bEiyGGcA
bEiyGGcE
bEiyGGcI
programy
kategorie
bEiyGGcB

Izrael niszczy podziemne tunele w Gazie. Nagranie ze zmasowanej akcji

Izrael poinformował w piątek (14 maja), że armia zniszczyła kilka kilometrów podziemnych tuneli w Gazie. Była to operacja na naprawdę dużą skalę. Uczestniczyło w niej 160 samolotów, a także siły lądowe, artyleria i oddziały pancerne. Trafiono w ponad 150 celów. Izraelska armia przekazała w oficjalnym oświadczeniu, że właśnie celem operacji było zniszczenie podziemnej sieci, którą bojownicy Hamasu wykorzystują do przemieszczania się i przeprowadzania ataków na Izrael. Dodatkowo wspomniana operacja to najcięższe jak dotąd ataki. Czerwone płomienie rozświetlały niebo, a ogłuszające podmuchy z przedmieść Gazy budziły ludzi. Bombardowania były tak silne, że krzyki przerażenia słyszane ze znacznej odległości - donosi AP. Cztery dni walk i zaostrzającego się konfliktu, postawiły Izrael w obliczu najbardziej intensywnych do tej pory walk z bojownikami Hamasu. Jednocześnie doszło do największej od dziesięcioleci eskalacji przemocy arabsko-żydowskiej na terenie Izraela,...

rozwiń
157 reakcji
34
64
59
Podziel się
Komentarze (59)
14-05-2021
Marasto wstyd, zeby narod, ktory doznal tyle przesladowan teraz sam przesladowal innych... Przeciez Palestynczycy mieszkali tam od wielu setek lat... Co maja teraz zrobic?????
zobacz więcej komentarzy (59)

Programy Wirtualnej Polski

bEiyGGcN
KOMENTARZE
(59)
Maras
miesiąc temu
to wstyd, zeby narod, ktory doznal tyle przesladowan teraz sam przesladowal innych... Przeciez Palestynczycy mieszkali tam od wielu setek lat... Co maja teraz zrobic?????
tęczowy jedno...
miesiąc temu
jasne, wygonić palestyńczyków z ich domow, zniszczyć palestyńskie szpitale i szkoły. Sukces i powód do dumy.
Bono
miesiąc temu
To natura ludzka, a nie konkretny naród, religia, ustrój powoduje, że od wieków jest to samo. Zmieniła się broń, cel jest ten sam: zdobyć władzę, pieniądze, poklask wśród "swoich" i oddać się hedonizmowi, aż do usr...śmierci. W sumie nie brzmiałoby to źle, gdyby nie było kosztem innych ludzi i ich życia. Hamas, Hezbollah, Al kaida, IRA, ETA, czy rządy wielu państw, to jeden czort o różnych głowach.
bEiyGGdf
aaa
miesiąc temu
Naród miłujący pokój. Chyba pokój przesłuchań
Grzes
miesiąc temu
To najwięksi zbrodniarze. Zawsze spiskowali z najeźdźcami na Polskę i są głównym sprawcami upadku państwa polskiego. Na 19 ministrów Hitlera 18 było od nich.
Najnowsze komentarze (59)
mark
miesiąc temu
Izrael nie różni się od faszystów z czasów drugiej wojny, to samo robili Niemcy a teraz sami się tak zachowują.
J-23
miesiąc temu
Palestyńczycy ,którzy chcą żyć w spokoju nie są prześladowani przez Izrael , ale diabelski Islam każe walczyć z Izraelem , i ta walka już trwa od czasów Abrahama , Ismael kontra Izaak, obecnie Islam przeciw Żydom wyznania Mojżeszowego i Chrześcijanami , to się nie skończy bo szatan wie że jego czas jest coraz krótszy
fun
miesiąc temu
arabkowie fikają to teraz mają
leszek
miesiąc temu
od kiedy terroryści Hamasu,Hezbollahu są bojownikami czyzbym cos przeoczył czy to tylko durnota tzw.redaktorków pozostaje pytanie czy wg.nich np. Boko Haram to też bojownicy-żenada
edzio
miesiąc temu
A później się dziwią że nikt na świecie ich nie chce... Bo kto by chciał mieć takiego sąsiada...Zobaczcie na historie jak podbijali sąsiednie miejscowości... Izrael rozrasta się jak rak...
nori
miesiąc temu
Ciekawe , czy taki hamasowiec wierzy , że jak zostanie rozerwany trotylem to dostanie od Allaha całą furę dziewic , pomimo tego , że ten trotyl nie pochodził z jego plecaka , tylko był to izraelski trotyl ? I tu nasuwa się pytanie . Kto tak naprawdę wypełnił brzozę smoleńską trotylem aż po samą koronę ? Czy nie byli to Żydzi ? Na to pytanie powinni znaleźć odpowiedź , zasiadając wspólnie przy kielichu , znany wszystkim na świecie słynny badacz parówek - Antoni z niemniej sławnym dziennikarzem Gmyzem . I czemu gawiedź słyszała dwa wybuchy ? Czy nie było tak , że wybuch był jeden a tylko Antoniemu , jak w przypadku Jankiela , echo grało ?
Olek
miesiąc temu
powstaniec na swoim terenie broniący się przed eksterminacją... to terrorysta;-) wszystko zależy kto pisze..;-).. i kto płaci za pisaninę.;-).. to likwidacja GETTA z 2 mln ludzi
Kayo
miesiąc temu
I niech niszczy, oni tam byli przed Palestyną. Fakt, granic nie było ale na tych i innych terenach mieszkali. Wystarczy przeczytać Stary Testament, Księgi Henocha znać trochę geografii i nawet przed potopem Żydzi tam mieszkali. W naszym kraju niby jest tylu katolików (obrońcy Maryi, obrońcy Jezusa itp) ale zapewne większość z nich nawet nie miała Biblii w ręku, nie mówiąc już o jej przeczytaniu.
bEiyGGcX
roki
miesiąc temu
ŻYDZI-a SS to to samo???? zastanowić się trzeba ???? czy w imię wielkiej rzeszy niemieckiej ?? czy w imię narodu wybranego??? czy efekt ten sam??
roki
miesiąc temu
ŻYDZI-a SS to to samo???? zastanowić się trzeba ???? czy w imię wielkiej rzeszy niemieckiej ?? czy w imię narodu wybranego??? czy efekt ten sam??
gosc
miesiąc temu
Pokazuje to ,że ten naród to jedno wielkie zło......Nie dość że są na obcej ziemi to jeszcze sobie roszczą prawa.
CanisLupus
miesiąc temu
Górale ze Wzgórz Golan najpierw pozamykali Palestyńczyków w gettach a teraz je likwidują?
xxx
miesiąc temu
Cały świat biernie przygląda się temu bestialstwu.
Grzegorz
miesiąc temu
Tak się uskutecznia ludobójstwo! Natychmiast powinniśmy zerwać z nimi wszelkie stosunki dyplomatyczne!
...
Następna strona
bEiyGGdz
bEiyGGcG
bEiyGGdG
bEiyGGdH