programy
kategorie

Betoniarka na ostrym zakręcie. Groźne zdarzenie na Dolnym Śląsku

O dużym szczęściu może mówić pewna kobieta, która kierowała samochodem osobowym. Kierowca zjeżdżający po łuku betoniarką, stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się tuż przed osobówką, która w ostatniej chwili zjechała na chodnik. Do tego niebezpiecznego incydentu doszło w Janowicach Wielkich na Dolnym Śląsku. Całość wyglądała bardzo groźnie, ale zarówno w kobiecie w aucie, jak i mężczyźnie kierującym betoniarką nic się nie stało. Policja ukarała go mandatem i zabrała dowód rejestracyjny pojazdu. Na miejscu kilka godzin pracowała pomoc drogowa i strażacy.

21-10-2020
37 reakcji
0
17
20
Podziel się
Komentarze (20)
21-10-2020
drobny
Widziałem nagranie jest na Youtube, gratulacje dla kierowcy osobówki za refleks i zimną krew. Za to dla kierowcy betoniarki zarzut usiłowanie zabójstwa, coraz więcej za...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (20)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(20)
drobny
3 lata temu
Widziałem nagranie jest na Youtube, gratulacje dla kierowcy osobówki za refleks i zimną krew. Za to dla kierowcy betoniarki zarzut usiłowanie zabójstwa, coraz więcej za kierownicą ciężarówek dwudziestoletnich "zawodowych kierowców"!
raq
3 lata temu
Niestety ale za łatwo uzyskuje się uprawnienia na takie pojazdy, kiedyś zawodowi kierowcy to była elita wśród kierowców, a teraz...
...
3 lata temu
jakiś OGR chyba jechał takim bykiem - mandat i zabrać prawko na zawsze!!!
miro1956
3 lata temu
zapewne jechał z dozwoloną prędkością i zachował ostrożność na zakręcie...
drogówka
3 lata temu
Pomylił jeżdżenie gruchą z... No wiecie, z czym.
Najnowsze komentarze (20)
M23
3 lata temu
Unieruchomienie gruszki już po kilku godzinach powoduje stężenie betonu. Chyba będzie musiał odkupić nowy samochód. PZU nie zwróci.
sceptyk
3 lata temu
Pisząc artykuł czy opinie trzeba najpierw sprawdzić.W tym przypadku jest to samochód do przewozu betonu,betoniarka służy do produkcji betonu.Są to dwie różne rzeczy.
kkk
3 lata temu
W ostatnich dniach kilka razy miałem okazję jechać za takimi pojazdami. Wszystkie jechały z prędkością 80-100km/h.
lukasz
3 lata temu
kwity zawodowe powinny byc cofniete!!
bombowiec
3 lata temu
Patrząc na ten łuk to musiał "pędzić" ze 150km/h żeby stracić panowanie...
Monika
3 lata temu
na filmie widać gdy kierowca betoniarki bierze zakręt na pełnym gazie, zabrać prawo jazdy na zawsze, to nieodpowiedzialny człowiek
Pikuś
3 lata temu
Hehe w końcu się udało bo pierwszy raz leżał by we wrześniu.
Jaś
3 lata temu
Mamy to co mamy. żeby mieć prawo jazdy potrzeba 2 tysiące. Żeby móc jeździć ciężarówką potrzeba jeszcze 10 tysięcy do zapłaty na pierdoły. Nie mające nic wspólnego z przepisami ruchu i obsługą auta. Dlatego za kierownicą siedzi nie kierowca tylko rachmistrz, księgowy, psycholog, specjalista podatkowy i osoba znająca się doskonale na zegarku, minutach godzinach i przerwach. Przepisy ruchu drogowego i obsługa danego pojazdu jest tu nie ważna. Tam za te 2 tysiące trzeba było wykuć wszystkie paragrafy i znaki drogowe. Zdał to umiał. Na praktykę przyjdzie czas za kółkiem bo na ten czas trzeba jeszcze wydać 10 tyś. na pierdoły.
esteta
3 lata temu
Smutno patrzeć na te domy. Od wojny palcem nie kiwnęliśmy, aby było pięknie. Czekamy na Niemców?
am pro
3 lata temu
Myślał, że prowadzi żuka albo nyskę.
Zgred
3 lata temu
Pewnie tydzień wcześniej jeździł jako kurier dostawczakiem i wyobraźni zabrakło.
karafa
3 lata temu
,,Redaktorzy'' piszą o ,,kierowcach'' betoniarek... Jedni warci drugich...
karafa
3 lata temu
Znakomita polszczyzna !!!! ,, Kierowca zjeżdżający po łuku betoniarką ... wywrócił się tuż przed osobówką'' , ,,mężczyźnie kierującym betoniarką nic się nie stało.'' No po prostu PEREŁKI
marek
3 lata temu
Gratulacje dla kierowcy który uniknął tragedii ale dlaczego kierowca chyba toyoty się nie zatrzymał ? powinna się tym zając policja to pokazuje jaka jest znieczulica.