programy
kategorie

AstraZeneca i chińskie szczepionki. Eksperci WHO o najnowszych ustaleniach

Przedstawiciele Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wezwali, na ostatniej konferencji prasowej (9 kwietnia), wszystkie kraje do rozpoczęcia masowych szczepień. Minęło pierwsze 100 dni roku, a z 220 krajów 194 rozpoczęły szczepienia, 26 wciąż nie. Z pośród nich siedem państw otrzymało szczepionki, kolejne pięć ma je otrzymać w najbliższych dniach. Eksperci zwrócili uwagę na wciąż duże nierówności w globalnej dystrybucji szczepionek. Za wyrównywanie szans odpowiada program COVAX. Z ponad 700 mln dawek szczepionek podanych na całym świecie, aż 87 proc. trafiło do krajów o wysoko lub średnio rozwiniętych. W najbogatszych regionach szczepionkę na COVID-19 otrzymała statystycznie 1 na 4 osoby, a w najbiedniejszych 1 na ponad 500. Eksperci podkreślili, że nie zmienia się stanowisko WHO i Europejskiej Agencji Leków ws. preparatu AstraZeneca i jego powiązań z przypadkami zakrzepicy. - Korzyści płynące ze stosowania szczepionki AstraZeneca przewyższają ryzyko bardzo...

rozwiń
12-04-2021
183 reakcje
25
106
52
Podziel się
Komentarze (52)
12-04-2021
hex888Ludzie umierają z powodu braku opieki zdrowotnej i zablokowania szpitali na potrzeby plandemii. Czy ktoś jeszcze tego nie widzi???
zobacz więcej komentarzy (52)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(52)
hex888
3 lata temu
Ludzie umierają z powodu braku opieki zdrowotnej i zablokowania szpitali na potrzeby plandemii. Czy ktoś jeszcze tego nie widzi???
Salomon
3 lata temu
Nie uciekajcie i nie izolujcie się. Nie da się uciekać do końca życia przed jakimkolwiek wirusem wypuszczonym specjalnie dla potrzeb biznesowych. Mafia chce abyście się nieustannie bali do momentu zaszczepienia. Potem i tak pozostaniecie zdani na samych siebie, bo przecież choroby na które cierpieliście do tej pory nie przeminą od tej "zbawiennej" szczepionki.
bez szyderstw
3 lata temu
I po co to jojczenie o ryzyku? Jest ryzyko jest zabawa. Nie zabije cię covid dopadnie cię szczepionka, czego nie rozumiesz?
aaaa
3 lata temu
to po co sa te szczepienia masakra
Stary
3 lata temu
"szczepienia nie zakończa pandemii" To po co się szczepić? Wstrzykujecie wynalazki by uśmiercać ludzkość a pandemia dalej będzie z nami. To po co to wszystko? Wiecie gdzie mam wasze szczepienia?? Tak!! właśnie tam.
Najnowsze komentarze (52)
NIKI
3 lata temu
Co Pan powie?skąd wiadomo co się wydarzy?
polska
3 lata temu
To po co szczepią ciemny lud, robią eksperymenty, gorzej niż hitlerowcy, na stos z nimi
nikt48
3 lata temu
Z nieco innej beczki - czy ktoś pamięta jeszcze filmiki z Chin, z początku ich "pandemii"? Gdy ludzie padali i umierali (?) na ulicach. Czemu takie rzeczy nie powtórzyły się nigdzie indziej?
Adrian
3 lata temu
Czyli na początku " tylko skuteczna szczepionka przeciw covid 19 zatrzyma pandemię na świecie...." a obecnie jak już są skuteczne szczepionki "nie ma pewności czy szczepienia zatrzymają pandemię...." To co zatrzyma pandemię? Totalna kontrola nad każdą osobą? Permanentna inwigilacja wszystkich i wszystkiego? Jak w Chinach? Zupełne podporządkowanie się i słuchanie poleceń władz i WHO (WHO sponsorowanego przez Chiny) I wtedy nastąpi koniec pandemii....
Edi
3 lata temu
WHO pomaga w eksterminacji ludzi na świecie za pomocą EKSPERYMENTALNYCH SZCZEPIONEK i jest głównym propagatorem najpierw samej pandemii, a teraz morderczych szczepień !!! Cholerni komuniści ..
ha...
3 lata temu
przecież było jasne od początku, że to ściema
113
3 lata temu
Przykre, że lekarze wspierają te działania...
Justin
3 lata temu
Przykre jest, że lekarze popierają i wspierają te działania...
Justin
3 lata temu
Przykre, że lekarze wspierają te działania...
Dianadi
3 lata temu
Temu Panu już podziękujemy. Za to jak sobie radził od momentu pojawienia się nowego szczepu w Chinach w 2019 i braku reakcji na to powinien się poddać do dymisji. To była i jest porażka na całej linii.
Miki
3 lata temu
pewnie że nie jeszcze czipy i obozy segregacyjne oraz biliony dolarów na kontach
Miki
3 lata temu
pewnie że nie jeszcze czipy i obozy segregacyjne oraz biliony dolarów na kontach
to po uj się ...
3 lata temu
to po uj się szczepić
to po uj się ...
3 lata temu
to po uj się szczepić