bGNSHImY
bGNSHInc
bGNSHIng
programy
kategorie
bGNSHImZ

Los kobiet w Afganistanie. "Powinny z automatu dostać status uchodźcy"

Czy sytuacja kobiet w Afganistanie pod rządami talibów się zmieni? Czy są one w zagrożeniu? - Życie kobiet wróci do sytuacji sprzed 2001 roku, czyli do najgorszych warunków, jakie można sobie wyobrazić na tej planecie. Każda kobieta uciekająca z Afganistanu powinna automatycznie dostać status uchodźcy, gdyż wszyscy wiemy, jakie jest prześladowanie ze względu na płeć w tym kraju. Obawiam się, że talibowie bardzo ograniczą dostęp kobiet do opieki zdrowotnej, gdyż wg talibów kobiety mogą leczyć tylko kobiety, a kobiet lekarzy jest bardzo mało w Afganistanie - mówił w programie "Newsroom" dr Wojciech Wilk, prezes PCPM i ekspert ONZ.

248 reakcji
35
97
116
Podziel się
bGNSHInb
Komentarze (116)
26-08-2021
Prawda
Głównie mordowani i prześladowani są chrześcijanie, ale o tym nie napiszą media. Ale o ,, prześladowanych,, muzułmanach i tolerancji ich okrucieństwa w Europie...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (116)

Programy Wirtualnej Polski

bGNSHInl
KOMENTARZE
(116)
Prawda
rok temu
Głównie mordowani i prześladowani są chrześcijanie, ale o tym nie napiszą media. Ale o ,, prześladowanych,, muzułmanach i tolerancji ich okrucieństwa w Europie przeczytasz wszędzie.
Nie
rok temu
Niby tak ale kazda sciagnie rodzine i jesli nawet to wojownik isis to i tak ma prawo!
Robert
rok temu
A jachira chce tu tych byczków, po co ? Przecież jak tu szarlatan wprowadza to bidulka będzie siedzieć w domu albo jej kuku zrobią.
bGNSHInD
Bezrobotny44
rok temu
Tak ,tak. Oddajcie władze PO PSL SLD oraz temu dziennikarzowi który zmienia poglądy jak wiatr zawieje .Napewno będzie lepiej. Znowu zwykłym ludziom każą zaciskać pasa ,zatrzymają wzrost wynagrodzeń bo powiedzą że kryzys finansowy po rządach PiS .Ale miliony na wsparcie imigracji z Azji i Afryki napewno się znajdą ! Zresztą przecież oni wprost o tym mówią z Tuskiem włącznie ze pieniądze na pomoc dla Azji napewno oni znajdą ! Czyli co ? Zabiorą polskim dzieciom i rencistom ale tamtym miliony dają ? Nie pozwolimy .
Chyba
rok temu
W Arabii Saudyjskiej
Najnowsze komentarze (116)
Ewa
rok temu
A gdzie są ich dzielni mężowie, służący w armii , którzy porzucając broń amerykańską spierniczali przed 5 krotnie mniejszą ilością talibów, tchórze !
Jano
rok temu
Sezon się kończy hotele Gołębiowski będą puste pan Hołownia zarobił miliony na krypto walucie ma czym płacić niech sprowadza te bidulki może im jeszcze msze odprawi po ichniemu amen
Kipo
rok temu
Feministki trzeba tam wyslac, tam szybko je naucza jakie sa powinnosci kobiet w spoleczenstwie. Bo tutaj strasznie sie rozpasaly z ogromna szkoda dla calego spoleczenstwa europejskiego
hombre
rok temu
Ja napiszę tak , mogliby żyć normalnie ( normalnie wg nas i naszych standardów ) ale oni tego nie chcą i nie będą chcieli . Tak ich wychowuje religia a , że w dużej mierze są to ludzie bez wykształcenia , którzy nie widzieli innego życia to jest jak jest . Przecież mogli walczyć , mieli broń , byli wyszkoleni ale im się nie chciało , co ktoś ma za nich ginąć ? Oni nie oddadzą życia swojego za życie tzw niewiernego a tym dla nich są właśnie ludzie z zewnątrz - są niewiernymi a niewierny jest gorszy dla nich od psa , na pytanie dlaczego - otrzymałem odpowiedź bo pies nie wierzy w nic a ty wierzysz w nieprawdziwego Boga , także sami sobie muszą wolność wywalczyć tyle , że im się nie chce , dwa u nich zabicie wiernego to zamkniecie wrót raju . Te narody i ci ludzie w naszej obronie nie kiwnęli by nawet palcem , chce ktoś jechać i za nich wywalczać im wolność niech jedzie .
Mapka
rok temu
Piekło to talibom zgotuje diabeł za każdą skrzywdzona owieczkę ze stada pańskiego
Andrzej
rok temu
500 plus przynajmniej trafia do Polaków a potem głównie do polskich przedsiębiorców a 4000 dla uchodźcy miesięcznie gdzie trafi ?
Ola
rok temu
Nie rozumiem dlaczego opozycja bardziej chce dbać o uchodźców niż o Polaków
Tylko
rok temu
Hu z tym Afganistanem niech zajmą się tym USA i Izrael
bGNSHInv
Komisarz
rok temu
Nowy Ład.,...
Henryk
rok temu
Widząc poziom intelektualny naszych posłanek i innych typu Lempart w Polsce powinien być szariat.
ireneusz
rok temu
jakie piekło - przecież sami tego chcą
Mario
rok temu
Tak piszecie A jak Polacy jadą do innych krajów żeby im było lepiej bo pod rządami PiS i kościoła nie mają za co żyć
wszystkie
rok temu
religie to nie ludzie, to ideologia, najczęściej chora ideologia
nobis
rok temu
Cyli olowa spoleczenstwa islaskiego ma prawo osiedlic sie w europie i siedziec na zasilku . I ja mam pracować i nigdy nawet mieszkania nie dostać bo im się należy. Super perspektywa
...
Następna strona
bGNSHInX
bGNSHIne
bGNSHIoe
bGNSHIof