programy
kategorie

Zamach w Austrii. Muzycy Opery Wiedeńskiej tuż po ataku

Członkowie orkiestry Wiedeńskiej Opery Państwowej grali dla widzów tuż po ataku w centrum miasta. Dyrektor Opery poinformował gości o zamachu, prosząc o nieopuszczanie budynku, który natychmiast zamknięto. Dla uspokojenia atmosfery, muzycy zaczęli grać, aby zająć oczekujących na ewakuację, zaniepokojonych widzów. W trakcie strzelaniny w centrum stolicy Austrii zginęły co najmniej cztery osoby. Jeden ze sprawców został zastrzelony.

03-11-2020
164 reakcje
82
43
39
Podziel się
Komentarze (39)
03-11-2020
adamTitanic tonie a orkiestra gra.
zobacz więcej komentarzy (39)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(39)
adam
3 lata temu
Titanic tonie a orkiestra gra.
Areecki78
3 lata temu
Europa jak titanic zderzyła się z górą lodową islamu .... toniemy ale jeszcze jest nadzieja...
smutek
3 lata temu
jak na titanicu, smutne
Babka Kiepska
3 lata temu
Nie ma co się śmiać. Postąpili prawidłowo. Może mieli spanikowanych ludzi wypuścić na ulicę? Wielkie brawo dla nich. A wy ludzie włączcie myślenie.
Gość
3 lata temu
Jak na Titanicu
Najnowsze komentarze (39)
Polak
3 lata temu
Każdy fundamentalizm religijny jest zły! Czy to nakazujący nosić burkę, czy zakazujący aborcji. To to samo zło. Nie walczmy z religią, ale fundamentalistów religijnych tępmy każdymi siłami.
Kaziu
3 lata temu
Odważni .....
ronka
3 lata temu
Swoją drogą piekna jest ta opera.
ronka
3 lata temu
Swoją drogą piekna jest ta opera.
ronka
3 lata temu
Swoją drogą piekna jest ta opera.
J@@
3 lata temu
11 wrzesnia 2001 roku światu zachodniemu została wypowiedziana wojna. To jest wojna cywilizacji. Na razie wojuje tylko jedna strona. Czas, by politycy to zrozumieli. Ta wojna nie wygaśnie tak długo, aż obie cywilizacje nie zostaną rozdzielone mocną granicą. Islam nigdy nie zaakceptuje naszego stylu życia, nigdy nie stanie się częścią Zachodu. Tak samo Zachód musi pozwolić im na i zaakceptować ich styl życia. Musimy się wzajemnie akceptować, ale każdy musi pozostać gospodarzem w swoim domu. Tak jak my musimy szanować ich kulturę ich prawo w ich krajach, tak samo oni muszą akceptować warunku u nas, a jak nie to spie....ać. Politycy musza to wyraźnie powiedzieć. Pisemna deklaracja lojalności albo jak wyżej.
Tom
3 lata temu
Smutny koniec Europy jaką znamy. Tonie. A wszystkiemu winni politycy.
mój ból jest
3 lata temu
Nie widzę większej różnicy między talibami muzułmańskimi a katolickimi. Isłamiści zabijaj po kilku z nożami czy pistoletami, a katolicy zabijają po kilkudziesięciu czy setkami bombardując ich z samolotów czy dronów.
Prawda
3 lata temu
I znow religia z meczetow wyslala swoich aniolkow w swiat
Idziku630
3 lata temu
Serio...?? Zagrali.... Gdyby było normalnie i obywatele mieli broń , obronili by się sami , zanim Policja by przyjechała. Durna Europo , mamy prawo się bronić przed ekstremistami Islamskimi !!! Dlaczego ich do nas wpuszczacie , a później nie dajecie nam prawa do posiadanie broni (obrony) ?
Jaa
3 lata temu
Normalnie jak na tonącym tytaniku
Kazimierz
3 lata temu
Pani Kopacz była za sprowadzeniem islamistów do Polski - mam to nagrane . Teraz by były efekty jak w Wiedniu.
Kazimierz
3 lata temu
Na pierwszy front należy wysłać Kopaczową i jej zwolenników zPO i PSL to może się dogadają z terrorystami.
Norbert
3 lata temu
Na mnie wrażenie robi wybór muzyki do drugiej części nagrania pokazującego policję na zewnątrz. Czułem się jakbym oglądał film sensacyjny.