bGaglOjo
bGaglOjs
bGaglOjw
programy
kategorie
bGaglOjp

AstraZeneca i chińskie szczepionki. Eksperci WHO o najnowszych ustaleniach

Przedstawiciele Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wezwali, na ostatniej konferencji prasowej (9 kwietnia), wszystkie kraje do rozpoczęcia masowych szczepień. Minęło pierwsze 100 dni roku, a z 220 krajów 194 rozpoczęły szczepienia, 26 wciąż nie. Z pośród nich siedem państw otrzymało szczepionki, kolejne pięć ma je otrzymać w najbliższych dniach. Eksperci zwrócili uwagę na wciąż duże nierówności w globalnej dystrybucji szczepionek. Za wyrównywanie szans odpowiada program COVAX. Z ponad 700 mln dawek szczepionek podanych na całym świecie, aż 87 proc. trafiło do krajów o wysoko lub średnio rozwiniętych. W najbogatszych regionach szczepionkę na COVID-19 otrzymała statystycznie 1 na 4 osoby, a w najbiedniejszych 1 na ponad 500. Eksperci podkreślili, że nie zmienia się stanowisko WHO i Europejskiej Agencji Leków ws. preparatu AstraZeneca i jego powiązań z przypadkami zakrzepicy. - Korzyści płynące ze stosowania szczepionki AstraZeneca przewyższają ryzyko bardzo...

rozwiń
12-04-2021
183 reakcje
25
106
52
Podziel się
bGaglOjr
Komentarze (52)
12-04-2021
hex888Ludzie umierają z powodu braku opieki zdrowotnej i zablokowania szpitali na potrzeby plandemii. Czy ktoś jeszcze tego nie widzi???
zobacz więcej komentarzy (52)

Programy Wirtualnej Polski

bGaglOjB
KOMENTARZE
(52)
hex888
rok temu
Ludzie umierają z powodu braku opieki zdrowotnej i zablokowania szpitali na potrzeby plandemii. Czy ktoś jeszcze tego nie widzi???
Salomon
rok temu
Nie uciekajcie i nie izolujcie się. Nie da się uciekać do końca życia przed jakimkolwiek wirusem wypuszczonym specjalnie dla potrzeb biznesowych. Mafia chce abyście się nieustannie bali do momentu zaszczepienia. Potem i tak pozostaniecie zdani na samych siebie, bo przecież choroby na które cierpieliście do tej pory nie przeminą od tej "zbawiennej" szczepionki.
bez szyderstw
rok temu
I po co to jojczenie o ryzyku? Jest ryzyko jest zabawa. Nie zabije cię covid dopadnie cię szczepionka, czego nie rozumiesz?
bGaglOjT
aaaa
rok temu
to po co sa te szczepienia masakra
Stary
rok temu
"szczepienia nie zakończa pandemii" To po co się szczepić? Wstrzykujecie wynalazki by uśmiercać ludzkość a pandemia dalej będzie z nami. To po co to wszystko? Wiecie gdzie mam wasze szczepienia?? Tak!! właśnie tam.
Najnowsze komentarze (52)
NIKI
rok temu
Co Pan powie?skąd wiadomo co się wydarzy?
polska
rok temu
To po co szczepią ciemny lud, robią eksperymenty, gorzej niż hitlerowcy, na stos z nimi
nikt48
rok temu
Z nieco innej beczki - czy ktoś pamięta jeszcze filmiki z Chin, z początku ich "pandemii"? Gdy ludzie padali i umierali (?) na ulicach. Czemu takie rzeczy nie powtórzyły się nigdzie indziej?
Adrian
rok temu
Czyli na początku " tylko skuteczna szczepionka przeciw covid 19 zatrzyma pandemię na świecie...." a obecnie jak już są skuteczne szczepionki "nie ma pewności czy szczepienia zatrzymają pandemię...." To co zatrzyma pandemię? Totalna kontrola nad każdą osobą? Permanentna inwigilacja wszystkich i wszystkiego? Jak w Chinach? Zupełne podporządkowanie się i słuchanie poleceń władz i WHO (WHO sponsorowanego przez Chiny) I wtedy nastąpi koniec pandemii....
Edi
rok temu
WHO pomaga w eksterminacji ludzi na świecie za pomocą EKSPERYMENTALNYCH SZCZEPIONEK i jest głównym propagatorem najpierw samej pandemii, a teraz morderczych szczepień !!! Cholerni komuniści ..
ha...
rok temu
przecież było jasne od początku, że to ściema
113
rok temu
Przykre, że lekarze wspierają te działania...
Justin
rok temu
Przykre jest, że lekarze popierają i wspierają te działania...
bGaglOjL
Justin
rok temu
Przykre, że lekarze wspierają te działania...
Dianadi
rok temu
Temu Panu już podziękujemy. Za to jak sobie radził od momentu pojawienia się nowego szczepu w Chinach w 2019 i braku reakcji na to powinien się poddać do dymisji. To była i jest porażka na całej linii.
Miki
rok temu
pewnie że nie jeszcze czipy i obozy segregacyjne oraz biliony dolarów na kontach
Miki
rok temu
pewnie że nie jeszcze czipy i obozy segregacyjne oraz biliony dolarów na kontach
to po uj się ...
rok temu
to po uj się szczepić
to po uj się ...
rok temu
to po uj się szczepić
bGaglOkn
bGaglOju
bGaglOku
bGaglOkv