bDKnOsVw
bDKnOsVA
bDKnOsVE
programy
kategorie
bDKnOsVx

Wysypisko śmieci w mieszkaniu. Sąsiedzi nie mogli wytrzymać smrodu

Pandemia koronawirusa odcisnęła piętno na psychice wielu osób na całym świecie. Na niektórych tak bardzo, że zaczęli oni bać się opuszczać mieszkanie, aby wyrzucić śmieci. Taki przypadek miał miejsce w mieście Lianyungang we wschodnich Chinach. Wynajmujący pewne mieszkanie tak bardzo przestraszył się wirusa, że składował w pokojach śmieci... od grudnia zeszłego roku. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak na miejscu pojawił się właściciel mieszkania i nagrał istne wysypisko śmieci wewnątrz lokalu. Według sąsiadów zapach z mieszkania był tak silny, że nie dało się oddychać na korytarzu, nikt jednak nie zdecydował się powiadomić policji.

16-12-2020
126 reakcji
31
55
40
Podziel się
Komentarze (40)
16-12-2020
777
Ludzie to teraz w ogóle nie chcą wynajmować mieszkań. Po prostu kupują jako lokatę kapitału, bo ich cena rośnie ciągle i nie wynajmują, tylko trzymają puste.To lepsze i...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (40)

