Koniec obowiązku wożenia przy sobie prawa jazdy. Łatwiej dla kierowców, dla policji bez zmian
Od 5 grudnia kierowcy nie będą musieli już wozić przy sobie prawa jazdy. Przepis jest częścią tzw. pakietu deregulacyjnego, który także w innych dziedzinach ułatwi funkcjonowanie zmotoryzowanym Polakom, jednak na niektóre, trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Rolę fizycznego dokumentu przejmie aplikacja na smartfona mObywatel, która będzie zawierała wszystkie niezbędne dane. Rzecznik Prasowy Komendanta Głównego Policji insp. Mariusz Ciarka wyjaśnia, co zmieni się z punktu widzenia kierowcy i policjanta.
KierowcaTablica rejestracyjna powinna zostać taka jak jest na aucie. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego to po prostu nie może wejść za 3 miesiąc tylko trzeba czekać 2 lata!
Tablica rejestracyjna powinna zostać taka jak jest na aucie. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego to po prostu nie może wejść za 3 miesiąc tylko trzeba czekać 2 lata!
Najnowsze komentarze (1)
Kierowca
5 lata temu
Tablica rejestracyjna powinna zostać taka jak jest na aucie. Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego to po prostu nie może wejść za 3 miesiąc tylko trzeba czekać 2 lata!