programy
kategorie

Masowe groby w Brazylii. Dramatyczna sytuacja w związku z COVID-19

Brazylia zajęła drugie, niechlubne w miejsce w światowym rankingu zachorowań na koronawirusa. Do tej pory zakażonych zostało 330 890 osób. Zmarło 21 048 osób. Brazylijskie służby podały, że dzienna liczba zgonów przekroczyła 1 tys. osób. Przerażające ujęcia nagrano dronem na cmentarzu Formosa w Sao Paulo. Wykopano tu setki grobów dla ofiar koronawirusa. W innych częściach kraju powstają masowe groby dla zmarłych. Rzeczywista liczba zakażonych i zmarłych jest prawdopodobnie wyższa. Wszystko przez początkowo łagodne podejście władz do pandemii.

58 reakcji
8
17
33
Podziel się
Komentarze (33)
25-05-2020
eldorado
te setki grobów to przenoszenie cmentarza w inne miejsce, zmarli od dawna nie żyją. Ale fotka krąży po sieci i straszy. W Brazylii żyje 200 mln ludzi, to ile osób...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (33)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(33)
eldorado
4 lata temu
te setki grobów to przenoszenie cmentarza w inne miejsce, zmarli od dawna nie żyją. Ale fotka krąży po sieci i straszy. W Brazylii żyje 200 mln ludzi, to ile osób dziennie umiera skoro w małej Polsce jest to ponad tysiąc? Nie dajmy się ogłupiać mediom
Dario
4 lata temu
W Polsce umiera dziennie 1200 osób! Czyli jak byśmy liczyli to od początku roku w Polsce umarło już ok 170 000 ludzi.
asdf
4 lata temu
Niech każdy weżnie do ręki rocznik statystyczny i naocznie zobaczy ile rocznie osób umiera w Polsce. Następnie niech podzieli przez 365 dni. Ile w ciągu roku osób popełnia samobójstwo, a ile osób ginie w wypadkach drogowych. Jak zobaczy to mu mina zrzednie. Następnie niech pomnoży przez koszt pogrzebu.
lekarz
4 lata temu
Te obrazki już widzieliśmy wiele razy wcześniej !!! Wystarzcy tych bajek !!!
roki
4 lata temu
Przestańcie straszyć ludzi! Dosyć tej propagandy!
Najnowsze komentarze (33)
Myslacy678
4 lata temu
Trzeba ludzi nadal straszyc ,wtedy sami beda sie prosic o szczepionke ...oszusci.
kropka
4 lata temu
Zdjęcie powinni pokazać z satelity z wykopanymi dołkami,takie manipulacje już nie działają na wyobraźnię świadomych ludzi.
ziutek2225
4 lata temu
spalać zwłoki ???
Historia.
4 lata temu
Brazylia ma 209 mln mieszkańców. W zeszłym roku zmarło 1mln 340 tyś osób 6 700 osób dziennie. Jakieś pytania ? W czym problem dopisać kilka osób dziennie do ofiar wirusa. Jak to fajnie straszyć ludzi na odległość. Wystarczy pisać i gadać tylko o smierci z powodu covid19. Reszta zgonów już nie istnieje. Nie ma pandemii, jest tylko teat.
marian
4 lata temu
to nie jest straszenie tylko informacja. Niby dla kogo kopią te groby? Jeśli się wszystko ma gdzieś to tak to wygląda.
Polak
4 lata temu
Wielu zwolenników PO liczyło na to, że w Polsce też tak będzie i po trupach wespną się do władzy, do żłobu. Kraj miał nie podołać, władza przewrócić się a oni mieli.
DEA
4 lata temu
TEFAŁEN KŁAMIE
madeexxxa
4 lata temu
W Polsce też codziennie umiera 1130 osób i nic się o tym nie trąbi. Brazylia jest kilka razy większa od Polski 200 milionów ludzi!!!!), samo Sao Paulo ma 20 000 000 ludzi, więc w tym mieście umiera pewnie około 1000 osób dziennie. Jak są biedni, to chowa się ich w takich grobach. Pokażcie statystyki, czy zwiększyła się umieralność w stosunku do lat poprzednich.
Ti
4 lata temu
Gdyby rządziło PO. To było by to samo.
jaruś
4 lata temu
propaganda tfu
ściema
4 lata temu
miej oczy otwarte, to wszystko to kłamstwo
MASON
4 lata temu
BZDURA BZDURA I SCIEMA
Kriss
4 lata temu
Sprzed ilu lat odkopane zdjęcia? Podobna ściema jak trumny w Bergamo
Jo
4 lata temu
Ponad 1000 osób DZIENNIE umiera w Polsce na nowotwory, udary, samobójstwa, wypadki, ze starości etc. Powierzchnia Brazylii 8 500 000 km2, Polska 312 000 km2. Propaganda widać nadal na topie, nawet Gebels wiedział o tym i powołał Ministerstwo Propagandy, udało mu się tym przekonać miliony Niemców nad wyższością ich rasy.