bGXrEpEA
bGXrEpEE
bGXrEpEI
programy
kategorie
bGXrEpEB

Imigranci wiwatują w białoruskim magazynie. Tłum wykrzykuje jedno

Białoruskie służby przeniosły setki migrantów, w tym kobiety i dzieci, do hali magazynowej w pobliżu przejścia granicznego Bruzgi, ok. 500 metrów od granicy z Polską. Otrzymali tam do dyspozycji część ogrzewanego budynku, żywność, wodę, materace i pomoc medyczną. Tłum opuścił obozowisko założone w pobliżu przejścia granicznego w Kuźnicy pod nadzorem strażników, co zarejestrowała polska Straż Graniczna. Na nagraniu jednego z migrantów z hali, zweryfikowanym i udostępnionym przez agencję Associated Press, widać setki osób skandujące "Białoruś, Białoruś". Według autora nagrania, irackiego Kurda - Mirana Aliego, tłum zareagował tak w odpowiedzi na informację o tym, że migranci nie będą zmuszani do powrotu na Bliski Wschód. Białoruskie służby miały zapewniać ludzi, że mogą pozostać w tym miejscu do momentu, "gdy Niemcy lub któreś z niemieckich miast ich przyjmie". Reżim Łukaszenki twierdzi, że w ten sposób Białoruś pomaga migrantom, zapewniając im dostęp do ciepłych...

rozwiń
1503 reakcje
184
977
342
Podziel się
bGXrEpED
Komentarze (342)
18-11-2021
JarJak Łukaszenka w imieniu innego państwa może coś im obiecywać?! Chore.
zobacz więcej komentarzy (342)

Programy Wirtualnej Polski

bGXrEpEN
KOMENTARZE
(342)
Jar
rok temu
Jak Łukaszenka w imieniu innego państwa może coś im obiecywać?! Chore.
Guciol
rok temu
Jeszcze odbiją się czkawką tym cwaniakom zza wschodniej granicy.
Baćka cos kom...
rok temu
Taki szczegół... Zapomnieli im tylko wspomnieć, że Niemcy ich nie chcą.
bGXrEpFf
i co !?
rok temu
uwierzyli ???? ha,ha,ha
Ella
rok temu
Rosjanie chętnie ich wezmą, tylko w odróżnieniu od Niemców pogonią do roboty, a i na pewno sprawdzą czy przypadkiem nie jacyś kryminaliści i terroryści, a wiadomo jak jest.
Najnowsze komentarze (342)
Polak
rok temu
No to niech sobie tam zostaną.
John
rok temu
Pomyśl człowieku co piszesz, kto ogradl to zapytaj panią Merkel i jej przyjaciela DT
serdel86
rok temu
Inna kultura. Zapomnijcie o pracy kobiet, nie mogą robić praktycznie nic. Wyobrazacie sobie prace w hotelu np sprzątanie. Przecież jej mąż umarłby by na samą myśl że będzie nachylona wycierała pod szafką a gość może zobaczyć jej uda. Kobiety nigdy nie podejmą pracy , będąs kazane na siedzenie w domu i rodzenie dzieci.
add
rok temu
...to idealna okazja, żeby przemycić do Europy skrajnych islamistów. Szkoda mi tych ludzi ale daję głowę, że jakiś procent to ludzie wyszkoleni w zabijaniu, którzy chcą osiedlić się w EU
add
rok temu
przecież na tym filmiku 80% to mężczyźni w sile wieku, o co chodzi?
cheppi
rok temu
Pani Merkel sypnęła drobnymi Aleksandrowi i ... Białoruś, Białoruś! Propaganda z najwyższej półki..
FIT
rok temu
Hipokryci jesteście. Sami rozkradacie Polskę 500 plusami a innym żałujecie kromki chleba. Nie żyjecie z socjału na koszt innych? Czy to przypadkiem to przez was nie ma inflacji? Czy to nie wy sprzedaliście nasz kraj , jego wolność za miskę ryżu? Tyle jadu, tyle nienawiści do ludzi. Wy się nad soba zastanówcie i to mocno.
kolop
rok temu
Obiecajcie im ze zostana dyktatorem tołowej jak Łukaszenka. Nie będą juz chodzić do pracy i tak będzie żyła w dobrobycie ich rodzina.
bGXrEpEX
Ziemia obieca...
rok temu
Kraina gazem i ropą płynąca
Polak Polacki
rok temu
Niemcy raz zaprosili teraz maja Arabice pracuje w Germany widze co sie dzieje pozdrawam wolny Narod szanujcie to co macie ...
Braunschweige...
rok temu
Czyli śchengen już nie obowiązuję. Niby uchodżcy mogą sobie fikać i robić, co chcą. Byłoby super, gdyby Niemcy wzięli ich do siebie razem z kilkudziesiecioosobowymi rodzinami. Napewno ich ubogacą. Niemcom wydaje się, że odgrywanie humanitarnego wujka nie zostanie rozszyfrowane. A to są tylko Niemcy z ich krwawa historią.
geegggeg
rok temu
A ile chuliganów spośród nich (tych co rzucali kamieniami w Policje) pozostało? Może lepiej niech jadą do siebie.
kto zna
rok temu
temat i obietnice? rozmowy z Merkel ? były czy nie ?przecież prawdy nie powiedzą
Obserwator
rok temu
Zegar tyka, jest jest coraz zimniej, coraz gorzej. Łukaszence za to jest coraz cieplej a za kilka dni będzie bardzo gorąco. Nie wykonał rozkazu z Kremla.
...
Następna strona
bGXrEpFz
bGXrEpEG
bGXrEpFG
bGXrEpFH