bFQLjNmc
bFQLjNmg
bFQLjNmk
programy
kategorie
bFQLjNmd

Imigranci wiwatują w białoruskim magazynie. Tłum wykrzykuje jedno

Białoruskie służby przeniosły setki migrantów, w tym kobiety i dzieci, do hali magazynowej w pobliżu przejścia granicznego Bruzgi, ok. 500 metrów od granicy z Polską. Otrzymali tam do dyspozycji część ogrzewanego budynku, żywność, wodę, materace i pomoc medyczną. Tłum opuścił obozowisko założone w pobliżu przejścia granicznego w Kuźnicy pod nadzorem strażników, co zarejestrowała polska Straż Graniczna. Na nagraniu jednego z migrantów z hali, zweryfikowanym i udostępnionym przez agencję Associated Press, widać setki osób skandujące "Białoruś, Białoruś". Według autora nagrania, irackiego Kurda - Mirana Aliego, tłum zareagował tak w odpowiedzi na informację o tym, że migranci nie będą zmuszani do powrotu na Bliski Wschód. Białoruskie służby miały zapewniać ludzi, że mogą pozostać w tym miejscu do momentu, "gdy Niemcy lub któreś z niemieckich miast ich przyjmie". Reżim Łukaszenki twierdzi, że w ten sposób Białoruś pomaga migrantom, zapewniając im dostęp do ciepłych...

rozwiń
1503 reakcje
184
977
342
Podziel się
bFQLjNmf
Komentarze (342)
18-11-2021
JarJak Łukaszenka w imieniu innego państwa może coś im obiecywać?! Chore.
zobacz więcej komentarzy (342)

Programy Wirtualnej Polski

bFQLjNmp
KOMENTARZE
(342)
Jar
8 miesięcy temu
Jak Łukaszenka w imieniu innego państwa może coś im obiecywać?! Chore.
Guciol
8 miesięcy temu
Jeszcze odbiją się czkawką tym cwaniakom zza wschodniej granicy.
Baćka cos kom...
8 miesięcy temu
Taki szczegół... Zapomnieli im tylko wspomnieć, że Niemcy ich nie chcą.
bFQLjNmH
i co !?
8 miesięcy temu
uwierzyli ???? ha,ha,ha
Ella
8 miesięcy temu
Rosjanie chętnie ich wezmą, tylko w odróżnieniu od Niemców pogonią do roboty, a i na pewno sprawdzą czy przypadkiem nie jacyś kryminaliści i terroryści, a wiadomo jak jest.
Najnowsze komentarze (342)
Polak
8 miesięcy temu
No to niech sobie tam zostaną.
John
8 miesięcy temu
Pomyśl człowieku co piszesz, kto ogradl to zapytaj panią Merkel i jej przyjaciela DT
serdel86
8 miesięcy temu
Inna kultura. Zapomnijcie o pracy kobiet, nie mogą robić praktycznie nic. Wyobrazacie sobie prace w hotelu np sprzątanie. Przecież jej mąż umarłby by na samą myśl że będzie nachylona wycierała pod szafką a gość może zobaczyć jej uda. Kobiety nigdy nie podejmą pracy , będąs kazane na siedzenie w domu i rodzenie dzieci.
add
8 miesięcy temu
...to idealna okazja, żeby przemycić do Europy skrajnych islamistów. Szkoda mi tych ludzi ale daję głowę, że jakiś procent to ludzie wyszkoleni w zabijaniu, którzy chcą osiedlić się w EU
add
8 miesięcy temu
przecież na tym filmiku 80% to mężczyźni w sile wieku, o co chodzi?
cheppi
8 miesięcy temu
Pani Merkel sypnęła drobnymi Aleksandrowi i ... Białoruś, Białoruś! Propaganda z najwyższej półki..
FIT
8 miesięcy temu
Hipokryci jesteście. Sami rozkradacie Polskę 500 plusami a innym żałujecie kromki chleba. Nie żyjecie z socjału na koszt innych? Czy to przypadkiem to przez was nie ma inflacji? Czy to nie wy sprzedaliście nasz kraj , jego wolność za miskę ryżu? Tyle jadu, tyle nienawiści do ludzi. Wy się nad soba zastanówcie i to mocno.
kolop
8 miesięcy temu
Obiecajcie im ze zostana dyktatorem tołowej jak Łukaszenka. Nie będą juz chodzić do pracy i tak będzie żyła w dobrobycie ich rodzina.
bFQLjNmz
Ziemia obieca...
8 miesięcy temu
Kraina gazem i ropą płynąca
Polak Polacki
8 miesięcy temu
Niemcy raz zaprosili teraz maja Arabice pracuje w Germany widze co sie dzieje pozdrawam wolny Narod szanujcie to co macie ...
Braunschweige...
8 miesięcy temu
Czyli śchengen już nie obowiązuję. Niby uchodżcy mogą sobie fikać i robić, co chcą. Byłoby super, gdyby Niemcy wzięli ich do siebie razem z kilkudziesiecioosobowymi rodzinami. Napewno ich ubogacą. Niemcom wydaje się, że odgrywanie humanitarnego wujka nie zostanie rozszyfrowane. A to są tylko Niemcy z ich krwawa historią.
geegggeg
8 miesięcy temu
A ile chuliganów spośród nich (tych co rzucali kamieniami w Policje) pozostało? Może lepiej niech jadą do siebie.
kto zna
8 miesięcy temu
temat i obietnice? rozmowy z Merkel ? były czy nie ?przecież prawdy nie powiedzą
Obserwator
8 miesięcy temu
Zegar tyka, jest jest coraz zimniej, coraz gorzej. Łukaszence za to jest coraz cieplej a za kilka dni będzie bardzo gorąco. Nie wykonał rozkazu z Kremla.
...
Następna strona
bFQLjNnb
bFQLjNmi
bFQLjNni
bFQLjNnj