programy
kategorie

Znicze na Wszystkich Świętych. Takie w tym roku będą najmodniejsze

Jakie znicze będą najchętniej kupowane na Wszystkich Świętych w 2021 roku? Polacy postawią na ekologiczne rozwiązania, jakimi są lampki z wymiennymi wkładami. Znicze w wersji eko są często wykonane z gliny, które można ponownie zalać woskiem. Tradycyjnym rozwiązaniem jest kupowanie zniczy ze szkła lub plastiku. Najpopularniejsze są te w kształcie kuli lub z artystycznymi zdobieniami. W modzie wciąż jest minimalizm. Ostatnio hitem są te z lampkami led, w których wystarczy wymienić baterię, aby starczyły na długo. Blask zniczy na baterie jest dużo bardziej dyskretny. Jedna za to rozwiązanie trzeba zapłacić więcej. Zupełną nowością są znicze solarne. Producenci chwalą się, że tego typu lampki będą świeciły nawet kilka lat.

184 reakcje
70
85
29
Podziel się
Komentarze (29)
28-10-2021
WargZnicze solarne trzeba by chyba łańcuchami przytwierdzać, żeby przetrwały... bo inaczej będą nie tylko świeciły nawet kilka lat, ale też zostaną sprzedane kilkakrotnie.
zobacz więcej komentarzy (29)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(29)
Warg
3 lata temu
Znicze solarne trzeba by chyba łańcuchami przytwierdzać, żeby przetrwały... bo inaczej będą nie tylko świeciły nawet kilka lat, ale też zostaną sprzedane kilkakrotnie.
nie znoszę gł...
3 lata temu
Paranoja ,,moda cmentarna" ...
Marg
3 lata temu
Nawet łańcuch nie pomoże, też go ukradną.
Nina
3 lata temu
Modne znicze? Paranoja.
poganiacz
3 lata temu
no tak...pod warunkiem .....że złodziei rodzimych i cyganów deportujemy na antarktydę
Najnowsze komentarze (29)
Iwa
3 lata temu
Haha nie mam pytań!!!! Modne znicze? A kiedy wybieramy grób roku!?!?
Ala
3 lata temu
Jak by nie było hien cmentarnych to kwiaty i znicze by stały cały rok,/na złodziei nie ma rady/
Hela
3 lata temu
Kupiłam wkłady solarne działały tylko miesiac, po deszczu przestały swiecic
Proszę?
3 lata temu
Już teraz wiem dlaczego, jak pójdę ponownie na cmentarz - 2 listopada, po zniczach na grobach naszych bliskich śladu nie ma.
dffdfd
3 lata temu
kupię solarny, ale dopiero po zimie. Cena będzie niższa o 30-40% :)
ows
3 lata temu
powrot do ekologicznych zniczy glinianych i skoncza sie zlodziejstwa
recos
3 lata temu
no coz jest cos w tym prawdy ale musi zaginac zlodziejstwo cmentarne ktore wciaz trwa -idzie wszystko co mozna wziac i jeszcze odsprzedac winien byc urzedowy nakaz i policji do montowania kamer a firma ktora bierze kasa za wjazd powinna w tym parcypowac razem z klerem
TA-JE - MNICA...
3 lata temu
Ja mam na ten temat swoj wlasny pomysl ,ale go nie wyjawie bo zaraz ktos podkradnie . Najpierw opatentuje a potem bedel lezal do göry brzuchem do konca zycia.
komunista1
3 lata temu
lepsze sa znicze atomowe świeca dłuzej
Lalala
3 lata temu
Ja rozumiem ,modne buty, modne spodnie itd ale modne znicze...no to już jest przesada 🤦🤦🤦
rolnik
3 lata temu
Ani autor tego artykułu ani wy komentujący nie rozumiecie znaczenia stawiania znicza na grobie . O tusz chodzi o symbol życia jakim jest zapalona świec , dokładnie mówiąc ogień . Nie żadne elektryczne lampki, na baterie czy solarne. Nawet prześciganie się w długości palenia znicza jest bez sensu bo chodzi o symbol o pamieć .
babcia71niemo...
3 lata temu
Kupiłam znicze solarne pod wiejski krzyż, stoją już rok i nikt nie ukradł!!!!! Są super !!!!!!
taka prawda
3 lata temu
...pomijając znicze to na cmentarzach w Polsce są nagrobki jarmarczne. Nawalone na nich jak na straganie odpustowym! Na ogół całkowity brak umiaru i pozytywnej eleganckiej koncepcji. Ludzie trzymajcie zasadę im skromniej tym ładniej, a i rodzina może się umówić co do koloru zniczy i dekoracji tylko trzeba myśleć!
Mama Michala
3 lata temu
Powinno być ekologiczne jak w Niemczech jeden znicz tylko,a nie po 20-30!!!!Horror!!!!i te plastiki,a potem ksiądz płacze że nie ma na śmieci!!!!