bCOBVLcQ
bCOBVLcU
bCOBVLcY
programy
kategorie
bCOBVLcR

Zazdrosny pies. Trudne zapoznanie z kotkiem

Na kanale poświęconemu psu rasy Golden Retriever o imieniu ''Bailey'', właściciel opublikował wideo, na którym widać pierwsze spotkanie psiego pupila z nowym członkiem rodziny, którym jest mały kotek. Pies na widok małego kotka ewidentnie zasmucił się i zakłopotał. Nie był chętny na jakikolwiek kontakt z małym przybyszem i wyraźnie nie podobało mi się to, że właściciele zwracają uwagę głównie na kotka, a nie na niego. Gdy jednak właściciel zwrócił się ku psu, ten był niesamowicie uradowany i odpowiadał czułością na jego gesty. Internauci komentujący tę sytuację uważają, że ''Bailey'' potrzebuje czasu, aby przywyknąć do kotka, któremu nadano imię ''Simon". Z pewnością obawia się, że zejdzie na drugi plan. Sądząc jednak po tym, że pies ma swój własny kanał w mediach społecznościowych, raczej mu to nie grozi.

02-07-2020
769 reakcji
640
81
48
Podziel się
Komentarze (48)
02-07-2020
GogaCo za bzdety. Następny gwóźdź sezonu będzie o sikaniu pod wiatr.
zobacz więcej komentarzy (48)

Programy Wirtualnej Polski

bCOBVLdd
Napisz komentarz
02-07-2020

GogaCo za bzdety. Następny gwóźdź sezonu będzie o sikaniu pod wiatr.

02-07-2020

IvoOjej, co za dramat. Teraz biedny Bailey będzie musiał chodzić na psichoterapię. Chociaż chyba bardziej by się to przydało pańciowi i obserwatorom … Czytaj całość

02-07-2020

JarosławMam 8mioletniego kota, jak przyniosłem trzymiesięczną kotkę, to starego przez tydzień w domu nie oglądałem - obraził się.

bCOBVLdv
Rozwiń komentarze (38)
bCOBVLdP
bCOBVLcW
bCOBVLdW
bCOBVLdX