bGYpRkpw
bGYpRkpA
bGYpRkpE
programy
kategorie
bGYpRkpx

Migranci rozbili obóz na granicy Polski i Białorusi. "Nie mamy wody i jedzenia"

Rosyjska telewizja państwowa wyemitowała reportaż z prowizorycznego obozu, który powstał na białorusko-polskiej granicy. Tłumy ludzi utknęły w tym miejscu z zamiarem przedostania się do Polski i Unii Europejskiej. Rosjanie podali, że większość z koczujących migrantów to Kurdowie z Iraku. - Nie mamy wody, nie mamy jedzenia. Ile czasu mamy czekać? Nie wiemy. Nic nie wiemy. Ile czasu jeszcze? – pytał reporterkę rosyjskiej RTR Planeta jeden z migrantów. - To nie jest taka sytuacja, jaką widzicie. Wszyscy prawie umierają tu z zimna, z głodu i wszystkiego – komentował inny Irakijczyk. Polskie Ministerstwo Obrony Narodowej podało, że Straż Graniczna, policja i Wojsko Polskie skutecznie odparły pierwszą masową i siłową próbę nielegalnego przekroczenia granicy w rejonie Kuźnicy. Piotr Müller, rzecznik rządu poinformował na Twitterze, że od wczoraj bezpośrednio przy granicy znajduje się ok. 3-4 tys. osób. Służby opublikowały nagrania, na których widać agresywnych...

rozwiń
1374 reakcje
76
564
734
Podziel się
bGYpRkpz
Komentarze (734)
09-11-2021
aynaoni są na terenie Białorusi, to pretensje do Białorusi i prezydenta Łukaszenki.
zobacz więcej komentarzy (734)

Programy Wirtualnej Polski

bGYpRkpJ
KOMENTARZE
(734)
ayna
rok temu
oni są na terenie Białorusi, to pretensje do Białorusi i prezydenta Łukaszenki.
umaryn
rok temu
No już widzę jak się do pracy rwą ;) , druty przecinać , kraść i patologie uprawiać .Ja podziękuję za takie ubogacanie Polski i UE .
Dobre
rok temu
Nie mają jedzenia, nie mają picia. Mają za to ciepłe ubrania, namioty, koce. Mają siekiery, gaz łzawiący, piły. Nie tak źle.
bGYpRkqb
Kris
rok temu
a zapomnieli im powiedziec ,ze granice sie przechodzi na przejsciach granicznych -a nie -przez zasieki i w lesie,u siebie -tez -rak -maja???--wracac -do siebie -muslimskie -Nieroby.............Brawo Polskie Sluzby Obrony Granic i Policja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jot
rok temu
Panie Putin: a nie chcą do Rosji, państwa światowego dobrobytu i wolności wszelakich?
Najnowsze komentarze (734)
Obiektywny
rok temu
Przeciętnego Polaka to tyle obchodź co prognoza pogody w Nigerii. Ja muszę rano stac i iść zarabiać pieniądze na jedzenie i opłaty, chce wiedzieć że moje dzieci dotrą bezpiecznie do szkoły a ja będę miał na spłatę kredytu i benzynę. Nie mam na utrzymaniu Syryjczyków i Irakijczyków ani ich rodzin.
Marian.M
rok temu
Zauwazcie jedno Oni nie mysla o powrocie Oni oczekuje na cud ktos ich mami obietnicami.On na nagraniu mowi JAK DLUGO MAMY CZEKAC
zit
rok temu
ale mnie wkurza, że prawie na płocie siedzą, jakby mogli to by na ogrodzeniu siedzieli.
gosc
rok temu
Nie maja wody i jedzenia. Wody w rzeczkach nie brakuje. U nas mozna ja pic bez obawy o chorobe faraona, a jedzenie niestety nie rosnie na drzewach jak was oklamali.
Anzelm
rok temu
Zrobić prysznic "turystom" i odechce się niszczyć zasieki
Anzelm
rok temu
nie masz jedzenia? tak wygodnie żyć na czyjś koszt
Janek
rok temu
Dlaczego Polacy mają zadbać o ludzi których zaprasza Białoruś i znajdują się na jej terytorium?
Les
rok temu
Ale macie dzielnych zolnierzy broniacych was na granicy!! Tylko jak by was NATO opuscilo , a Putin tupnol noga albo piardnol to wasi bohaterowie trzucili by karabiny I uciekli jak w 1939 , sa tylko odwarzni przeciwko dzieciom I bezbronnym!!!
bGYpRkpT
Les
rok temu
Polscy faszysci w akcji! Ale dzielni zolnierze z Ak47 przeciwko bezbronnym I dzieciom!!
LEON
rok temu
MAJA ZA TO LUKASZENKE PRACODAWCE I TELEFONY KOMORKOWE NISZCZA NASZA GRANICE MY ICH NIE CHCEMY W POLSCE
Polak
rok temu
Skoro Łukaszenka sobie ich sprowadził, niech teraz zadba o ich bezpieczeństwo, a nie wypycha do nas. Po drugie PiSowi pasuje trochę ta sytuacja, bo przykrywa długotrwałą nieudolność w radzeniu sobie z pandemią, rozp..m systemu sprawiedliwości, niepotrzebne śmierci kobiet z powodu wprowadzenia ciemnogrodu i zakazu aborcji oraz polski ład podnoszący na wszystko podatki, galopujące ceny w sklepach na codzien to wyższe .
kahli
rok temu
płaczą że są głodni, nie mają jedzenia ani picia... to nie zabrali ze sobą na drogę? jakoś o nożycach i łopatach nie zapomnieli ;)
ambona
rok temu
za mało zapłacili Baiałorusinom.sa u nich.Nic nie wiedzą? niech lepiej czytają w internecie .Nie zastanawia ich to co sie wokół dzieje? Ciagle tylko roszczenia.a to dom,a to jedzenie,a to karta do telefonu.Kurdowie tu? nie do Ameryki do sprzymierzeńców w walce z ISIS? muszą poprosić w rozmowie z rosyjskimi gazetami by amerykanie pomogli im.TYm ludziom należy współczuć ale nasi w Kazachstanie czy na Syberii byli wyrzucani z pociągów w tym czym stali,część nie przezyła część przezyla Takie zycie,A oni tu dobrowolnie za kasę .Dlatego trochę im współczuję bo ci co przylatują od jakiegoś czasu DOBRZE WIEDZĄ co sie dzieje i ten też.
Ali
rok temu
Na co czeka, na co liczy że przejdzie nielegalnie granicę? Przyjechał na Białoruś jako turysta. Niech ma pretensję do Białorusinów i niech wraca do siebie.
...
Następna strona
bGYpRkqv
bGYpRkpC
bGYpRkqC
bGYpRkqD