bGiTwmJg
bGiTwmJk
bGiTwmJo
programy
kategorie
bGiTwmJh

Zazdrosny pies. Trudne zapoznanie z kotkiem

Na kanale poświęconemu psu rasy Golden Retriever o imieniu ''Bailey'', właściciel opublikował wideo, na którym widać pierwsze spotkanie psiego pupila z nowym członkiem rodziny, którym jest mały kotek. Pies na widok małego kotka ewidentnie zasmucił się i zakłopotał. Nie był chętny na jakikolwiek kontakt z małym przybyszem i wyraźnie nie podobało mi się to, że właściciele zwracają uwagę głównie na kotka, a nie na niego. Gdy jednak właściciel zwrócił się ku psu, ten był niesamowicie uradowany i odpowiadał czułością na jego gesty. Internauci komentujący tę sytuację uważają, że ''Bailey'' potrzebuje czasu, aby przywyknąć do kotka, któremu nadano imię ''Simon". Z pewnością obawia się, że zejdzie na drugi plan. Sądząc jednak po tym, że pies ma swój własny kanał w mediach społecznościowych, raczej mu to nie grozi.

02-07-2020
765 reakcji
645
82
38
Podziel się
Komentarze (38)
02-07-2020
JarosławMam 8mioletniego kota, jak przyniosłem trzymiesięczną kotkę, to starego przez tydzień w domu nie oglądałem - obraził się.
zobacz więcej komentarzy (38)

Programy Wirtualnej Polski

bGiTwmJt
KOMENTARZE
(38)
Jarosław
2 lata temu
Mam 8mioletniego kota, jak przyniosłem trzymiesięczną kotkę, to starego przez tydzień w domu nie oglądałem - obraził się.
gosc
2 lata temu
kochany piesek ...zazdrosny o pana.
tatulek
2 lata temu
ludzie ogarnijcie się wszędzie hejt jak się nie podoba to nie oglądać i tyle a nie wylewać tyle jadu, piesek zareagował bardzo fajnie wyglądał tak jakby się obraził
bGiTwmJL
hary
2 lata temu
A ja mam (już teraz), siedmioletniego rottweilera a wychowała go (już teraz, prawie dwudziestoletnia kotka). Co najmniej dwa razy widziałem jak przechodzi mu pod brzuchem a nie waży tyle co jego głowa. No i psu na budę powiedzenie: "jak pies z kotem" :-)
marcin
2 lata temu
Przywołał go do porządku. I spoko.
Najnowsze komentarze (38)
gość
2 lata temu
Pies pozna nawet jeśli częściowo nie widzi.
Yony
2 lata temu
Takie wiadomości i filmiki chcę ogląda !!!!!!!!! Pustych cele brytów psychopatów złych wiadomości , relacji na żywo z masakr tego nie !!!!!!!,
Beja
2 lata temu
BejaTo pierwsza reakcja goldena:) zupełnie naturalna. Sama mam goldenkę, która potrafi być zazdrosna...to jak małe dzieci się zachowuję...przywyknie i jeszcze będzie się...
Rysiek
2 lata temu
Ten filmik śmiga już od 2-3 lat w necie. Brawa dla WP za szybką reakcję i de facto powielenie wielokrotnie odgrzanego już kotleta!
znam to
2 lata temu
Też tak mamy. Moja przyjaciółka ma pieska a ja z następnego miotu pół roku później kupiłam sunię. Są wspaniałym, śmiesznym i radosnym rodzeństwem. Nie zgadnę skąd oni to wiedzę ale coś w tym rzeczywiście jest bo widać jak bardzo się kochają.
buahahha
2 lata temu
dzieki tej reklamie ogladasz film o niczym zupelnie za darmo
nic
2 lata temu
i co?
wet.
2 lata temu
Ta malutka jest wyraźnie przestraszona. Nic tu rozczulającego.
bGiTwmJD
black
2 lata temu
Jak moje kocice się poznawały, to przez 3 dni chodziły w trybie 'slow motion' i syczały. Po 3-ch dniach były już tak zmęczone tym pilnowaniem, że zasnęły jak 2 sfinksy naprzeciwko siebie. Teraz to już chyba nawet się lubią.
diagnosta skp
2 lata temu
informacja sponsorowana przez producenta .
Havre
2 lata temu
Pies nie jest zazdrosny, tylko instynktownie wyczuwa, że ten mały kot ma już ostre pazury i on, wielkie, spokojne psisko nie chce nimi dostać po nosie. A że kot jest nastawiony bojowo, mimo że mało to widoczne, znać po nastroszonej sierści, gdy został postawiony na podłogę i skierował się do kamery. A poza tym żeby zobaczyć ten filmik z niewłaściwą sugestią (zazdrość) trzeba było przetrwać głupawą reklamę. O tempora, o mores.
pies
2 lata temu
Kot prezesa ?
Cepcepacepem
2 lata temu
"Nie rozlewaj waćpan wina" - Skrzetuski do Czaplińskiego...
winatuskawina
2 lata temu
To jest wina Tuska!
bGiTwmKf
bGiTwmJm
bGiTwmKm
bGiTwmKn