Programy Wirtualnej Polski

bDKnOsVJ
KOMENTARZE
(40)
777
3 miesiące temu
Ludzie to teraz w ogóle nie chcą wynajmować mieszkań. Po prostu kupują jako lokatę kapitału, bo ich cena rośnie ciągle i nie wynajmują, tylko trzymają puste.To lepsze i bardziej zyskowne niż lokata w banku. Jej nie używasz mieszkania, to czynsz jest niewielki, bo nie ma zużycia wody, prądu, ogrzewania itp. W dużych miastach są całe dzielnice wykupionych mieszkań, które nie są wynajmowane. Stoją puste. I to się właścicielom bardziej opłaca, niż wynajmowanie jakimś wieśniakom, którzy naniosą tylko brudu i strat.
Adam Gdańsk
3 miesiące temu
Już wyleczyłem się z najmu . Ja gdy odzyskałem mieszkanie po 7miesiącach bojów , nie miałem ani kontaktów , ani drzwi , ani podłóg , rozbity kibelek bez deski i wanna do wyrzucenia .
cynik
3 miesiące temu
Jak to jest że np. w Austrii wynajem to normalka a w Polsce nic się nie da. Zawsze musimy przejść trwającą wieki drogę by znależć rozwiązania które od początku na świecie funkcjonują
bDKnOsWb
Calder
3 miesiące temu
Tam (w Chinach) też mają ustawę o ochronie praw lokatorów (i gnębieniu właścicieli mieszkań) ?
Onnna 28
3 miesiące temu
Ja wynajmuję 3 mieszkania w Wa-wie. Mam je w spadku po dziadkach i rodzicach. Odremontowałam. Ale w życiu nie wynajmę rodzinom, czy studentom. Dwa wynajmuję na biura, a jedno na gabinet lekarski. Samo centrum Warszawy.Płacą w terminie. I to o wiele więcej, niż zwykli lokatorzy. Zero zniszczeń i obaw, że ci się żebraki wsuną i będziesz ich potem miał na karku. Płacę podatki od wynajmu. Wszystko legalnie.. Oprócz tego normalnie pracuję w korpo ze swojego mieszkania, bo teraz zdalnie. Dzieci nie mam i absolutnie nie chcę mieć. Mam przyjaciela z którym mieszkam i to mi wystarczy.
Najnowsze komentarze (40)
kika
2 miesiące temu
a gdzie miał wyrzucić jak zaspawali drzwi od klatki....
deweloper
3 miesiące temu
W dojczlandach to normalka, tam co 20 mieszkanie należy do tzw messi. Zbierają co popadnie , śmiecie tez. Czasem wieloosobowa ekipa potrzebuje 1-2 dni by się z tym uporać. Mieszkanie po takich ludziach jest do kapitalki. Często nie płacą po kilka miesięcy , czasem i póltorej roku, sprawa w sadzie ciągnie się , wynajmujący nie płaci a właściciel popada w długi. Prawników i sad musi tez opłacić. tak ze żadna to śmietanka. Demografia pokazuje ze już za 10 - 15 lat będzie wielki problem by znaleść kogoś na mieszkanie. Wtedy ceny zaczną spadać a w miejscach już teraz odludnionych potem będzie tragedia , za darmo będą mieszkań czy domów chcieli się pozbyć. Takie akcje już były, popatrzcie sobie na wskaźniki wzrostów i spadków cen mieszkań w ostatnich 40-50 latach. Nikt , kto normalny nie kupuje dzisiaj mieszkań w kredycie pod wynajm.
65+
3 miesiące temu
W Świecie wynajem mieszkań to normalka bo kupują mieszkania ludzie bogaci. Wynajmują mieszkania, a jak coś nie tak to do widzenia, bez sądów,protestów itd. szanuje się prawo własności. Administrator sprawdza stan lokali, płatności i pilnuje porządku. To jest normalny Świat.
gydaniszcz
3 miesiące temu
Pewnie rzadki przypadek - ale wynajmujący tez mogą być nierzetelni. znam przypadek że wynajmujący (ok. 70lat) wyrzucał najemcę z odrebnego samodzielnego mieszkania - bo ten wynajmujący miał kowida. Ponoć akacja była ostra - z donosem na najemcę do sanepidu.
Emeryt 72+
3 miesiące temu
Właśnie przez takich co kupują mieszkania na wynajem ,mieszkania są coraz droższe.Tak właśnie powinni uczyć tych co na biednych ludziach żerują !
dziadek
3 miesiące temu
W Ameryce ktoś zalega z czynszem przez 2 tygodnie zjeżdża specjalna policja i emisja bez patrzenia na dzieci, psy, koty. U nas w ochronie lokatorów przed czyścicielami kamienic nieopatrznie uchwalono ustawę, która pogrzebała najemców totalnie, tylko wynajmować i nie płacić i nic im nie możesz zrobić, drwią sobie z właścicieli na żywca. Tez zamknąłem mieszkanie pod wynajem. W życie już nie wynajmę. Ministerstwo Finansów powinno wprowadzić poprawkę do ustawy, ze po zakończeniu umowy lub nie płaceniu przez 1 miesiąc natychmiastowa eksmisja na koszt najemcy.
bumerang
3 miesiące temu
Mieszkanie to towar to inwestycja ktora ma przynosic dochody ...Tak wszedzie to moze funkcjonowac tylko nie w polsce Dlaczego ??? tak zwani rzadzacy miłosciwie panujacy oszusci tak skonstruowali tzw. prawo (czytaj szykany ) ze własciciel nie ma kontroli nad swoja własnoscia niby była by policja w normalnej normalnosci ale gdzie tam ci sa od karania niewinnych.. ochrony notabli i rozganiania obywateli ktorzy sa w trosce o wolnosc ..przykład teraz ...Covidowa sciema ..mozliwosc wykonywania swoich binesow. Duda doktor prawa (pieknie brzmi ) Kaczynski,Ziobro reszta cwaniakow zrobili cos dla polakow??? oprocz sruby dodatkowych kar i pacyfikacji narodu... NIC . A oszusci ,roznej masci zboczency myslowi sobie hulaja do woli kogo tzw prawo broni ich... i jest jak jest Bo to taka konstrukcja zeby polak nie miał z niczego profitu i tyle . Sprobuj jednak mandatu nie zapłacic za prad ,gaz ubezpieczenia...to na stojaco do betonu bez pardonu ..Polacy macie oczy a nie widzicie ...
franciszek
3 miesiące temu
ów człowiek chyba nie oglądał telewizji chińskiej, przecież tam szafa gra nic się nie dzieje tylko w Ameryce i Europie wielkie żniwa.
bDKnOsVT
Anna
3 miesiące temu
W Polsce tak mieszkali w nowym bloku na parterze Ukraińcy którzy codziennie chlali na umór, grillowali i do mieszkania wchodzili przez okno. Wkoło nich brud i pożoga.
Nie wierzę.
3 miesiące temu
Nie wynosił śmieci od grudnia zeszłego roku, ale w takim razie miał mega zapasy, bo samo to do domu nie przyszło.
gdzie prawo
3 miesiące temu
Właściciel powinien mieć prawo wejścia raz w miesiacu i sprawdzenia cow m-niu się dzieje. Jak nie płaci 2 m-ce ma przyjść policja i wyrzucić siłą z mieszkania.
Ferdinio
3 miesiące temu
nigdy nie wynajmę mieszkania, za żadne pieniądze!
Lac
3 miesiące temu
Kupujta mieszkania na kredyt, bo wynajem to pewny zysk... Kto uwierzył deweloperom ten frajer. Masa mieszkań stoi pusta w Warszawie i czeka na najemcę, a wynajmujący klną, że rata kredytu plus czynsz to 3 tys zł, a potencjalni najemcy są w obecnej sytuacji skłonni płacić 1500 zł. Praca zdalna po pandemii będzie normą. Nikt nie będzie chciał płacić za wynajem 3 tys zł, jak może kupić mieszkanie 50-100 km od Warszawy i płacić za czynsz i ratę kredytu 2 tys zł. Nie żal mi tych co kupili na górce. Wszyscy mówią o bańce od 2018 r., ale po co słuchać fachowców, jak deweloper wie na pewno lepiej.
Kozak
3 miesiące temu
Większośc wpisów to czereśniackie zagrywki, ja wynajmuję dwa mieszkania i z tego żyję,podatki corocznie odprowadzam i nie narzekam ,jak ktos jest złodziejem podatkowym to zawsze mu to czkawka wyjdzie, największymi złodziejami to sa górale i ci nad morzem ,tam tylko kasa i kasa i co gorsze jeszcze za pozosawienie czegokolwiek dodatkowa kasa x 10 razy .Pazerniacy to sa złodzieje i dlatego tak się w naszym kraju dzieje.
bDKnOsWv
bDKnOsVC
bDKnOsWC
bDKnOsWD