdf
11 miesięcy temu
pomylila z oknem zycia
Mama
11 miesięcy temu
Nie wiem co się z tym światem dzieje, tyle ludzi pragnie mieć dziecko a ta bestia porostu wyrzuca na śmieci jak jakaś niepotrzebna rzecz mam nadzieję że trafisz do kochającej rodziny kruszynko.
Gość
11 miesięcy temu
To samo z nia zrobic.. Do wora i do kosza..
aha
11 miesięcy temu
Tak właśnie biali dbaja o życie białych dzieci.
Helena
11 miesięcy temu
Chciałam wcześniej coś napisać na temat tego jak wyrzuciła to dziecko w worku do śmietnika,jak je potraktowała.Ale zaraz pojawiła się myśl:czy w tym worku naprawdę znajdowało się dziecko?Worek czarny,nic nie widać.Wygląda jakby wyrzucała po prostu śmieci.To jest problem z dzisiejszymi mediami,że jest tyle oszustw,manipulacji że nic nie jest pewne na 100%
Helena
11 miesięcy temu
Jak można nie wiedzieć że jest się w ciąży?????? Czy to w ogóle możliwe??????Czy to tylko zwykłe kłamstwo ze strony tej......"mamusi"Gdyby była jeszcze upośledzona umysłowo itp...to można by to zrozumieć że nie wiedziała nawet o czymś takim jak ciąża.Nie ,po prostu zmyśla, stara się teraz przekonać wszystkich że działała w szoku a nie z premedytacją
stary Polak
11 miesięcy temu
spoko Marta Lempart zapewni jej darmowego adwokata który udowodni że to realizacja prawa kobiet
Marek
11 miesięcy temu
Ale w jaki sposób to zrobiła, to jest przerażające. Wyrzuciła to dziecko, jak jakiś stary bigos...
bGxRWgej
Nowoczesna
11 miesięcy temu
⚡⚡ no chyba mamy prawo robić ze swoim ciałem co chcemy!
eyujk
11 miesięcy temu
Na 100% gorliwa katoliczka
Płaskoziemca
11 miesięcy temu
Wiem że wielu się to nie spodoba ale należy wybrać mniejsze zło od tego co jest cZŁOwiek. Dlatego naczelni powinni przestać istnieć, dla dobra innych gatunków i planety. Ja też wszyscy to wszyscy.
żorż
11 miesięcy temu
Patrzcie zamieścili zdjęcie tego potwora ,bo w USA NIE ukrywa się takich potworów tylko publikuje się ich podobizny ..Nie to co w Polsce !!!!najgorszym oprawcom dzieci zasłania się się twarze..
1234
11 miesięcy temu
to jest jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem. Po prostu wywaliła jak śmieci. Straciłem wiarę w człowieka, naprawdę. Jestem totalnie w szoku.
Takata
11 miesięcy temu
a ludzie chcieli zamykać OKNA ŻYCIA w Polsce, lepiej niech będą
bGxRWgeL
bGxRWgdS
bGxRWgeS
bGxRWgeT