bFggTZLo
bFggTZLs
bFggTZLw
programy
kategorie
bFggTZLp

Zwierzę uratowało kobietę przed zabójczym wężem

9 grudnia w Tajlandii pies stoczył walkę z zabójczym wężem. Akarapol Churtrakul właściciel czworonoga zapamięta ten dzień do końca życia. 23-letni Taj stracił ukochanego psa, Sumo. Trzyletni pit bull wykazał się nie lada odwagą. Zwierzę prawdopodobnie uratowało babcię Akarapola. Zabójcza kobra wślizgnęła się na posesję i zmierzała wejść do mieszkania, w którym znajdowała się starsza kobieta. Sumo pod nieobecność gospodarza wzorowo zareagował i zaatakował węża. Walka była zacięta, bo kobra nie odpuszczała i śmiertelnie pokąsała czworonoga. Sumo pomimo tego nie dał za wygraną i zagryzł węża. Niestety sam skończył tragicznie. Akarapol po powrocie do domu zastał swojego pupila martwego pod stołem. Właściciel psa obejrzał nagranie z monitoringu i ogromnie się wzruszył z postawy swojego czworonożnego przyjaciela.

15-12-2020
471 reakcji
393
25
53
Podziel się
Komentarze (53)
15-12-2020
mits
Bo te psy są mega ,w ogień pójdą za swoim przewodnikiem i zawsze staną w obronie członków swojej rodziny.Szkoda że takich zachowań nie przejawia w większości przypadków...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (53)

Programy Wirtualnej Polski

bFggTZLB
KOMENTARZE
(53)
mits
rok temu
Bo te psy są mega ,w ogień pójdą za swoim przewodnikiem i zawsze staną w obronie członków swojej rodziny.Szkoda że takich zachowań nie przejawia w większości przypadków człowiek.
❤️❤️❤️❤️
rok temu
dobry ochroniarz
M'59
rok temu
Pies bojowy nigdy się nie zawaha w obronie "swoich" . Moja sunia ( 45 kg 9lat , córka doga argentyńskiego ) , rzuciła się w mojej obronie na dużego dzika , który mnie zaatakował podczas spaceru w lesie . Prawdopodobnie uratowała mi życie , choć została poważnie poraniona . Nie odpuściła nawet na moment . Dzik uciekł , a lekarz ją "szczęśliwie" pozszywał . Sunia skończyła teraz 11 lat i jest dla nas jak dziecko .
bFggTZLT
Filemon
rok temu
Kot Prezesa też by się tak zachował ;)
ELSA
rok temu
POPATRZCIE PSEUDO WIELBICIELE ZWIERZĄT DO CZEGO ONE SĄ ZDOLNE .... W PRZECIWIEŃSTWIE DO SWOICH WŁAŚCICIELI , KTÓRZY TRAKTUJĄ JE PRZEDMIOTOWO I KRZYWDZĄ
Najnowsze komentarze (53)
Łapówka.
7 miesięcy temu
Zagryzł węża a później miał się zabrać za babcie ale nie zdążył, wąż babci życie uratował.
Łapówka.
7 miesięcy temu
Zagryzł węża a później miał się zabrać za babcie ale nie zdążył, wąż babci życie uratował.
Łapówka.
7 miesięcy temu
Zagryzł węża a później miał się zabrać za babcie ale nie zdążył, wąż babci życie uratował.
Łapówka.
7 miesięcy temu
Zagryzł węża a później miał się zabrać za babcie ale nie zdążył, wąż babci życie uratował.
Fakir
rok temu
Co na to właściciel kobry?
Piotrek37
rok temu
A na jakiej podstawie Pan redaktor twierdzi,że ta kobra z pewnością chciała wśliznąć sie do mieszkania ,i zabić babcie tego Pana ? Zwierzęta to nie ludzie (a z pewnością juz na pewno nie ta kobra ), i nie zabijają dla przyjemności ! Ten pies najwidoczniej był agresywny . Inaczej nie zaatakowałby ,a to w prostej liini prowadzi do konkluzji ,że był w taki sposób przez właściciela wychowany, i oboje są winni takiemu obrotowi spraw. Szkoda mi niczemu nie winnego węża...
Serek
rok temu
Jedyne co tu widzę to węża, który sobie jest, bo może sobie być oraz psa, który jest na tyle agresywny i nierozważny, że atakuje węża nie broniąc nikogo przed niczym i umierającego po nic. Ani to słuszne ani bohaterskie. Swoją drogą nie znoszę hipokrytów broniących praw zwierząt i "przejmujących" się naturą, ale jak wąż czy pająk to trzeba zabić, bo niebezpieczne. Jestem przekonany, że ogromna część ludzi, którzy obejrzeli to nagranie jest za ochroną flory i fauny ale na myśl o uśmierceniu węża cieszą się pod nosem, bo przecież jadowity i niebezpieczny.
ppp
rok temu
jakby wiedział że może zginąć to by to olał
bFggTZLL
pipi
rok temu
Dla mnie wszystkie węże powinny być spalone
Maras
rok temu
Tak sobie obejrzałem na YT jak koty walcża z wężami i to jest nieprawdopodobne. Oczywiscie to jest natura i roznie sie to kończy ale widziałem: - kot pustynny vs kobra - kot wykończył go uderzeniami łapą - kot dziki miejski vs żmija łańcuszkowa (posiadajaca jeden z najsilniejszych jadów) - żmija poległa - kot chyba pustynny vs pyton - kotka broniła swoje małe przed pytonem!!! Pyton odpuscił Niestety ale pies ma małe szanse z takim przeciwnikiem gdyż jest zbyt wolny.
Hans
rok temu
A gdzie na tym filmie jest ta pani babcia, którą ten wąż miał zaatakować i ukąsić niecnie, bo nie widzę. No chyba, że o tej porze mam już pomroczność jasną?
sdsd
rok temu
normalnie psy zawsze pilnuja terenu właściciela
DiM
rok temu
Niestety bohaterski pies nie poradził sobie z kobrą ponieważ nie został nauczony przez swoją matkę jak to bywa w świecie dzikich zwierząt jak walczyć z wężem Lis czy szakal bez problemu daliby sobie radę.
wynik 1:1
rok temu
Ten wąż nie zaatakował nikogo. Przeciwnie, to on sam został zaatakowany. Kobra poluje tylko na to, co mogą połknąć, np. na gryzonie. Nigdy na ludzi ani na psy, ale nadepnięta na pewno ugryzie. Co do samej walki, skończyła się remisem...
bFggTZMn
bFggTZLu
bFggTZMu
bFggTZMv