programy
kategorie

Izraelskie wojsko przeciwko dzieciom. Wstrząsające nagranie z granicy

Pokaz siły wobec bezbronnych - tak można określić zachowanie izraelskiej armii. B’tselem, izraelska organizacja działająca na rzecz praw człowieka, opublikowała nagranie z zatrzymania pięciorga palestyńskich dzieci. Na nagraniu widać, jak uzbrojeni żołnierze siłą odciągają i zabierają ze sobą pięciu chłopców w wieku 8-13 lat. Zatrzymano ich po wezwaniu przez mieszkańców osiedla Havet Maon. Dzieci przyszły tam, by zebrać rosnące w pobliżu dzikie karczochy. Chłopców przekazano policji, która zatrzymała ich na ponad 3 godziny bez rodziców i innych osób dorosłych. Dwóm z nich wystawiono nakaz powtórnego stawienia się na przesłuchanie. Pozostali są w wieku poniżej 12 lat, więc nie podlegają odpowiedzialności karnej. Sprawą zainteresowała się organizacja broniąca praw człowieka. Wojsko tłumaczyło, że otrzymało zgłoszenie o wtargnięciu na teren prywatnego domu. Havet Maon to jedno z kilkudziesięciu nielegalnie powstałych osiedli w Izraelu. Jego mieszkańcy są znani z...

rozwiń
12-03-2021
316 reakcji
23
160
133
Podziel się
Komentarze (133)
12-03-2021
rynkowaRobią to samo co hitlerowcy których potępiali i potępiają: strefy okupacyjne przepustki. Aresztowania dzieci ?? chyba przebili nawet ich. Wstyd
zobacz więcej komentarzy (133)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(133)
rynkowa
3 lata temu
Robią to samo co hitlerowcy których potępiali i potępiają: strefy okupacyjne przepustki. Aresztowania dzieci ?? chyba przebili nawet ich. Wstyd
freedom
3 lata temu
Izrael potrafi zbombardować szpitale i powiedzieć, ze tam był hamas. 300 osób zabili w wieku poniżej 12 lat, kobiety, dzieci... HAMAS k-wa!? Kiedy my sie podniecaliśmy zamieszkami na majdanach ukraińskich Izrael mordował palestyńskie dzieci i kobiety!
Krowa
3 lata temu
Nie jestem fanem arabów, czy ogólnie kolorowych ale trzeba być obiektywnym. Państwo żydowskie to sztuczny twór który od 1948 roku morduje Palestynę i podbija, rabuje, okrada sąsiednie Państwa. Chyba najstraszniejsza jest kradzież ziemi Palestyńczykom.
rynkowa
3 lata temu
Bohaterowie od siedmiu boleści. Dać im bryczesy i błyszczące oficerki. Po co ta przebieranka widać i tak do czego aspirują. Demonstracja siły na małych dzieciach. Od dawna patrze ze zdumieniem. Czy to przez przypadek ich tam nie cierpią?
uihai
3 lata temu
W końcu mieli dobrych nauczycieli. Mają z kogo czerpać wzorce. Wiedzą jak mordować.
Najnowsze komentarze (133)
Kasia
3 lata temu
Ale technika !!!!! XX!! wiek !!!!!!!!!!
Pan Kracek
3 lata temu
Ci żołnierze to aniołki. Izraelskim standardem są zamknięte strefy dla dziennikarzy w których: ciężki sprzęt niszczy domy z ludźmi, żywcem zakopuje się palestyńskie dzieci.
Realista
3 lata temu
Przebijają nawet Hitlerowców! A wy jeszcze wybieracie ich do kolejnych rządów u nas!
kawa na ławę
3 lata temu
Najbardziej rasistowskie państwo na świecie. Dyskryminacja etniczna i praktycznie eksterminacja Narodu Palestyńskiego. Nie są wcale lepsi od hitlerowców. Zakłamany świat milczy, nie śmie ust otworzyć, bo holocaust, bo interesy, bo wpływy...
amen
3 lata temu
rozumiem że za holocaust Palestyńczyków, Palestyna będzie mogła żądać od Izraela w przyszłości odszkodowań? czy to działa tylko w jedną stronę???????????
Jan
3 lata temu
Hitler miał rację, bo to najgorsza nacja na świecie
kimczi
3 lata temu
Hitler, choć nazista, to w ich przypadku miał rację.
Mygyry
3 lata temu
Im wolno, naród wybrany, to co od lat wyczyniają z Palestyńczykami to oczywiste łamanie praw człowieka, ale wszyscy cichutko, bo okażesz się antysemitom, pluje na taką poprawność polityczną
Stefan 12
3 lata temu
Żydzi pozwalają sobie na gnębienie słabszych bo mają za sobą Amerykańców. Robią co chcą i za nic mają opinie innych. Nie życzę żadnemu narodowi źle bo to człowiek się liczy. Jaka kolwiek krytyka Izraela i już jest się posądzonym o antysemityzm.
marucha.
3 lata temu
Dzieciaki mają szczęście, że zatrzymali ich Izraelczycy. Gdyby było odwrotnie i izraelskie dzieci zatrzymaliby Palestyńczycy, to by już do domów w całości nie wrócili.
Madi
3 lata temu
Zbierali czy kradli.... Dobrze wiedzieli gdzie idą i jakie są tego ko sekwencje. A gdzie rodzice / opiekunowie ?
He he he
3 lata temu
Fake film.
nor
3 lata temu
Najbardziej znienawidzony naród na świecie. Poczytajcie ilu osobników tej narodowości było kapo w obozach koncentracyjnych w czasie IIWŚ.
ali
3 lata temu
Bardzo dobrze robią !!! Wystarczy zobaczyć dzisiejsze wiadomości z Belgii ,gdzie policjanci przesłuchali murzynkę ,a ona tradycyjnie oskarża wszystkich o rasizm , po czym Arabowie i czarni wszczęli walki z policją przy okazji okradając i niszcząc miasto .Nie ma w Europie zachodniej miasta w którym czarni i Arabowie nie są problemem i zagrożeniem dla rodzimych mieszkańców . Gwałty , morderstwa ,handel narkotykami , gangi i radykalny islam . Chcieli ,to mają ,ale zawsze uważałem ,że trzeba brać przykład z Żydów , tam żaden Arab nie podskoczy i nie będzie terroryzował całych dzielnic miast tj.w Szwecji , Belgii czy Francji . Wszyscy ,którzy tak bardzo kochają muzułmanów ,a przede wszystkim te młode panie , powinny tam pojechać i zostać , jestem tylko ciekawy , jak szybko będą wracać i prosić o pomoc .Po drugie , to nie przypominam sobie w najbliższej historii Europy ,aby Żydzi atakowali autochtonów z powodu swojej wiary czy wysadzali się ładunkami wybuchowymi albo biegali z nożami po ulicach , a niestety ''goście '' z Afryki czy Azji i owszem !!!
...
Następna strona