bDYcpGDE
bDYcpGDI
bDYcpGDM
programy
kategorie
bDYcpGDF

Zwierzę uratowało kobietę przed zabójczym wężem

9 grudnia w Tajlandii pies stoczył walkę z zabójczym wężem. Akarapol Churtrakul właściciel czworonoga zapamięta ten dzień do końca życia. 23-letni Taj stracił ukochanego psa, Sumo. Trzyletni pit bull wykazał się nie lada odwagą. Zwierzę prawdopodobnie uratowało babcię Akarapola. Zabójcza kobra wślizgnęła się na posesję i zmierzała wejść do mieszkania, w którym znajdowała się starsza kobieta. Sumo pod nieobecność gospodarza wzorowo zareagował i zaatakował węża. Walka była zacięta, bo kobra nie odpuszczała i śmiertelnie pokąsała czworonoga. Sumo pomimo tego nie dał za wygraną i zagryzł węża. Niestety sam skończył tragicznie. Akarapol po powrocie do domu zastał swojego pupila martwego pod stołem. Właściciel psa obejrzał nagranie z monitoringu i ogromnie się wzruszył z postawy swojego czworonożnego przyjaciela.

15-12-2020
466 reakcji
393
24
49
Podziel się
Komentarze (49)
15-12-2020
mits
Bo te psy są mega ,w ogień pójdą za swoim przewodnikiem i zawsze staną w obronie członków swojej rodziny.Szkoda że takich zachowań nie przejawia w większości przypadków...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (49)

Programy Wirtualnej Polski

bDYcpGDR
KOMENTARZE
(49)
mits
5 miesięcy temu
Bo te psy są mega ,w ogień pójdą za swoim przewodnikiem i zawsze staną w obronie członków swojej rodziny.Szkoda że takich zachowań nie przejawia w większości przypadków człowiek.
❤️❤️❤️❤️
5 miesięcy temu
dobry ochroniarz
M'59
5 miesięcy temu
Pies bojowy nigdy się nie zawaha w obronie "swoich" . Moja sunia ( 45 kg 9lat , córka doga argentyńskiego ) , rzuciła się w mojej obronie na dużego dzika , który mnie zaatakował podczas spaceru w lesie . Prawdopodobnie uratowała mi życie , choć została poważnie poraniona . Nie odpuściła nawet na moment . Dzik uciekł , a lekarz ją "szczęśliwie" pozszywał . Sunia skończyła teraz 11 lat i jest dla nas jak dziecko .
bDYcpGEj
Filemon
5 miesięcy temu
Kot Prezesa też by się tak zachował ;)
ELSA
5 miesięcy temu
POPATRZCIE PSEUDO WIELBICIELE ZWIERZĄT DO CZEGO ONE SĄ ZDOLNE .... W PRZECIWIEŃSTWIE DO SWOICH WŁAŚCICIELI , KTÓRZY TRAKTUJĄ JE PRZEDMIOTOWO I KRZYWDZĄ
Najnowsze komentarze (49)
Fakir
5 miesięcy temu
Co na to właściciel kobry?
Piotrek37
5 miesięcy temu
A na jakiej podstawie Pan redaktor twierdzi,że ta kobra z pewnością chciała wśliznąć sie do mieszkania ,i zabić babcie tego Pana ? Zwierzęta to nie ludzie (a z pewnością juz na pewno nie ta kobra ), i nie zabijają dla przyjemności ! Ten pies najwidoczniej był agresywny . Inaczej nie zaatakowałby ,a to w prostej liini prowadzi do konkluzji ,że był w taki sposób przez właściciela wychowany, i oboje są winni takiemu obrotowi spraw. Szkoda mi niczemu nie winnego węża...
Serek
5 miesięcy temu
Jedyne co tu widzę to węża, który sobie jest, bo może sobie być oraz psa, który jest na tyle agresywny i nierozważny, że atakuje węża nie broniąc nikogo przed niczym i umierającego po nic. Ani to słuszne ani bohaterskie. Swoją drogą nie znoszę hipokrytów broniących praw zwierząt i "przejmujących" się naturą, ale jak wąż czy pająk to trzeba zabić, bo niebezpieczne. Jestem przekonany, że ogromna część ludzi, którzy obejrzeli to nagranie jest za ochroną flory i fauny ale na myśl o uśmierceniu węża cieszą się pod nosem, bo przecież jadowity i niebezpieczny.
ppp
5 miesięcy temu
jakby wiedział że może zginąć to by to olał
pipi
5 miesięcy temu
Dla mnie wszystkie węże powinny być spalone
Maras
5 miesięcy temu
Tak sobie obejrzałem na YT jak koty walcża z wężami i to jest nieprawdopodobne. Oczywiscie to jest natura i roznie sie to kończy ale widziałem: - kot pustynny vs kobra - kot wykończył go uderzeniami łapą - kot dziki miejski vs żmija łańcuszkowa (posiadajaca jeden z najsilniejszych jadów) - żmija poległa - kot chyba pustynny vs pyton - kotka broniła swoje małe przed pytonem!!! Pyton odpuscił Niestety ale pies ma małe szanse z takim przeciwnikiem gdyż jest zbyt wolny.
Hans
5 miesięcy temu
A gdzie na tym filmie jest ta pani babcia, którą ten wąż miał zaatakować i ukąsić niecnie, bo nie widzę. No chyba, że o tej porze mam już pomroczność jasną?
sdsd
5 miesięcy temu
normalnie psy zawsze pilnuja terenu właściciela
bDYcpGEb
DiM
5 miesięcy temu
Niestety bohaterski pies nie poradził sobie z kobrą ponieważ nie został nauczony przez swoją matkę jak to bywa w świecie dzikich zwierząt jak walczyć z wężem Lis czy szakal bez problemu daliby sobie radę.
wynik 1:1
5 miesięcy temu
Ten wąż nie zaatakował nikogo. Przeciwnie, to on sam został zaatakowany. Kobra poluje tylko na to, co mogą połknąć, np. na gryzonie. Nigdy na ludzi ani na psy, ale nadepnięta na pewno ugryzie. Co do samej walki, skończyła się remisem...
azyl
5 miesięcy temu
Wszystko fajnie, ale nieprowokowane kobry nie atakują ludzi, bo nie mają w tym żadnego celu. U psa agresywnej rasy po prostu zadziałał instynkt zabójcy. Równie dobrze mogła to być wiewiórka, albo mały kotek i zachowałby się tak samo. Ale wtedy raczej nie wypadałoby tego wrzucać do internetu.
Kocham węże
5 miesięcy temu
Biedny wąż węże to moje ulubione zwierzęta nawet mam boa dusiciela w domu nie lubię psów i tyle >:(
Elza
5 miesięcy temu
A każdy pies zasługuje na dobrego człowieka a nie każdy człowiek zasługuje na psa!
sed
5 miesięcy temu
To nic nadzwyczajnego, każdy pies a tym bardziej tej rasy tak robi, ale niestety nie wie co go potem czeka. Gdyby wiedział to pewnie w takim kontakcie z jadowitym wężem, trochę bardziej powściągliwie by się zachował.
bDYcpGED
bDYcpGDK
bDYcpGEK
bDYcpGEL