bGXPAVKI
bGXPAVKM
bGXPAVKQ
programy
kategorie
bGXPAVKJ

Modlitwa cię ocali. Do takich wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Harvarda

Naukowcy z Uniwersytetu Harvarda potwierdzili zbawienny wpływ modlitwy. Celem badaczy z USA było zbadanie powiązania między nabożeństwami, a zdrowiem psychicznym. Odkryto, że religijna aktywność jest sposobem na podtrzymanie nadziei. U kobiet uczestniczących w mszach co najmniej raz na tydzień, ryzyko śmierci z powodu depresji było niższe o 68 proc. Natomiast u religijnych mężczyzn o 33 proc. spadało ryzyko chorób związanych z narkotykami i alkoholem.

Tranksrypcja:taka...
rozwiń
taka
taka taka taka taka taka taka skromna taka
taka taka taka skromna taka taka taka taka taka taka taka taka taka
taka taka taka taka taka taka taka taka taka taka taka taka taka taka taka
taka taka taka taka taka taka taka taka skromna taka taka
covid
kotek
kotek
kotek
kotek na
płotek
375 reakcji
171
66
138
Podziel się
bGXPAVKL
Komentarze (138)
08-05-2020
tygrysekTo dlaczego jest tyle zła jeżeli modlitwa leczy. Jak ocenić modlitwy tych szczerych katolików tych którzy rządzą naszą ojczyzną. Kim oni są do czego i o co się modlą.
zobacz więcej komentarzy (138)

Programy Wirtualnej Polski

bGXPAVKV
KOMENTARZE
(138)
tygrysek
3 lata temu
To dlaczego jest tyle zła jeżeli modlitwa leczy. Jak ocenić modlitwy tych szczerych katolików tych którzy rządzą naszą ojczyzną. Kim oni są do czego i o co się modlą.
Biblista
3 lata temu
Naukowcy z tegoż uniwersytetu przeprowadzili w 2006r. wielki eksperyment modlitewny The Great Prayer Experiment, gdzie udowodniono na ponad 1800 osobach będących w trakcie koronografii, że modlitwa nic nie daje - co więcej udowodniono, że może wręcz zaszkodzić. Oczywiście spotykanie się w kościele na mszach może wspomóc osobniki słabe psychicznie, odciągnąć ich od samobójstwa, ale za to innych zdrowych zakazić np. koroną albo cholerą, czy inną chorobą i uśmiercić. Obecnie najbardziej zakażone państwo świata to Watykan - gdzie 100% mieszkańców ZAWODOWO zajmuje się modlitwą - i co? NAJWIĘCEJ zakażeń, bo aż 12 na 802 mieszkańców co stanowi 1,50%, podczas gdy w USA tylko 0,40%. Tu jest najlepszy dowód i nie trzeba Harvaedu i milionów $ na badania, wystarczy zwykły wieśniak jak ja z głową na karku i kalkulatorem. Wniosek - modlitwa jest dobra dla ludzi nie myślących, nie potrafiących wyciągać prostych wniosków!
czes
3 lata temu
modl sie i pracuj a garb sam ci urosnie.
bGXPAVLn
pamiętliwa
3 lata temu
a Rydzolek pragnie tylko marności,kiedyś tak nazwał pieniądze :)
Kit !!
3 lata temu
Pomodlę się o szóstkę w Totka jutro będę milionerem !!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (138)
markiza
3 lata temu
Na sto modlitw wysłuchanych jest dwie,a to jest mniej jak błąd statystyczny
MK
3 lata temu
Czytajcie ze zrozumieniem. Oni piszą o modlitwie, nie o dewocji na pokaz, a to dwie różne sprawy.
KANGUR
3 lata temu
to polacy powinni byc najzdrowszym narodem na swiecie i zyjacym wiecznie hehe
Andrai
3 lata temu
Boże, jak oni spłaszczają !! W kwietniowym,,Scientyific American" znalazłem tekst Cristophera Cokinosa, poety i pisarza opisującego przyrodę: ,,Potrzebujemy nieba, by wiedzieć, że jesteśmy niczym a nasze podrygi i tańce to tylko błąd przed absolutem ( ...) Księżyc ucieka , niewidoczne, trzy milimetry na miesiąc, a jego twarz opuści naszą scenę. Orbity szaleją. Przepadną jak my, Księżyc zamieni się w gruz, cudowny pierścień wokół martwej Ziemi ... (fragmenty) Nasi paleolityczni przodkowie pokonali działalność Natury i dali nam możliwość życia dziś. Byli nad wyraz skuteczni. Nie przyszło im do głowy, że po śmierci wpadną w totalną ciemność. Wiara jest bardzo naukową. Trzeba tylko starać się czytać tropy. Dajcie spokój z tym totolotkiem albo myśleniem się bezskutecznie o coś przez trzy miesiące. Naprawdę myślicie, że o to chodzi w modlitwie ?
beduin
3 lata temu
kaczorku, PIS jest bo się modli szybciej i głośniej żeby istnieć niż ci którzy są jego przeciwnikami, a poza tym mają odpuszczone grzechy przez biskupów , wszystko mogą i nikt ich z kłamstwa, kombinowania,oszust nie rozlicza, no to kogo Pan Bóg woli? jasne że miłego modlącego się pisiorka bez grzechów w dodatku !!
Bartek
3 lata temu
Stękanie do szyda jeszcze nikomu nie pomogło.
magda
3 lata temu
W naszym kraju,powinno byc miejsce dla wierzacych i ateistow.Nie zlorzeczcie blizniemu a bedzie lepiej zylo sie wszystkim!Milego dnia zycze wszystkim.
dziecko we m...
3 lata temu
W naszym kraju połowa się modli "za" a druga "przeciw"Jak to w katolickim podobno narodzie.
bGXPAVLf
luka
3 lata temu
Największy na świecie autorytet w dziedzinie modlitwy , ojciec Tadeusz Grzyb z Torunia , który prowadzi od dekad badania w tej materii , dowiódł niezbicie że wiara i modlitwa - drenują nasze portfele do zera . Ojciec T. Grzyb obiecał , że niestrudzenie , będzie do końca życia prowadził badania w tym temacie.
Fredek
3 lata temu
Buhahahahahahahahahahahaha!!!!! Mocne! Obśmiałem sie jak fredka!!!
nikt
3 lata temu
jestem wirzaca osoba niestety niezbyt praktykujaca ale nie wysmiewam osob modlacych sie a gdy czytam lub slysze drwiny z Boga czy z Bozej Matki to przejmuje mnie strach bo przezylam juz sporo lat na tej ziemi i moje oczy widzialy wiele
Borys
3 lata temu
Bóg Ojciec, Duch Swięty, Jezus Chrystus jest realny!!!!!!!!!!! Doświadczyłem Boga w moim życiu, zostałem w cudowny sposób uzdrowiony!!!!!!!!!! Zapewniam, że jedynie Jezus jest jedyną drogą prawdą i życiem!!!!!!!!!
Jak
3 lata temu
Ci naukowcy kończyli chyba szkoły ojca rydzyka.
caryca
3 lata temu
Co za bzura - msza to jest rytua.ł zakompleksionych ludzi - MODLITWA jest indywidualna - prosto z serca -TYLKO taka jest prawdziwa. uczestniczenie w zbiorowym kłamstwie mszalnym jest tylko propagandą. PRAWDZIWA modlitwa jest z serca wszędzie a nie tylko w kościele. BÓG słucha tylko prawdziwych-miłosnych-wiernych ludzi a nie pseudo katolików w tym księży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
bGXPAVLH
bGXPAVKO
bGXPAVLO
bGXPAVLP