bEDBMvfU
bEDBMvfY
bEDBMvgc
programy
kategorie
bEDBMvfV

"Napad" na autobus. Kierowca musiał oddać jedzenie

Parveen Kaswan opublikował na swoim profilu na Twitterze zabawny filmik z ”napadu” na autobus. Nagranie, znane już użytkownikom internetu w Indiach, jest również ciekawym apelem, wystosowanym przez Indian Forest Service. Kaswan zwraca uwagę na problem dokarmiania dzikich zwierząt, które z czasem coraz częściej zbliżają się do skupisk ludzi, co w konsekwencji jest szkodliwe dla dzikiej zwierzyny. Autor nagrania zaznaczył, że słoń był prawdopodobnie głodny, a na swojej drodze spotkał autobus z bananami.Zobaczcie, co zrobiło zwierzę.

20-11-2020
102 reakcje
75
10
17
Podziel się
Komentarze (17)
20-11-2020
AQQpo prostu pobrała opłatę autostradową !
zobacz więcej komentarzy (17)

Programy Wirtualnej Polski

bEDBMvgh
KOMENTARZE
(17)
AQQ
10 miesięcy temu
po prostu pobrała opłatę autostradową !
Realista
10 miesięcy temu
Kolesie wyglądają na nieźle przerażonych. I nic dziwnego, bo gdyby ten słoń stał się agresywny, to by się mogło tragicznie skończyć. Dobrze, że wykpili się bananami.
Raa
10 miesięcy temu
Normalnie haracz zbiera:-))))))
bEDBMvgz
:))))))))))
10 miesięcy temu
śliczne:))))))))))))))))))) fajowy słonik:)))))))))
Widmo7
10 miesięcy temu
i okidoki , byl glodny to podprowadzil po swojemu delikatesy natury :)
Najnowsze komentarze (17)
maupka
9 miesięcy temu
nie oni go okradli z jedzenia więc odebrał swoją dolę
haha
10 miesięcy temu
Bramka na autostradzie w Polsce?
Jkk
10 miesięcy temu
Parę lat temu, wraz z grupą osób, jechałem minibusem drogą w Sri Lance. Kiedy zobaczyliśmy idącego prawidłowo poboczem słonia, kierowca zatrzymał się tuż przed nim na skraju drogi, wyłączył również silnik. Słoń okazał się wyjątkowo grzeczny, troszkę nas pohuśtał chcąc sprawdzić co to za przeszkoda. Chwilę trwało, zanim zdenerwowany kierowca zdołał uruchomić silnik i ruszyć z miejsca. Kiedy indziej obserwowaliśmy z autokaru w Parku Krugera w RPA troszkę większego słonia, tam kierowcy mają widocznie inne doświadczenia ze słoniami, bo i dystans od słonia był większy i silnik autokaru cały czas pracował.
jones
10 miesięcy temu
Oj...po prostu była zwykła kontrola na przejazd na terytorium Słoni..
Kiedyś
10 miesięcy temu
kolega zabrał mnie do ZOO safari niedaleko Dallas. Zwierzęta nie mają już obawy przed ludźmi. Podchodzą do samochodu i domagają się jedzenia. Są sprytne - pierwsza żyrafa wprawnym ruchem wyrwała torebkę z jedzeniem i to był problem, bo potem rogacizna, która nie dostała smakołyku waliła rogami w samochód domagając się jedzenia. A ja w duchu się cieszyłem, że nie w mój samochód. W sumie przykre wrażenie z takiego obiektu. To nie są już dzikie zwierzęta w naturalnym środowisku.
sahara
10 miesięcy temu
zwierzęta głodują bo ludzie zabierają im ziemie, nie rozumiecie tego????? ratujmy świat
Konrad
10 miesięcy temu
na rogatkach trzeba płacić!!! nie ma nic za darmo
Bialy Kruk
10 miesięcy temu
Wielka traba ukradla banany, kiedys na Ukrainie co kawalek policja czy milicja pobierala oplaty za przejazd w latach 90-tych, teraz slonie pobieraja oplaty tranzytowe przez ich terytorium. Zwierzeta tez sie ucza.
bEDBMvgr
pawel
10 miesięcy temu
udalo sie jednemu , przyjda nastepne.
Artur
10 miesięcy temu
Wycinają lasy, palą, dewastują, niszczą wszystko wokoło - oby wirus wykończył ludzkość jak najszybciej !!!
man
10 miesięcy temu
...pod uprawy wycinają lasy,palą resztki,słonie i nie tylko one głodują,małe nierzadko padają,a kiedy z głodu ruszają na pola,to ludzie zostawiają dla nich naszpikowane fajerwerkami i ostrymi przedmiotami owoce i warzywa...a oni tu o tym,żeby nie dokarmiać
LoboD
10 miesięcy temu
Przykre, powinien mieć możliwość najeść się w swoim środowisku. No ale skoro ludzie jedzą mu tam banany to co ma zrobić? Posadzić kilka plantacji bananów dla tych zwierząt,o to się aż prosi.
Raa
10 miesięcy temu
Normalnie haracz zbiera:-))))))
AQQ
10 miesięcy temu
po prostu pobrała opłatę autostradową !
bEDBMvgT
bEDBMvga
bEDBMvha
bEDBMvhb